2 АЕГ "Томас Джеферсън" - тема 2

  • 59 896
  • 773
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 48 052
Някой спомена за среща на 13ти, може ли информация

# 406
  • Мнения: 16
Май срещите са по класове, но не съм сигурна.

# 407
  • Мнения: 1 936

8г с преподаватели Стоилова и Тофик по математика, Вера Димитрова БЕЛ и класна, Христо Данев английски език. На мен г-н Данев много ми допадна на родителската. Мисля че за навлизащите в пубертета деца този тип учители е голямо предимство-млад, гъвкав, забавен и изискващ(поне такова впечатление остава)
Моля , ако някой има впечатления за другите и за Данев да сподели Simple Smile

ПП: татко съм Simple Smile
За мен Данев е несериозен, поне на ДО се появяваше, когато реши.

# 408
  • Мнения: 4

8г с преподаватели Стоилова и Тофик по математика, Вера Димитрова БЕЛ и класна, Христо Данев английски език. На мен г-н Данев много ми допадна на родителската. Мисля че за навлизащите в пубертета деца този тип учители е голямо предимство-млад, гъвкав, забавен и изискващ(поне такова впечатление остава)
Моля , ако някой има впечатления за другите и за Данев да сподели Simple Smile

ПП: татко съм Simple Smile
За мен Данев е несериозен, поне на ДО се появяваше, когато реши.

А освен за ДО, преди извъндредното преподавал ли е добре, децата харесват ли начините му?

# 409
  • Мнения: 1 936
По това, което е казвала девойката обяснява хубаво.

# 410
  • Мнения: 1 816
Децата са влюбени в Данев. Доколкото разбирам преподава добре. Обективен е в оценките. Иначе за ДО подкрепям мнението на galia_m.

# 411
  • София
  • Мнения: 443
Има ли вече информация за 15-ти/16-ти? Някаква програма, графици. Според сина ми (9 в) още нищо от никъде няма, дори за класната не е сигурно дали е същата, но той си е заплес, та не знам такова ли е положението и с останалите?!

# 412
  • Мнения: 48 052
Нищо няма и вече се ядосвам

# 413
  • Мнения: 726
И аз се тормозя и дразня, че няма никаква информация все още... Единствено миналогодишният класен ни писа, че на 15ти празненството е само за новите осмокласници, всички останали направо на 16-ти втора смяна и толкова..... Дали той ще си остане класен, няма яснота, но май да, щом продължава да ни пише. Досега, доколкото знам деветокласниците ги е поемал нов учител....
Как стои въпросът при другите девети класове, същите класни ръководители ли ви остават?

galia-m, ориентира ли се за учебниците по английски? Изключително неясна беше информацията за всички учебници. Аз затова реших, че всички помагала по езиците ще взема през училището (то това е и целта, за съжаление), за да нямам допълнителни нерви.

# 414
  • Мнения: 23
На 9в мисля, че ще остане Анна Костадинова. Би трябвало да е преподавател по химия или биология.

# 415
  • София
  • Мнения: 12 200
Ако имаш предвид Ирина Костадинова, да, тя преподава биология.

# 416
  • Мнения: 23
За съжаление не, Анна Костадинова е по "АЕ", беше им  класна в 8 клас.

# 417
  • Мнения: 256
На 9е по инфо от родител остава Петрунова по АЕ, ще им води само ЧК и един час английски. Изненадана съм, защото в началото тя беше казала, че води само осми клас и очаквах смяна, но явно си е харесала класа и остава. Викат ги направо на 16, втора смяна. За програмата не се знае нищо за сега.

# 418
  • Мнения: 16
Публикували са информация за откриването на учебната година в сайта.

# 419
  • Мнения: 1 936
galia-m, ориентира ли се за учебниците по английски? Изключително неясна беше информацията за всички учебници. Аз затова реших, че всички помагала по езиците ще взема през училището (то това е и целта, за съжаление), за да нямам допълнителни нерви.
Кодовете за онлайн упражнения по АЕ левъл 3 имам проблеми. Интересно е, че онлайн материалите могат да се дръпнат свободно, поне " Grammar beyond essentials level 3".
Всички хартиени учебници дойдоха от Озон и Бгучебник.

Общи условия

Активация на акаунт