Весела ще е лятната почивка, защото ще съм бременна щастливка! - Бебеправим - Тема 356

  • 24 081
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 417
Ооо, извинявам се, авторските права значи са твои! 😁

# 676
  • Мнения: 4
Благодаря и успех на всички, аз бях на прпфилактичен взе ми намазка за микробиология, сряда ще излезе, гледа ме на ултра звук и е имало овулация със си сигурност, пусна Прогестерон който е 45 nmol/L 3 дни след евентуалната овулация, и каза че всичко е много добре, но нека да видим.
БАТМАН, не мога за разбера как траеш, купи си един тест и щв спре тази сага.

# 677
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Меги, анкетка? Thinking
Аз чакам да стане 4, да си направя тест за О, уж нямаше да се фиксирам, ама нещо не ми се получава. Всъщност, ММ държи да си правя тестове, докато не засечем О. След всичко, което изчетох и това не е достатъчно надеждно, но... Може и да засечем нещо скоро. По мои сметки може би трябва да има О след около 10-15 дни, но ММ държи отсега да правим. Луда работа. Joy

# 678
  • Мнения: 442
Относно тестовете за ову при мен винаги работят, даже правя само 3-4 дена между 13-15ти ден я хващат с много силна втора черта.Ползвам на Oview. Само този месец не я хванах и мисля, че наистина беше 16-18ти ден.
При мен започна леко и плахо да се прокрадва червената вещица...поне да не се филмирам какво може да ми се е повредило Grinning

# 679
  • Мнения: 955
Меги, анкетка? Thinking
Аз чакам да стане 4, да си направя тест за О, уж нямаше да се фиксирам, ама нещо не ми се получава. Всъщност, ММ държи да си правя тестове, докато не засечем О. След всичко, което изчетох и това не е достатъчно надеждно, но... Може и да засечем нещо скоро. По мои сметки може би трябва да има О след около 10-15 дни, но ММ държи отсега да правим. Луда работа. Joy
Прави ги от по-рано, за да не изпуснете момента, че сега лятото се случват разни аномалии. Аз започнах последния път след цикъл и засякох О. на 9ти ден, което ми се стори съмнително рано и то при цикъл 28 дни, но после взе, че ми подрани с 6 дена, което значи, че вероятно наистина си е била много ранна овулация.

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 12:55 от Kaylinnn

# 680
  • Мнения: 4
Мисля че с тези тестове е голяма натовареност, ние си правихмв секс през ден

# 681
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Така и ще ги правя - всеки ден, поне до 20-23ти.
Вие как се справяте с този секс по график? На ММ взе да му писва и да прескачаме, аз се цупя... Така не се бебеправи...

# 682
  • Мнения: 619
Известно време си мислех,да започна тестове за овулация,но се притеснявах ММ дали няма да го приеме,като правене на бебе по график,но в крайна сметка той сам предложи и ги започнах.Когато му казах,че когато имаме + ще трябва да правим опити 3-4 дни подред му светнаха очите😁После все ме питаше,хайде нямаме ли вече + и в крайна сметка в един момент на мен ми дотегна,по скоро аз го приех като график.Понеже сега се въздържаме,взе този график да ми липсва😁Ама така ще е,пусти му хормони☺😀

# 683
  • Мнения: 442
Ами ние и по време на + тестове едвам се разписваме, трудна работа сме като цяло. Поне три дена гледам да го натисна да се разпише, в добрите месеци ги правим на 4 поредни и горе долу това ни е за целия месец. Уж се разбрахме за през ден, но ММ все уморен, стресиран от ученето или сме скарани или и двете . Като най-често са ни за това и караниците, че все ходя и ръчкам и накрая като ми и дойде и съм във вихъра на обвиненията Grinning

# 684
  • Мнения: 4
Като чета другата тема направо ужас, колко мъка има по тоя свят. , явно графика наиситна вреди и децата идват неочаквано и непринудено.

# 685
  • Мнения: 1 781
Като чета другата тема направо ужас, колко мъка има по тоя свят. , явно графика наиситна вреди и децата идват неочаквано и непринудено.
Чао Теди.

# 686
  • Мнения: 955
И на мен ми е много трудно секса по график. Не винаги ми е до това, я съм уморена, я ме боли нещо, действаме де, ама понякога е малко измъчена работа Joy

# 687
  • Мнения: 1 781
Целта оправдава средстава сме ние. Уморени, скарани, на кеф, не на кеф, действаме. И по тежки неща има за вършене в тоя живот.  Grinning

# 688
  • Мнения: 590
ММ постоянно ме пита имаме ли вече бебе , или ще ставам ли татко вече . И аз се чудя вече какво да му отговоря , изобщо не искам да му обяснявам колко е сложно,  и колко пресмятания , и колко надежди.  То вече почти не ми се говори за това , всеки месец симптоми , глупости и накрая гадната отвратителна лелка идва и разваля всичко . Тези дни съм доста скептично настроена. Вчера трябваше да ми дойде,  не дойде , но си го очаквам , то гърдите ме болят та се нетраят 🙄. Почти съм сигурна ,че и този месец не се е получило . 😔

# 689
  • Мнения: 442
Целта оправдава средстава сме ние. Уморени, скарани, на кеф, не на кеф, действаме. И по тежки неща има за вършене в тоя живот.  Grinning
Ivied, много ме кефиш ! В друг живот, ако бяхме различен от пол , с теб бихме спасили популацията в световен мащаб ! Ред и дисциплина до постигане на целта !  Grinning На мен също не ми пречи да сме скарани и да си действаме на втория фронт, после пак ще се доскараме, ама ММ не можел той така... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт