Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 29 тема

  • 60 212
  • 804
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 760
Здравейте момичета, търся процедура за премахване на повърхностен, но леко пигментиран вече белег, който се надявах да се скрие и сам, но уви...
Прикачвам снимка
 

# 451
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте 🙂
Преди 10 дни си сложих 1мл Teosyal kiss. Оттока и синините минаха, но това което ме тормози е че май доста лекомислено подходих в избора на дерматолог и сега ме е яд. Първо че ми направи няма такъв контур, размита всякаш и виждам как има филър между горната устна и носа, а изрично предупредих за това. Второ, самото поставяне на филъра беше доста грубо и набързо и сега резултатът е, че като се усмихна горната устна е на бабуни, освен че не е и симетрична ☹️
Чудя се даже дали е възможно да ми е сложила друг филър, вместо Teosyal, но да ми е дала негов паспорт.
Посъветвайте ме, моля, как да процедирам. Да отида някъде другаде да ме пооправят или да изчакам малко да се резорбира филтъра. По принцип има нужда от още малко запълване.

# 452
  • Мнения: 1 717
Здравейте 🙂
Преди 10 дни си сложих 1мл Teosyal kiss. Оттока и синините минаха, но това което ме тормози е че май доста лекомислено подходих в избора на дерматолог и сега ме е яд. Първо че ми направи няма такъв контур, размита всякаш и виждам как има филър между горната устна и носа, а изрично предупредих за това. Второ, самото поставяне на филъра беше доста грубо и набързо и сега резултатът е, че като се усмихна горната устна е на бабуни, освен че не е и симетрична ☹️
Чудя се даже дали е възможно да ми е сложила друг филър, вместо Teosyal, но да ми е дала негов паспорт.
Посъветвайте ме, моля, как да процедирам. Да отида някъде другаде да ме пооправят или да изчакам малко да се резорбира филтъра. По принцип има нужда от още малко запълване.

"Разливането" на филъра между горната устна и носа зависи от метода на поставяне, не от филъра. Възможно е да ти сложи всякакъв филър, ако не го е отворила пред очите ти, но не това е повод за "разливането". Може би е добре да изчакате още малко  и след това на консултация с добър специалист да прецените дали да не разградите  и наново след още месец да поставите филър. Това, което аз знам е,  че "разлятият" над горната устна филър се резорбира по-бавно от другата част на филъра.

Няма нищо непоправимо. Не се притеснявайте. Сега с червило можете да пооправите вида,  а след месец ще е вече по-добре всичко.

# 453
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 431
Изчакай да мине поне месец. Вероятно е поствен по повърхностно.

# 454
  • София
  • Мнения: 51
Благодаря за съветите.
Уфф, много ме е яд, хич не ми харесва резултата. Миналата година си сложих 1 мл Uvederm ultra 3 при Мирчевска и беше коренно различно и хубаво най-вече. Трябваше пак при нея да си отида, но исках да пробвам Teosyal kiss как ще седи. В крайна сметка се оказва, че първостепенно значение има дерматолог и после марката филтър.

# 455
  • Мнения: 8 763
При кой го сложи?

# 456
  • Мнения: 3 416
От Теосиал се получава така. Ще се оправи спокойно.

# 457
  • София
  • Мнения: 1 758
Много траен филър е Теосиал кис.
1 година не ми е мръднал,но и при мен визуалния ефект не се получи добре.
Топчето в средата на горната устна все още си стои и ми боде очите.
Не знам до лекар ли е или до филър.

# 458
  • Мнения: leet
Според мен, това с контура си е техника на лекаря, за топчетата не съм сигурна дали зависи от техниката на лекаря или не. Аз съм слагала няколко пъти Кис, не съм имала топчета, асиметричност или някакъв друг проблем

# 459
  • Мнения: 1 806
Теосиала го разграждах 3 пъти заради некадърно поставяне от доц.Балабанова. Не искам да го чуя тоя филър . Почти 2 години бях с неравности на периоди.

# 460
  • София
  • Мнения: 51
При др. Ангелина Милева Заева

# 461
  • Мнения: 3 416
И аз с кофти опит с Теосиал.

# 462
  • Мнения: 8 763
От това което съм виждала като резултати след нейната работа - повечето са гротески и не са приятна гледка .

Трябвало е да се спреш на друг човек и ако е необходимо поне 2-3 консултации , а не на сляпо доверие .
Все пак това е лицето ни, не трябва да сме разочаровани накрая , а напротив .

При все че съм доволна от нечия работа, аз не бих отишла при друг лекар. / това го казвам във връзка с това че Не си се върнала при Мирчевска, а си решила при Заева .

# 463
  • София
  • Мнения: 1 758
Аз го сложих при др.Анелия Здравкова.
Не ми харесва и формата на устните.

# 464
  • София
  • Мнения: 51
От това което съм виждала като резултати след нейната работа - повечето са гротески и не са приятна гледка .

Трябвало е да се спреш на друг човек и ако е необходимо поне 2-3 консултации , а не на сляпо доверие .
Все пак това е лицето ни, не трябва да сме разочаровани накрая , а напротив .

При все че съм доволна от нечия работа, аз не бих отишла при друг лекар. / това го казвам във връзка с това че Не си се върнала при Мирчевска, а си решила при Заева .

Да, съжалявам че не си отидох пак при Мирчевска, просто много исках да пробвам теосиал, а тя не работи с него.
Сега съм в голяма дилема дали да не отида да ме допопълнят някъде другаде  с още малко теосиал за да се пооформи горната устна или да изчакам да се резорбира и тогава.

Общи условия

Активация на акаунт