Весела ще е лятната почивка, защото ще съм бременна щастливка! - Бебеправим - Тема 356

  • 24 033
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Всичките Сънита 😘😘😘😘 най-миличките сте ❤

# 721
  • Мнения: 417
Слънчо, вярно, че говорихме за шуъра.. Аз ще ти го оставя на теб за късмет! Още с първия цикъл да ти дойде тлъстия +! 😉❤ За л тироксина говори с док да го увеличиш на 37,5. Аз съм с такава доза, че и понякога удрям по цяло от 75, ако съм усетила предния ден, че много ми тупка.

Филми, аз започнах с по 5, ама не хващах нищо.. Накрая си поръчах 50 бр. чайна-майна и се родих 😄. От момента, в който свърши М и ги подкарвах. Ако си ентусиаст като мен, ще ти е, ако щеш и по-изгодно да си поръчаш повече.  Успех! Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 2 090
Добра вечер !

Ivied, какви ли стратегии да мисля, просто не знам. Вече почва да ми писва, а хората, които опитват с години, как издържат - нямам идея.

Сега гледаме да релаксираме, на почивка е друга бира - както беше казал някой скоро тук Smirk.
Времето е прекрасно, днес изкарах 9 часа на плажа.

Тази вечер се случи нещо интересно - излязохме на заведение и ММ ме пита защо не се получава, с какво сме сбъркали че не става и не става.
Очите му се насълзиха, а на мен сърцето ми се сви.
Може да звучи гадно, но аз съм доволна.
Има напредък по отношение на емоциите му и честно казано се надявам тези чувства да го държат по-дълго, за да се спре с това мрънкане за секса по график и т.н.
Просто да осъзнае, че наистина трябва да се постараем и да е по-сериозен.
И двамата нямаме никакъв късмет в живота, а всичко постигнато е с много труд и мъки, нищо не ни се е получило лесно. Явно и бебочето ще е така, пф.
Също така ми се скара, че не съм му казала че и този месец не е станало, а той стоял и се надявал. Досега изобщо не забелязваше, че не му казвам нищо.
Казах му, че не искам да го натоварвам, а той отвърна, че това е общо 'нещо' и иска да знае какво се случва.
Приятна изненада относно държанието му, ще видим докога ще е това.

Sunflower92, адмирации за спокойствието и нагласата, браво !
Но задължително пиши отвреме навреме, обичам да те чета.


Поздрави на всички от морето, надявам се да сте добре Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet.

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 10:05 от rave

# 723
  • Мнения: 1 998
Блекче, аз си бях правила сметката, че ще му изтече срокът на теста, докато имам шанс аз да го ползвам и затова исках да ти го подаря. Simple Smile Неведнъж се е случвало разни хора да ми казват, че съм им на късмет, дори миналата седмица един таксиметров шофьор пак ми го каза, та се надявам и на теб да мога да ти донеса късмет с този тест, нарекла съм го да е положителен!

За емоциите при мъжете - явно някои преминават през фази. Моят в началото беше ларж и си мислеше, че се филмирам излишно, но след това дойде на моята и разбра, че нещата не са съвсем прости и безоблачни и няма да стане, както всички ми обясняваха, като се успокоя. Simple Smile

# 724
  • Мнения: 867
Момичета мога ли да поставям вагилни глобули пробиотик след овулация, страх ме да не завъдя гъби като моналият месец, винаги ми се появяват след овуто. Малко преди цикъл.
АГто каза да слагам по няколко преди датата на Ц и после след него по няколко. Да го посшушам ли?
Ако има евентуално оплождане 5 6 дена след ову съм, дали ще има проблем?

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Момичета, благодаря за загрижеността!
Чакам днес резултатите да излязат до обяд и после ще ви разкажа за моята сага.
Може пък малко позитивна енергия да ми дойде добре. Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 3 016
Добро утро! Лелка няма все още... не ми стигна времето д амина за тест сутринта, ама май май довечера ще го взема за утре сутрин... гостите ни спят до късно и мисля, че ще успея вкъщи да го направя. Дори и да е положителен аз излизам в отпуска и доктор чаааак края на август /стегната програма за почивката/ , но все пак при евентуална бременност толкова ранна как седи въпроса с басейните Grinning 

# 727
  • Мнения: 955
Добро утро! Лелка няма все още... не ми стигна времето д амина за тест сутринта, ама май май довечера ще го взема за утре сутрин... гостите ни спят до късно и мисля, че ще успея вкъщи да го направя. Дори и да е положителен аз излизам в отпуска и доктор чаааак края на август /стегната програма за почивката/ , но все пак при евентуална бременност толкова ранна как седи въпроса с басейните Grinning 
Аз бих избягвала басейните. Само не разбрах гостите как ти пречат да се изпишкаш за 2 мин? Thinking

# 728
  • Мнения: 157
Момичета, прекрасен ден на всички желая ❤

# 729
  • София
  • Мнения: 3 016

Kaylinnn, принципно и аз бих, ама отиваме на почивка с 5 годишна фурия, която няма да излезе от водата, ясно че ще избягвам доколкото е възможно вода и ще се придържам към топене на краката, но все пак мерси за предложението

