2 АЕГ "Томас Джеферсън" - тема 2

  • 59 585
  • 773
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Някой знае ли коя беше дама днес,която разясняваше нещата около учебниците и учебния процес?

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 14:08 от slan4ogled

# 16
  • Мнения: 10 758
Само да се запиша,че да ми излиза😂
Моят младеж миналата година е слагал униформата един единствен път. За 24ти май.

Хоп в новата тема, момчето се записа днес в 8Е, много си хареса училището и обстановката. Дано имат късмет децата ни и си намерят добри приятели
Синковеца е “Е” паралелка,но 9ти клас.

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 18:37 от bubanka

# 17
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен Simple Smile
Днес се записахме и ние. Синът ми е 8Е.
Той си хареса по един различен цвят от тениските, като взехме и ризата и сакото. Не са много хубави, но все пак ги заявихме, както и всички учебници.

Успех на всички записали се!!!
Желая ви спокойно и щастливо лято Wink

# 18
  • Мнения: 249
Има ли някой представа кои учители ще поемат осмокласниците на есен? Може би тези които сега са имали 12 клас? Някакъв отзив за конкретен учител

# 19
  • Мнения: 1 919
Някой знае ли коя беше дама днес,която разясняваше нещата около учебниците и учебния процес?
Аз разбрах само, че е учител по английски. Може да е класна на някой от осмите класове.
 Не ми хареса много, обясняваше на дете, как по 100 лева на месец ще си спестява за априлската екскурзия. И от РД и Коледа по 100 и ето я сумата. Те на децата им валят едни столевки от небето.

# 20
  • Мнения: 249

Някой знае ли коя беше дама днес,която разясняваше нещата около учебниците и учебния процес?
Аз разбрах само, че е учител по английски. Може да е класна на някой от осмите класове.
 Не ми хареса много, обясняваше на дете, как по 100 лева на месец ще си спестява за априлската екскурзия. И от РД и Коледа по 100 и ето я сумата. Те на децата им валят едни столевки от небето.

Учител по английски , класна на 9а, на нашия набор няма как да е класна, но ще им преподава по езика

# 21
  • Мнения: 297
И аз уж питах доста неща, но дали правилно съм разбрала? Трите комплекта учебници по английски са за 8 клас, нали? Последният беше В2. В другата тема за НВО-то се обсъждаше, че по новата програма се завършва с това ниво 12 клас, което е ниско ниво. Ако в края на 8 клас са минали материала за В2, какво правят от 9 до 12 клас? Моля някоя по- компетентна мама да се включи, че и при мен мързелът надделява и не ми се чете нормативна уредба.

# 22
# 23
  • Мнения: 297
August74, благодаря! Сега се сетих, че щерката снима някакъв лист с телефона, но веднага след като се записа замина на море и не сме коментирали, а аз уж съм загрижена ....

# 24
  • Мнения: 1 919
Основния език в ииче трябва да го докарат до С1. Вторият май до В2.1.  И на мен не ми се търси по документи.

# 25
  • Мнения: 6 666
Основния език в ииче трябва да го докарат до С1. Вторият май до В2.1.  И на мен не ми се търси по документи.

Това мисля, че бяха последните промени:
Първи език - B2.1
Втори език - B1.1
От учебните програми за 12 клас качени в сайта на МОН, това са цитираните нива в сила от 2021/2022 учебна година.

# 26
  • Мнения: 4
Хоп в новата тема, момчето се записа днес в 8Е, много си хареса училището и обстановката. Дано имат късмет децата ни и си намерят добри приятели
Моята дъщеря също е в 8Е. Даже вече си имат група на класа Wink

# 27
  • Мнения: 249
Хоп в новата тема, момчето се записа днес в 8Е, много си хареса училището и обстановката. Дано имат късмет децата ни и си намерят добри приятели
Моята дъщеря също е в 8Е. Даже вече си имат група на класа Wink
Може ли да споделиш групата на 8Е , да я кажа на сина, или дъщеря ти си има познати в класа от преди

# 28
  • София
  • Мнения: 5 560
Записвам се и аз при вас - с единайсетокласник. Благодаря за новата тема! Късмет на всички!

Електронният дневник е Shkolo. Миналата година тук, в темата, имаше слухове, че щели да го сменят, но не се оказаха верни.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета,имам въпрос към тези от вас,които вече имат опит в училището.
Смятатае ли ,че има разделение между паралелкати в смисъл първите три паралелки примерно (А,Б и В ) да се водят от по-силни учители, а останалите от не най-силните такива?

Общи условия

Активация на акаунт