Крокодил

  • 102 744
  • 734
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 873
Виж колко мами успяха,що да не можеш и ти?

# 301
  • Мнения: 1 361
Може ли и аз да не се похваля с моя кроки! Laughing

http://home-and-garden.webshots.com/photo/2144207630067719956XLxScW

Благодаря ви момичета за вдъхновението и идеите!!!  bouquet Hug

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 22:20 от online

# 302
  • Мнения: 22 867
Може ли и аз да не се похваля с моя кроки! Laughing

http://image16.webshots.com/17/2/7/63/2144207630067719956XLxScW_fs.jpg

Благодаря ви момичета за вдъхновението и идеите!!!  bouquet Hug

Не мога да видя крокитооо! Cry Не знам защо, но снимката не ми се отваря. Дали е само при мен......................... newsm78

# 303
  • Мнения: 5 873
labrex,и аз не я виждам.

# 304
  • Мнения: 1 361
Оправих го! Simple Smile))

# 305
  • Мнения: 22 867
Ееее, страхотен е!  bouquet Той направо ще ти проговори! Grinning Много изразителна муцунка си му докарала. smile3501

# 306
  • Мнения: 5 873
Онлайн,направо е супер!Много истински !Браво на теб! Hug
Видях и костенурката (в албума се вижда),много е сладурска! CrazyЧак и трева си и направила.  bouquet

# 307
  • Мнения: 1 361
Много благодаря за милите думи! Hug
Костенурката не стана много за показване отпред, за това съм я снимала отзад Simple Smile))))))))))) А тревата е от задушени броколи.  Grinning Много ми е забавно като ме попитат какво има за вечеря и аз отговоря: "печена костенурка" Simple Smile)))))))))  Joy

# 308
  • Мнения: 4 053
Онлайн,направо е супер!Много истински !Браво на теб! Hug
Видях и костенурката (в албума се вижда),много е сладурска! CrazyЧак и трева си и направила.  bouquet

  newsm74 smile3501

# 309
  • Мнения: 983
А пък аз да се оплача, тестото ми стана много рядко и формата на крокодила се размаза, и стана една голяма кифла, но пък плънката я направих от гъби, лук, моркови и стана много вкусно.

Та да ви попитам, направих тестото по рецептата но защо ми стана рядко недоумявам..... newsm78

А колко време оставяте тестото да втаса?

Но след няколко дни ще се пробва отново, и като стане, задължително ще се похваля Peace

# 310
  • Мнения: 497
Аз много често правя този крокодил в нас, на почит е  Laughing
може да си сложила много мая. На 500 гр. брашно се слага половин кубче, т.е. около 20 гр., а там е дадено цяло. Това  може да е причината. Все пак рецептата е руска и може да имат други разфасовка на маята.
Много лесно и бързо става и докато заформиш крокодила тестото си е втасало.  chef

# 311
  • Мнения: 5 873
А пък аз да се оплача, тестото ми стана много рядко и формата на крокодила се размаза, и стана една голяма кифла, но пък плънката я направих от гъби, лук, моркови и стана много вкусно.
Та да ви попитам, направих тестото по рецептата но защо ми стана рядко недоумявам..... newsm78
А колко време оставяте тестото да втаса?
Мисля,че си сложила малко брашно,или млякото ти е било повече.А тестото е втасало,когато е удвоило обема си.Аз обаче го оставям да "почине" около 1/2 час и действам.Докато оформя крокодила,тестото е втасало. Mr. Green

... Все пак рецептата е руска и може да имат други разфасовка на маята.
В рецептата пише 40 гр мая,не кубче мая или др.подобни. Naughty

# 312
  • Мнения: 983
Аз много често правя този крокодил в нас, на почит е  Laughing
може да си сложила много мая. На 500 гр. брашно се слага половин кубче, т.е. около 20 гр., а там е дадено цяло. Това  може да е причината. Все пак рецептата е руска и може да имат други разфасовка на маята.
Много лесно и бързо става и докато заформиш крокодила тестото си е втасало.  chef

аз сложих половин кубче мая, защото и на мен ми се стори едно, че е много. А другите продукти бяха точно колкото пише, но следващия път ще сложа още малко брашно и ще стане.

# 313
  • Мнения: 2 550
Аз винаги правя тестото със суха мая и става без грешка  Grinning

# 314
  • Мнения: 497

В рецептата пише 40 гр мая,не кубче мая или др.подобни. Naughty
[/quote]

40 гр. са прекалено много за 500 гр. брашно!!!

Общи условия

Активация на акаунт