# 730
  • Мнения: 33
Добро утро! 
Имам чувството, че започвам да полудявам 😁 От няколко дни имам бодежи долу ниско, имам голям апетит, а казват, че в жегите не ти се яде..  пълни глупости, ям за трима. От сутринта ми се върти свят от време ли е, моя болен мозък ли е или по-скоро самовнушение...
Попринцип е много рано за каквито и да е симптоми, пък и почти всеки месец ме мъчат какво ли не простотии и накрая лелка..
Силно се надявам чудното да се е случило, ама да не се само навивам.
Хубав ден! 😊

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Момичета, излязоха резултатите. Направо не знам от къде да започна, много ми е притеснено...
Та, моя тест Престо с бледа втора черта всъщност си е бил съвсем валиден. Бременност е имало. Но тъй като ми започна течение съвсем като менструално, аз категорично отхвърлих Б. На третия ден получих нещо като кръвоизлив със съсиреци. Както ви писах тогава ходих на лекар, който ме гледа на ехограф, каза че няма кисти, всичко излгежда ОК, изписа кръвоспиращи. Ден след това течението спря и аз се успокоих. На следващия пак започна, но вече слабо, кафяво и само отвреме навреме. То си продължава и до сега. Притесних се, но помислих, че е нещо задържано от дицинона и трябва да се изчисти. В събота обаче се засили и не знам какво ме усъмни, но реших да си направя теста за Б, който имах вкъщи. Втората черта се появи веднага. Не можех да повярвах, хукнах към болницата при първата лекарка, която намерих. Тя ме гледа доста дълго, но бременност категорично не видя. Предположенията й - биохимична Б или извънматочна. Като чух второто и лошо ми стана. От там отидох в друга частна болница, за да чуя още едно мнение. Лекаря, който ме преглежда 30 мин. заключи, че извънматочна категорично няма. Според него е било ранен аборт и се изчиствам сама. Всичко на ехото изглеждало чудесно. Пуснахме ЧХГ в събота и ми казаха в понеделник да пусна пак, за да видим как спада. След втория преглед се успокоих. Доктора ми каза, че съм се изчистила, даже няма нужда и да се пазим.
В събота ЧХГ беше 41, пуснах в понеделник и като излезе резулта ми призля - 82! Вместо да пада, той расте. Отново се притесних, чух се с моя доктор и във втроник ме прие. Стойностите на ЧХГ са много ниски, въпреки че се бяха удвоили за 48 часа. Той ме гледа на ехо, също отхвърли извънматочна Б, но отхвърли и нормално Б. Ако не броим последното кървене за менструация, а цикъла от юни трябваше да съм с 10 дневно закъснение и много по-високо ЧХГ. Каза ми да пусна днес още едно, резултата е 97! Тотално се шашнах, че продължава да се покачва, но този път съвсем малко. Отново в главата ми изплуваха най-страшните варианти - извънматочна, спукване на тръба.... Чухме се с него по телефона и той продължава да смята, че е било ранен аборт и организма се чисти. Каза, че при ИМ стойностите щяха да са по-високи. Препоръча ми да пусна отново ЧХГ, но чак другата седмица, за да видим колко е паднал.
Това е сагата..Много съм притеснена все още. Най-много ме е страх от извънматочна и всичките последици от нея. Как ще издържа още няколко дни не знам. Това кафяво течение също ме притеснява, макар че то вече е съвсем леко. Хем гледам да се успокоявам, че в рамките на една седмица ме преглеждаха 4 различи доктори и пак ме е страх. Защо расте пустия хормон, защо не спира да ми зацапва??? Ще се побъркам.
Извинете, ако звучи объркано и има грешки, но нямам време да го проверявам и редактирам сега, че и на работа не съм подуктивна от няколко дни.

# 732
  • София
  • Мнения: 3 016
Мария, според мен доктора е прав и се самочистиш... при мен беше същото нещо декември! И аз като теб си бях вкарала в главата извънматочна и ала бала, но докторката категорично я отхвърли, обясни ми, че при нея цикъл не закъснява, а си идва навреме и вече като започне да расте точиката тогава се появява запушване и съответно чак тогава се спира цикъл. Според мен дишай спокойно, гуш!

# 733
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Мария, правилно си постъпила да търсиш различни мнения. Съответно е чудесно, че всички са отхвърлили това да има вероятност за извънматочна. От тази гледна точка можеш да се успокоиш.
Предполагам, че до момента, в който не се изчистиш напълно, може да има все пак наличие на ЧХГ, просто изчакай да спре и провери пак, вероятно има нужда от малко време.
Иначе, въпреки неприятностите, през които си минала, е хубаво, че няма нужда да се пазите. Моля се да имате успех следващия път! Blush

# 734
  • Мнения: 617
Мария имам приятелка,която няскоро преживя извънматочна и имаше много оскъдно тъмно червено течение.При моите спонтанни аборти,понеже се изчиствах сама си имаше нормално течение като при цикъл и съсиреци(извинявам се за обяснението).Според мен тези кръвоспиращи са объркали ситуацията и са забавили изчистването и за това още ти цапа,както може би и се е забавил спада на ЧГХ,поне аз така мисля.Хубаво е,че няколко доктора са отхвърлили страха ти и според мен са прави.Дано по-скоро излезеш от тази ситуация и сбъднеш мечтата си❤

Общи условия

Активация на акаунт