Световна седмица на кърменето 1-7 август 2006

  • 7 899
  • 174
  •   1
Отговори
# 90
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Simple Smile Права си. Хич не съм мислила за това.

# 91
  • Мнения: 6 243
А тия подписи, дето ги събираме тук, кога и къде да ги пратим?

# 92
  • Мнения: 2 282
Момичета, тази година тениски централизирано няма ли да се правят?

# 93
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
А тия подписи, дето ги събираме тук, кога и къде да ги пратим?
На 7-ми заедно с електронната подписка ще ги връчим...на не знам кой Grinning

# 94
  • Мнения: 4 242
И аз да питам с какво мога да помогна?

Ще лепим плакати с теб. Почакай още малко  Wink
...и ще разнасяте Отвореното писмо по градинки и паланки за подписи.
БТВ, аз съм взела от номер 1 до 50. ие сте нататък (после да могат да се подредят по номера - или няма смисъл?)

Супер! Party

Момичета, тази година тениски централизирано няма ли да се правят?

Ние с таткото си имаме от миналата година и ще си ги носим bowuu

# 95
  • Мнения: 422
Момичета,скоро ще ходя до баба ми и дядо ми в Лом,там едва ли някои се занимава с нещо такова,та интересува ме дали мога да занеса в болницата и в още няколко частни кабинета от плакатите?Аз ще си ги принтирам то и без това не ми трябват кой знае колко много  Grinning Ако може да ми прати някои на пощата листовката или линк към нея да кажете като стане готова.
Благодаря предварително Hug

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Момичета,скоро ще ходя до баба ми и дядо ми в Лом,там едва ли някои се занимава с нещо такова,та интересува ме дали мога да занеса в болницата и в още няколко частни кабинета от плакатите?Аз ще си ги принтирам то и без това не ми трябват кой знае колко много  Grinning Ако може да ми прати някои на пощата листовката или линк към нея да кажете като стане готова.
Благодаря предварително Hug

Листовката е готова - http://exoexo.com/MJ/Other/WBW/Leaflet/Leaflet.pdf

Изпратила съм ти на пощата корелския файл, както и тези на двата плаката.
Ако имаш проблем с отварянето пиши ми.

Успех с ломската акция!

# 97
  • Мнения: 422
Jade,благодаря ти много!  bouquet
Дано да имам успех с тамошните медицински лица Grinning

# 98
  • Мнения: 4 242
Листовката е великолепна просто!
Как ще се разпространява? Ако я разпечатам на един лист ще дойде твърде ситно а? newsm78

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Мери, листоката е предназначена за печат на А5, това е размер на малка тетрадка или 1/2 А4 (стандартен лист хартия).
Текстът не е много едър, но добре се чете.

# 100
  • Мнения: 36 204
Браво! Страхотна листовка, чак ми се прищя да имам нужда от нея  Laughing

# 101
  • Мнения: 1 278
И аз да питам с какво мога да помогна?

Ще лепим плакати с теб. Почакай още малко  Wink

Мери и Смърфичек, моля ви, поровете се хубавичко из сайтовете и намерете качествени снимки на животни, които кърмят:

- от снимката да става ясно, че кърмят - вероятно в по-близък план
- да е с добро качество и да е цветна
- и най-вече - да ви грабне  Simple Smile


Мери - съсредоточи се върху безплатните и проучи правата за ползването им   bouquet

Смърфи - ти залегни над имиджбанките (imagebank), извади цените на снимките, които ти харесат и проучи как могат да бъдат закупени и сроковете.    bouquet

 

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Към упътвеанията на Деметра само да добавя, че снимката трябва да е достатъчно голяма за печат на плакат, т.е. поне за А3 да става. Честно казано не вярвам да се намери безплатна снимка с такова качество  newsm78

# 103
  • Сливен
  • Мнения: 382
Аз по самоинициатива си поиграх днес и потърсих снимки по зададената тема, но наистина не попаднах на нищо безплатно с добро качество. За сметка на това платените бяха с едни цени... Shocked Няколко пъти препрочитах наистина ли това е цената само на една снимка, при това само на файл. Имам съмнения, че по руските сайтове шансът е по-голям, но на руски не можах да измисля хубава ключова дума за търсене... Според моите знания думите за кърмене и хранене са еднакви.
Понеже не съм съвсем на ясно каква е идеята, да запитам - не можем ли ние сами да си направим някакви снимки на сучещи животни? Както примерно в голяма част от листовките пък и на сайта на ЛЛЛ, снимките са на тукашни мами? На мен в момента ми се налага всяка вечер да пътувам до селото на мъжа ми... Лошото, че там само козички и овчици са кърмачки, пък те имат един малко мърляв, селски вид... Ама може да опитам нещо.

# 104
  • Мнения: 6 243
... Лошото, че там само козички и овчици са кърмачки, пък те имат един малко мърляв, селски вид... Ама може да опитам нещо.
Да, ама са наши, родни!!! За какво са ни снимки на разни загладени лъвици и тюленки  newsm78 Снимай, мила, а аз съм си заплюла една махленска котка. Да видим коя от нас ще направи по-добри кадри.

Общи условия

Активация на акаунт