Къде хвърлихте пъпа?

  • 4 110
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Нашето майка ми го хвърлила на летището Shocked ...що пък там Thinking

# 16
  • Мнения: 5 255
Историята за пъпчето на Лора е следната :
Сестра ми е професионална волейболистка и живее със семейството си в чужбина.
Когато Лора се роди сестра ми си беше в България за месец.
С мъж ми решихме да дадем пъпчето на Лори на сестра ми с мисията да го хвърли някъде, където прецени.
Преди месец мисията беше изпълнена newsm44.
Сестра ми е имала мач на Азорските острови (между Европа и Америка по средата в Атлантическия океан  Blush ).
Там в Шопинга (нещо като ЦУМ), в детския кът, в двореца на Барби, е оставено пъпчето на Лора  Heart Eyes .

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Хм, аз не знаех, че трябва да хвълим пъпчето преди прохождането...е, сега какво да го правим?  Rolling Eyes  И ние с мъжа ми си мислехме за банка, ама не сме решили, какво ли чакаме? Освен ако някоя мама от София се съгласи да й пратим пъпчето, та да го хвърли в Президентството, хи-хи. Laughing

# 18
  • Мнения: 10 758
В Швейцария до Женевското езеро някъде, не знам точно къде. Дадохме го на мъжа ми на брат му и той го хвърли. Това е за каката, а пък сега все още не сме го хвърлили никъде. Чакаме да си дойде кумата, тя живее в Германия, та на нея ще го дадем.

# 19
още си седи в портмонето ми - малкия е на 1г. и 4м вече.. не съм решила къде да го хвърля, но май в двора на университета, щото и двамата с баща му работим там, така че като университетско чадо ще е най-удачно според мен:)

# 20
  • Мнения: 3 379
Ха така, ние не сме го хвърлили още никъде, което ме подсеща, че пак трябва да повдигна въпроса. Таткото иска да го хвърлим на някой тенис корт, за да стане тенисист. Но според мен няма смисъл да е на тенис корт у нас, трябва да намерим начин да стигне до някой от Уимбълдъните или ЮЕС Оупън.

Аз пък исках да го хвърлим в болинцата, където родих, да стане лекар, по възможност гинеколог, че като гледам засега си остава една от най-печелившите професии. Свеки иска да се учи, та ин подари юиблейни парички на СУ-то, ама аз не ща там да го хвърляме, учи маам та да не работиш, нал тъй, да ама вече не е така...

Имам приятелка в Англия и с ибеше тук скоро, обаче съвсем забравих, че мислех да й го давам да го хвърли там някъде.

Ми сега, кво ще го правим?

# 21
  • Мнения: 444
И нашето си е още в къщи! Още не сме измислили къде да го хвърлим! Скоро наш приятел замина за Америка, но кой да се сети да му го даде! Wink

# 22
  • Мнения: 2 195
И нашето не е хвърлено още.Тук акушерката ми разказа,4е традицията им е съвсем разли4на.Пъпът бил нещото,което физи4ески  свързва бебето с майката,затова давали на бащата да го среже при раждането,за да прекъсне тази връзка.После пазят пъпа,докато детето се задоми и му го подаряват на сватбата в знак,4е то се отделя от това семейство и създава ново.Такава е холандската традиция,която ми се стори интересна,но мисля да си спазя нашата.Само,4е още не сме решили къде до го хвърлим Rolling Eyes

# 23
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
НаШето пъп4е го хвърлихме в кралския дворец  Grinning
То вярно, 4е престолонаследника се ожени през май и от пресслужбата на двореца не са обявили доня Летисия да е бременна, макар 4е като се замисля в краен слу4ай и двете инфанти(дъЩерите на  Хуан Карлос Трети) имат синове  Laughing
Как само зву4и ....Виктория де Бурбон ..... Laughing  Laughing  Laughing  Flutter  Stuck Out Tongue

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: sl
НаШето пъп4е го хвърлихме в кралския дворец  Grinning
То вярно, 4е престолонаследника се ожени през май и от пресслужбата на двореца не са обявили доня Летисия да е бременна, макар 4е като се замисля в краен слу4ай и двете инфанти(дъЩерите на  Хуан Карлос Трети) имат синове  Laughing
Как само зву4и ....Виктория де Бурбон ..... Laughing  Laughing  Laughing  Flutter  Stuck Out Tongue

еи единият е ве4е заплют Simple Smile Simple Smile Simple Smile
а за пъп4ето .. маи много традиционно излезе . И ние го хвърлихме в банка . Тук в Испания банкерите работят до 2 4аса , не се напрягат много пък и живот добър водят  dance  dance  cheers

# 25
  • Мнения: 114
Нашето пъпче замина за Канада с една моя приятелка, скрито е някъде в Монреал.

# 26
  • Мнения: 1 022
Пред Швейцарска банка  #Milti

# 27
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Пъпчето на Софи е на пързалка Славия, защото искаме да стане фигуристка, специално ходихме до там и докато го хвърля що страх брах да не ме сгащят и да не ме питат какво хвърлям по леда и кого искам да пребия  Laughing
Казах на кумата за това и тя реши пък да хвърли пъпчето на сина си на Кейп Канаверал - те живеят в NY и смятаха да ходят да гледат как изстрелват совалките. Искаше ми и ние да можехме да го направим.  wavey

# 28
  • Мнения: 219
Sv. me ubejdava da si go ostavia v kashti - ta detence da si e okolo men (tia taka e napravila), no predstaviate li si shterka mi da ostane stara moma (shte se chudia dali az ne sam vinovna Bulb !!!).
I az mai kato KIKI27 mislia za  Oxford ili izobshto dobrata stara UK - che vse pak e v Evropata Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 693
На Емо пъпчето е в БЪЛГАРИЯ, и то заровено, за да се връща винаги в родината си, независимо къде го отведе живота. Местоположение - стадион "Българска армия".

Общи условия

Активация на акаунт