Световна седмица на кърменето 1-7 август 2006

  • 7 821
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 885
Emem, hedra и др. мами от София - очаквам ви в събота от 10 часа да се видим в Южен парк и да говорим за ССК.
Аз също ще помоля за брошури, за да раздавам в парк Заимов.

Един въпрос: Дали от Заедно за децата имат бази данни с контакти на педиарти, здравни работници /вкл. гинеколозите и те са важни/ и здравни журналисти и защо /каква е причината/ да не бъдат раздадени тези хубави брошури досега?


От към дизайн за програмата на събитието, брошура или сайт и идеи за организиране на събитие съм насреща докато нямам работа /засега/. До 25-ти съм в София, после няма да съм в столицата и може би няма да съм и от 1 до 7 август. Така, че от към хелп - краен срок 25-ти. Embarassed

# 16
  • Мнения: 4 358
Emem, hedra и др. мами от София - очаквам ви в събота от 10 часа да се видим в Южен парк и да говорим за ССК............
Нем, нали за "алергичната" среща говориш? Да се видим всички заедно (Алергии и ССК), нали?

# 17
  • Мнения: 2 885
Да! С Теди, с Миленка и другите........

# 18
  • Мнения: 4 358
Да! С Теди, с Миленка и другите........
Чудесно  Mr. Green

# 19
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Сега искате да ме е яд, че не мога да дойда в събота Sad Не сме виждали таткото ни през последните няколко седмици, идва си в събота и неделя и пак заминава - така че откъм активизъм съм само през седмицата.
Убедена съм обаче, че и без мен ще ги измъдрите нещата Laughing - но ми се искаше да се запозная с всички Sad

# 20
  • Мнения: 1 404
А ние, които живеем в градчета от "селски тип" какво да правим? Ще ни се смеят ако излезем навън.
Може деликатно - да разпечатате брошури (от наличните в цифров формат) или тази, която ще се прави (или да ви пратят от София от тези на ЗЗД) и да раздадете тук-там (по лекарски кабинети, АГ консултации и пр.)
А откъде да взема брошури не разбрах нещо.Аз живея в Горна Оряховица и за групов активизъм е трудно да се говори,но съм здравен работник и поне на познатите си(а защо не и на непознатите)колеги да раздам.Аз от две години говоря,говоря ама лекаря е малко нещо като магарето на мост за недоказани новости Embarassed и си мисля,че написано черно на бяло по-авторитетно ще звучи.Бу,откъде цифровите варианти?

# 21
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Били, кажи колко бройки мислиш, че можеш да разпространиш и ще ти пратим. Ако можеш да проучиш варианти за получаване - примерно познати, които ще пътуват до София или ако има възможност да се пратят по автобусите от редовните линии, ще е най-добре, защото пощенските разходи не са за пренебрегване, а пакетите с брошурите тежат. Тези на ЗЗД са много подходящи за колеги и болници, защото са официално одобрени и са съвсем представителни, не като разпечатаните Peace

# 22
  • Мнения: 1 896
За брошурите на "Заедно за децата" - моят мъж ще пътува за Варна на 28.07, може да пратите по него някое и друго кило. Ще дойде да ги вземе от където кажете, сега говорихме по телефона.
Хедра, писах ти го преди малко и в icq, сори че се повтарям.

# 23
  • Мнения: 4 242
Имам желание да дойда на срещата в Южния, но за 10ч е абсурд да се класирам, тогава става дъщеря ми, приготвяне и час път...

# 24
  • Мнения: 2 885
Имам желание да дойда на срещата в Южния, но за 10ч е абсурд да се класирам, тогава става дъщеря ми, приготвяне и час път...

Аз не си спомням в събота да съм ставала толкова рано, но ще навия всички будилници вкъщи.

Хедра, аз писах на emem, но да повторя и тук - за събота има ли възможност да вземем да раздадем брошури в парка на майките с малки деца /не само от срещата, ами тези дето са излезли на разходка/???
Ще искам и за мен да раздавам в парк Заимов и ако си събера база данни с педиатри /има места откъдето да взема и готова/ да изпратим по пощата. Имам пликове, само марки ще взема и листчета за адресите. Имам опит в лепенето на х0000 пликове за събития и клиенти Laughing Ама искам да знам дали е правено вече това с изпращането, за да не стане дублиране!

# 25
  • Мнения: 3 161
Надявам се Хедра да донесе брошури в парка, защото аз в момента нямам, но мога да отида до Заедно за децата и да взема. Нека да питаме и тях обаче как искат да им се раздават материалите - боя се, че ако почнем да раздаваме наляво и дясно, ще свършат твърде бързо всичките 20 000  Wink. Не че има лошо в това, но е много по-ефективно, ако се раздават в рамките на конкретна кампания и има цялостно послание.

Ще се опитам също да дойда в Южния парк, но предлагам след това да се видим отделно в Ментовия носорог, ако времето позволява - примерно към 12, за да обсъдим нашите си неща за ССК. Какво мислите?

# 26
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Имам желание да дойда на срещата в Южния, но за 10ч е абсурд да се класирам, тогава става дъщеря ми, приготвяне и час път...

Аз не си спомням в събота да съм ставала толкова рано, но ще навия всички будилници вкъщи.

Хедра, аз писах на emem, но да повторя и тук - за събота има ли възможност да вземем да раздадем брошури в парка на майките с малки деца /не само от срещата, ами тези дето са излезли на разходка/???
Ще искам и за мен да раздавам в парк Заимов и ако си събера база данни с педиатри /има места откъдето да взема и готова/ да изпратим по пощата. Имам пликове, само марки ще взема и листчета за адресите. Имам опит в лепенето на х0000 пликове за събития и клиенти Laughing Ама искам да знам дали е правено вече това с изпращането, за да не стане дублиране!

У мен има около 200 брошури (не съм ги броила точно, но на око) - 100 от тях са обещани на СтЗ актив, другите ако има кой да мине да ги вземе от нас (някоя младостка мама ще идва ли в събота?) са ваши Grinning

# 27
  • Мнения: 1 503
Искам и аз от тези брушури Naughty(може и някой да ми прати формата ,а аз ще си ги принтна)Тук в моето село масово не се кърми,а педитата и те са много назад....Да им помогнем на хората PeaceАко някой може да ми прати брошурата ,нека пише на лични
  bouquet

# 28
  • Мнения: 593
Izpratete mi edna na e-maila, az poemam grijata da razprostranq v Popovo.

cybercat_bg@yahoo.co.uk

# 29
  • Мнения: 532
Ние с Инфинити по първоначален замисъл сме на похода.Ураааа!!!
Даже и мъжо иска да дойде  Wink
и вече ще членуваме bowuu
Аз се уплаших,че за нас брошури няма да останат  Blush
А много ми се иска,защото положението в Русе е трагично.С удоволствие бих раздала по АГ кабинетите също.Защото е хубаво бременните да са запознати с адекватни съвети за кърмене предварително,по обясними причини.
Бихме могли да вземем в събота и да ги раздадем след това... newsm78
ех,че се вълнувам...

Общи условия

Активация на акаунт