Весела ще е лятната почивка, защото ще съм бременна щастливка! - Бебеправим - Тема 356

  • 24 125
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 417
Батмам, защо съжаляваш? Аз мисля пък, че добре раздвижи темата. Това, че се ентусиазирахме и в двата края не е нещо лошо. Просто всеки има някаква гледна точка. Аз искрено се надявам да не е някакъв проблем това, което ще се види в петък! Simple Smile

# 661
  • Мнения: 3 286
Ами надяваме се да си бременна, наши си надежди Simple Smile Чувството че съм неразбрана не го харесвам и не искам да го предизвиквам в никой, та гуш само от мен.  Ние пътуваме тези дни и утре към морето. Не чакам чак другата седмица. 

За заглавие предлагам пак:
Лято и релакс за всички, а за нас и две чертички
Не кой знае какво ама ритъма е ОК и затова си го харесвам Simple Smile

# 662
  • Мнения: 1 781
Джулссс, честито раздвижване на статуквото! Очаквам с нетърпение развитието! Hug

# 663
  • Мнения: 157
Бат ман, ако за тебе има значение, аз лично никога не бих ходила да ме бодат, за да разбера, дали съм бременна 5 - 10 дни по-рано от най-обикновен тест. И добре те разбирам за ремонта. За мене задачите от списъка с домашните задължения и служебните ангажименти са на първо място пред незадължителни медицински процедури. Разбира се, аз съм нелюбопитен човек.

# 664
  • Мнения: 1 044
Ние сме на почивка на планина, по цял ден по чукарите, вече съм с мускулна треска от ходене, рядко отварям тук. Предните дни нямаше почти нови мнения, днес влизам и плюс 50 Open Mouth Очаквах поне 3+ теста. Дано да предстоят!

Радвам се на добрите новини на всички и стискам палци на батмам за вълшебство Hug

Аз пък да ви споделя, имам съмнение, че на дъщеря ми и идва първа менструация (на 11). Аз все си мисля, че има време, не знам точно как да подходя и докъде да разкажа, хем съм чела доста по темата. Обаче като стане време за разговор иии ми става тегаво нещо. А сега ми е още по-тъпо, ако се случи и е съвсем неподготвена. Rolling Eyes

Аз се връщам на една реплика на Борнче, за лудостта и термините. Аз също на всеки цикъл смятам термин, АКО стане при следващата овулация. И при мен едни схеми .. двете ми деца са родени през 3 седмици (в различни години естествено Grinning) и настава една лудница при планиране рождени дни, чудеса, всичко минава накуп. И съм решила да не са близо с евентуалното следващо и само смятам. Синът ми е заченат на 7 август. И добре си ги бях сметнала мъничко да изчакам а то мъжа ще е в командировка по време на моето планирано време. Отделно знаем ги тези планове как съвпадат с действителността. Аз нали планирам и да отслабна, пък и там не се случват нещата по план Grinning Ще видим накрая какви ще ги свършим.

# 665
  • Мнения: 442
Добро утро от мен , момичета. При мен още няма нищо на 32 ден и понеже снощи ми текна и кръв от носа, реших да проверя един clear and simple. Значи , явно съм купила от негативната партида Grinning Преди два месеца правих един, сега за втори път - нищо. Макар, че докато го разнасях из прозорците в нас, накрая се появи някаква сянка, но това беше 10мин след теста  и директно замина в кошчето. Вече започвам да искам да ми идва и да си отива , че 32 дена без цикъл ми е некомфортно чак вече Grinning

# 666
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Аз пък да ви споделя, имам съмнение, че на дъщеря ми и идва първа менструация (на 11). Аз все си мисля, че има време, не знам точно как да подходя и докъде да разкажа, хем съм чела доста по темата. Обаче като стане време за разговор иии ми става тегаво нещо. А сега ми е още по-тъпо, ако се случи и е съвсем неподготвена. Rolling Eyes

На мен едно време ми дойде още във втори клас. Помня как отидох на зелено училище с цикъл и ми се присмиваха даже..ама то да не е по желание Grinning Та в днешно време, в което децата се развиват по-бързо даже, на мен ми се вижда нормална тази възраст, но знам ли.. Разговора не би трябвало да е смущаващ за теб, мисля. Виж на нея може да й е срамно в началото, но пък това са нещата от живота.

# 667
  • София
  • Мнения: 3 082
Добро утро и от мен!
Лелка няма все още, симптоми на лека няма... вчера много ми се спеше, ама едвам гледах, виеше ми се свят и ми се гадеше, днес ми е ден закъснение според програмата, ама някак още не съм ок да правя тест, за да не се разочаровам...Пък и вкъщи сега сме с гости и някак не е удобно да пишкам по тестове Grinning
Другата седмица планираме почивка на Хисаря и само се надявам ако ще идва да идва .....

# 668
  • Мнения: 4
Добро утро. Нова съм във форума ви. Ние опитваме 2ри месец вече и нямам търпение да дойде празника Голяма Богородица за да направя тест. Хубав и спорен ден.

