Един глупав въпрос?

  • 1 600
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
На мен ми ги дадоха на ръка и тогава ми върнаха  и акта за раждане. Rolling Eyes
И НА МЕН.

# 16
  • Мнения: 8 505
Още щом подадох документите,ми го върнаха-представих им ксерокопие на акта,което да си приложат,а на оригинала само ми сложиха печат и го върнаха веднага.

# 17
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 На мен ми взеха и копието и оригинала и ми казаха да мина и да си взема оригинала в същия ден щом получа 200-те лв Whistling

# 18
  • Мнения: 941
на мен ми дадоха акта за раждане и ми се скараха че още не съм си взела парите, така че щом ще ти дават парите значи акта за раждане ти е подпечатан и готов да си го вземеш

# 19
  • Мнения: 3 334
на мен ми ги преведоха по банка!  Laughing

и на мен Wink

# 20
  • Мнения: 8 917
Обадиха ми се по тел. в петък да отида, за да си взема прословутите 200 лв. за раждане. Бях сънена и не можах много да разбера госпожата  - щом съм дала IBAN на карта те ще ми ги преведат явно, а кога ще си получа всъщност оригинала на удостоверението за раждане на бебка /с печат на гърба/, което съм им дала?
Въпросът ми е доста тъпичък, затова предварително моля за извинение... newsm09
Трябвада отидеш отново до СП и да си вземеш както акта за раждане, така и заповедта на база на която са отпуснати тия пари Peace

# 21
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Би трябвало да Ви го върнат при изплащане на парите.При мен поне така стана

# 22
  • Мнения: 941
аз отидох, взех си акта за раждане, вече с печат на гърба, месец след като го подадох, там ми се скараха че още не съм си взела парите, после отидох и си взех и парите, всичко стана в рамките на един следобед

Общи условия

Активация на акаунт