Лакове за нокти - 130

  • 36 921
  • 726
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 13 082
Пишеш на ръка
Скрит текст:
😉 Не е особено трудно.

# 451
  • Мнения: 5 478
Страхотна торта Grinning Жива и здрава и много нови лакове!


Много неприятно това със счупените Зои, аз още на място поисках даже да отворим пакета точно поради тази причина.

# 452
  • Мнения: 20 172
Мама на Миро, страхотна торта, страхотна годишнина Simple Smile
И аз съм наскоро.


Лучия, защо не пишеш на фирмата, да си подгонят куриера.

# 453
  • София
  • Мнения: 1 420
МamaNaMiro, Честит рожден ден на патерици. Да си жива и здрава, и още дълги години да ни радваш с прекрасни маникюри. А мъжете във вкъщи да продължават все така да те гледат и изненадват.
Лучия, обади се на бюти 1 и им кажи какво се е случило, или им пиши с прикачени снимки.

# 454
  • Мнения: 1 129
Благодаря много момичета!!! Живи и здрави всички и още много да се радваме с прекрасни лакове и ноктета!!! 💓💓💓

# 455
  • София
  • Мнения: 4 307
МamaNaMiro, честит и от мен! Все така обичана и лъчезарна!

# 456
  • Мнения: 4 408
Благодаря,  момичета. Нямаше опция преглед и си я отворих в нас. За пръв път нещо ми е повредено. Писах на Спиди. Бюти1 не мисля, че са виновни.
Здраве да е

Дайте да гледаме красоти Simple Smile И наздраве на рожденичките

# 457
  • Мнения: 527
Лилипан, този холограмен лак заслужава ли си цената от почти 7 лева?  Thinking Много им се чудя, особено на 05....
За мене да.Аз слагам основа и после тях.05 го нямам.От към трайност съм доволна.Максимум ми е бил 4 дена,но на морето не мислех ,че.ще издържи.А и е светъл избрах заради връхчетата.

# 458
  • Мнения: 527
Mama na Miro ,да си жива и здрава и все така обичана!

# 459
  • Мнения: 15 317
Мама на Миро, ЧРД!🍀
Жива, здрава и щастлива.
И все такива красоти да ни показваш. 💅

# 460
  • Перник
  • Мнения: 2 265



Мама на Миро, ЧРД Flowers Hibiscus

# 461
  • София
  • Мнения: 1 176
Мама на Миро, Честит рожден ден и от мен на патерица. Да си жива и здрава, и още дълги години да ни радваш с разкошните си  творения!!! И браво на прекрасните ти мъже!

# 462
  • Мнения: 1 980
Мама на Миро, здраве желая и много усмивки! Flowers Bouquet

Една улична снимка на пресъхналата ми ръка:

Много далеч от зоната ми на комфорт, не е мое дело, уважих ентусиазма на едно момиченце Blush

# 463
  • Мнения: 1 049
Преди няколко дни за първи път поръчах от rainbow colection. Изпратиха ми tracking номер. При проследяването на пратката в royal mail ми излиза следното съобщение:
An update will only be provided when we attempt to deliver your item
Delivery Attempted - Address Inaccessible – We were ​unable to gain access to the address​ to deliver your item or leave a ‘Something for you’ card. We’ll try to deliver the item the next day if possible.
Имали ли сте проблем при поръчката от този сайт? Да се притеснявам ли че няма да я получа?
Поръчвам с Лерон и до момента не съм имала проблем.

# 464
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Кога е бил опитът за доставка? Ако е било през почивните дни, не всеки доставчик има възможност да приема пратки, пощальоните може да няма къде да оставят пратката.

Общи условия

Активация на акаунт