# 669
  • Мнения: 562
Добро утро. Нова съм във форума ви. Ние опитваме 2ри месец вече и нямам търпение да дойде празника Голяма Богородица за да направя тест. Хубав и спорен ден.
Добре дошла в групата. Пожелавам ти за празника да получиш най-желания подарък.

shantall и lokofenka напълно ви разбирам и двете. Вече звучи със сигурност шантаво ама и на мен искам да ми дойде, та поне се успокоят страстите, да си пусна прослувутите изследвания и да видим какво ще се прави нататъка ( ох и спермограма на ММ, че вече и там имам съмнения)

Иначе поръчах стабилно количество тестове за ову( нали докторката каза тестване от 6 -ти ден, та се запасих).
Сутринта , докъто чаках майстори си се филмирах сама да си търся диагнози хахахаха. Имам увеличен влагалищен секрет и болки в гърдите от няколко дена, та се чудих какъв точно тумор съм хванала хахахаххаха. Издирвах симптоми за полипи, ендометриоза, някакви проблеми с шийката на матката хаххаха Направо ако почета малко и ще мога да положа изпит за любител гинеколог. Незнанието ме побърква.
За тези , които следят темата- сутринта правих тест и си е категорично отрицателен. Мисля, че и кръвния други ден ще е излишен , ама като го иска ще и го направя, че да е сигурна какво да правим нататъка.

Аз сега съм с майстори, къртене, мрасотия.... грррр. ММ си хвана чуковете, отиде да пише дисертация, аз да се оправям .... Изкръшках малко време, че седнах да видя какво се случва.

Днес ми е нещо негативно.... хайде някой да изкара тези прослувути две черти , че да се поразвеселя. Много се радвам, като се случи нещо такова. То значи чудесата съществуват дори и някъде там, а щом съществуват и за нас има шанс. Много е трудно да запазиш положителния поглед над света, особено ако ти се случват не толкова хубави неща. Та аз очаквам хубави новини, ако някой има някоя, сега е момента.

Скрит текст:

# 670
  • София
  • Мнения: 3 082
Батман, при меседа през декември имах яки симптоми на бременност - гърдите ми бяха станали 2 тона твърди като камъни, сега усещам,ч е зърната са по-чувствителни, ама пък и яйчниците леко наболяват... мисля си ако до петък не ми дойде в петък да правя тест, изкушавам се, признавам си, ама .... една капка страх има в мен.
Иначе недей да търсиш тумори, ти пък.... аз бих си го изкарала на майсторите Grinning 

# 671
  • Мнения: 1 944
...Направо ако почета малко и ще мога да положа изпит за любител гинеколог. Незнанието ме побърква...

Bat_mam, с най-добри чувства, но ако незнанието те побърква, най-малко още вчера щеше да си направиш кръвен и поне да е ясно едно: дали има бременност или не. Така въпросите в главата ти щяха да са с един по-малко.
Относно другите щуротии, които ти се въртят в главата за тумори, полипи, различни симптоми и т.н гледай възможно най-бързо да си ги избиеш от главата и В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕДЕЙ ДА ЧЕТЕШ В НЕТА.
Казвам ти го от опит. Минала съм през кошмара да се чудя има ли нещо, какво е, доброкачествено ли е или не. Четях в интернет и ревях в къщи. Бях изпаднала буквално в дупка, не ядях, не спях.
Дълго е за разказване, но ето ме жива и здрава и бореща се.
Не искам да изпадам в конфронтаци я с никоя от вас, но ако в нас предстоеше ремонт, това щеше да ми е още един повод за навременно тестване, за да имам едно на ум. И не мисля, че това опира до любопитство, а до здраво мислене.
Ако имаш и най-малки релни съмнения, че има бебе пази се. Пожелавам ти успех, както с ремонта, така и в разгадаването на снимката от докторката.

# 672
  • Мнения: 417
Така като гледам се заформяме мини групичка за тестове края на седмицата. Аз предлагам да направим едно сектантско тестване 😁. За тези от вас, които не знаят - (Йоанка мисля, че го беше измислила) всички избираме един ден, в който да се тестваме заедно. 

# 673
  • Мнения: 2 549
Аз нещо не разбирам бат_мам защо се филмираш като имаш просто класически симптоми на ПМС преди датата на цикъла си - болезнени гърди... Какви тумори, какви 5лв, изяж един сладолед и стига мисли глупости Simple Smile

# 674
  • Мнения: 1 781
Така като гледам се заформяме мини групичка за тестове:grinn: края на седмицата. Аз предлагам да направим едно сектантско тестване 😁. За тези от вас, които не знаят - (Йоанка мисля, че го беше измислила) всички избираме един ден, в който да се тестваме заедно. 
Ааа Блеки ша ма прощаваш ама сектантското тестване си е мое, тя Йо предлагаше на куп ама термина е мой Grin

Общи условия

Активация на акаунт