Кауфланд - тема 37

  • 65 823
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, този не го зная, но ако успееш да намериш някъде в Лидъл със стъклената купа, няма грешка. Скоро го пускаха.

Lemy,  agnesana, благодаря, момичета! Лидълският съм го изпуснала явно, не го намирам, първо него търсих.

Скрит текст:
Поръчах тая сутрин от емаг, имат някакви промоции, марката е Star-Light, предлагат  два   чопъра, чудих се, чудих, съблазняваше ме двойният нож на единия, пък надделяха повечето мнения за по-мощния, него поръчах. От тук насетне - на късмет за мама.
Имам от същата марка този пасатор, вече 3-та или 4-та година. Експлоатира се жестоко с всичките му части, много съм доволна от него. Дано не го урочасам сега, дето съм се захвалила! Simple Smile

# 556
  • русе
  • Мнения: 1 317
Ксилитол продават ли и къде точно да го търся?
Мерси😊

# 557
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Като прочетох що е то ксилитол, предполагам че трябва да се търси при био храните. Те при нас са точно до зеленчуците.
След малко смятам да се поразходя до Кауфланд и ако видя, ще пиша.

ПП Искренчето78, извинявай, ходих аз, но покрай намалените зеленчуци и плодове, освен че забравих да си купя крем, който планувах, забравих и да погледна за ксилитола. Утре пак ще се разкърша. Обещавам, ако не ти е късно, да огледам  рафтовете на био храните.
Зная си аз, че без списък не трябва да тръгвам, ама...

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 22:05 от didka pitka

# 558
# 559
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Днес съм поспала доволно. Но тъй като си направих кафето и веднага идвам тук за брошурата. Благодаря polin_a!

ПП Искренчето78, забравих да споделя, че търсих ксилитол при био храните, но не намерих.

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 08:51 от didka pitka

# 560
  • Мнения: 19 007
Офертите вече са добавени и в приложението, което е доста удобно, не да чакаш до понеделник, за да си правиш списък...

# 561
  • Мнения: 1 355
Наистина ли Дав дезодорант на нормална цена струва близо шест лева?

# 562
  • Мнения: 19 007
Да, надути са цените
В Германия са по 1,50 евро без намаления

# 563
  • Мнения: 1 941
Имаше в началото на септември уок тиган на Тефл от серията Simple.
Хубав ли е?
И при нас има намален и керамичен на Брио.
Не съм ги ползвала, а имам нужда от тиган и се чудя какъв да си взема.

# 564
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
И аз бих се радвала на мнения за тиганите, които са на промоция само в събота.

# 565
  • Мнения: 25 738
По телевизията рекламират лаваца, а не видях в брошурата. Thinking

# 566
  • Мнения: 3 724
Добро утро, имате ли впечатления от анатомичната възглавница? Благодаря

# 567
  • Мнения: 6 697
Наистина ли Дав дезодорант на нормална цена струва близо шест лева?

Дезодорантите на редовна цена са 4,19 лв и мъжките, и женските. (Ползвам Дав от няколко месеца и купувам от различни магазини - цената винаги е била тази).
Кауфланд редовно правят такива номера, като изкуствено увеличават цената и после уж пускат продукта намален, а то реално намалението не е кой знае какво.

# 568
  • Мнения: 3 960
Във веригите и дрогериите цената на Дав е тази.

За тиганите аз предпочитам тефлонов. Тези на Тефал са хубави.

# 569
  • Мнения: 5 002
А БРИО има ли?Аз взех от тях и съм много доволна?

Общи условия

Активация на акаунт