Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 29 тема

  • 60 309
  • 804
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 16
Radiesse не е подходящ за слъзната падина .

# 436
  • Мнения: leet
А за шия някой ще ми каже ли как минава процедурата?
там е доста деликатно


Аз правя редовно мезо на шия, защото при мен там е доста зле положението, даже май съм правила повече пъти шия, отколкото лице. Не съм имала притеснение, че лекарката може да засегне нещо, никога не се е случвало. Случвало се е да имам по някоя малка синина, както на шията, така и на лицето, но за мен е нормално при толкова много убождания, а и аз посинявам много лесно

# 437
# 438
  • Мнения: 7 421
Blue, къде я правиш и колко струва?

# 439
  • Мнения: leet
Аз не съм в България, ценитите тук за мезо и PRP са по високи, но пък за филъри и ботокс са по ниски

# 440
  • Мнения: 1
Здравейте, моля за мнения от хора, които са си поставяли филър с инжектор пен, както за устни, така и за бръчки! Доволни ли сте и колко време имаше ефект и с кой филър? Благодаря!

# 441
  • Мнения: 1 753
Аз пък пу пу, май задържам филърите. Преди в устните слагах 0.5 Revolax deep и то с пен и на третия месец още си стоеше. Сега ще видим този колко ще държи. С Juvederm Ultra съм, омекна и устнит станаха естествени и пухкави. Не бият на очи, но лицето придоби страхотен вид. Дано го задържа. А сложих само 0.3 този път. Иначе в бузите го задържам, под очите не е мръднал и като си правя скинбустери, ме държат поне едно 5 месеца. Но аз много ги поддържам - пия вода, правя си маски, подхранвам редовно.

Под очите с каква цел е слаган при вас?

# 442
  • Мнения: 2 911
За инжектор пена. Вече категорично мога да кажа, че не съм. "Надроби" ми горната устна. Станаха ми бели точици. Слага се мн повърхностно филъра и личи. Не позволява контуриране.

# 443
  • Мнения: 56
Здравейте, някой може ли да ми каже процедури с vela shape през колко време се правят? Някъде пише веднъж в седмицата, на друго място два пъти в седмицата, а на трето веднъж на две седмици.

# 444
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Поне 2 пъти седмично.

# 445
  • Мнения: 56

Благодаря и в салона така ми казаха, но тъй като не съм в БГ  имам малко притеснение, та реших да питам Simple Smile

# 446
  • Мнения: 656
Каква е разликата в честотата/ефектът между Венус за лице и уред за домашен радиоч.лифтинг, даже с повече ползване би бил близък резултат:
https://silkn.eu/eu/facetite

# 447
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
При Венус за лице и уредите с радиочестота - целта е тъканта да се загрее на определена температура - да кажем 40 гр. и да се поддържа определено време. С накрайникът за тяло е определено, че една зона е колкото лист хартия с размер А4 - и при движения в нея - температурата ще се поддържа опр .време. За лице - протоколът беше друг, но идеята е сходна. Предполагам лицето е разделено на зони, и температурата трябва да се поддържа опр . време. Попитай Милена.

# 448
  • Мнения: 656
Тя е много мила, но едва ли ще каже, че с уред за 350 лв за лице ефектът ще е същия като 6 процедури за 550 лв... Аз ще си ходя на апаратни, но гледам и вкъщи какво мога да покрия като безиглена мезо и микродермобразио(ако не се изпиля де) Bowtie


Идеята е каква е разликата в мощност или честота поне за лицето.

# 449
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Ами и аз не вярвам ефектът да е същият Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт