Гъбички! Писна ми...почвам да се лекувам сама - 12

  • 217 407
  • 781
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 296
Писах по-рано че се лекувахме с мъжа ми от гарднерела. Аз се излекувах след 4-месечно лечение, той още не. Но правим секс с презерватив от тогава, обаче от този месец имам обилно бяло течение. Мнение? Няма миризма, нито сърбеж, просто течение. Какво мога да направя за да го спра. Благодаря Simple Smile

# 166
  • Мнения: 37
Здравйте! Искам да ви попитам, ако сте ползвали гиназол, колко време след това сте имали изтичане? Аз съм бременна и ми откриха кандида и ми изписаха този крем, но вече 5 ден имам някакво кремообразно течение, не знам дали е от крема или е бяло течение? Благодаря предварително!

# 167
  • Мнения: 215
Да ползвала съм гиназол, пет дни имах течение от него, после спря.

# 168
  • Мнения: 37
Да ползвала съм гиназол, пет дни имах течение от него, после спря.
Благодаря

# 169
  • Мнения: 2 488
По повод горното питане, аз пък слагах Ломексин и 3 дни ми течеше, 2 дни ми беше ясно, че е от глобулата, но 3-тия ден вече много ми се струва. Нормално ли е според вас, които сте ползвали:blush:?

# 170
  • Мнения: 1 950
По повод горното питане, аз пък слагах Ломексин и 3 дни ми течеше, 2 дни ми беше ясно, че е от глобулата, но 3-тия ден вече много ми се струва. Нормално ли е според вас, които сте ползвали:blush:?
Този медикамент на мен е предизвиквал течение, сърбеж и дискомфорт. Има го като възможна странична реакция. Не веднъж съм го ползвала по настояване на лекар, предизвиква ми усилено течение, което не е от самата глобула или изчистване.. След това се налагаше да лекувам поразиите му с друго..

# 171
  • Мнения: 9 095
Подкрепям горното мнение за Ломексина..

# 172
  • Мнения: 2 488
Уффф, писна ми вече... уж ми го изписаха, за да си оправя поразиите след АБ, то пък какво става...
А мога ли да попитам mountain_crystal и Cafe del Mar с какво си оправихте страничните реакции?
Аз сега до началото на цикъла ми трябва да слагам Гинофилус.

# 173
  • Мнения: 1 950
Уффф, писна ми вече... уж ми го изписаха, за да си оправя поразиите след АБ, то пък какво става...
А мога ли да попитам mountain_crystal и Cafe del Mar с какво си оправихте страничните реакции?
Аз сега до началото на цикъла ми трябва да слагам Гинофилус.
Да. Аз изчаквах да се изчится от старата глобула,( да кажем 5 дена след слагането на Ломексина) да си остане само другото болестно течение и слагах Клотримазол глобули. Понасят ми. Има и същия медикамент на крем, за външно намазване. Аз си я ползвам пастата редовно, когато усещам, че ми е сухо, или ме е раздразнило бельото, ако има някакъв ръб или дантелка неудобни и съм седяла цял ден с дънки.. Това съм го установила на проба - грешка. На мен ми понася. Изтичането от тези глобули не е рядко и воднисто , а гъсто, като паста за зъби.. няма да се притесняваш, че ще се излее като вода, когато се изправиш и ще ти омаже и краката и пода и какво ли не.. ( както се случва с други глобули, когато се разтопят във влагилището и станат течни )...

# 174
  • Мнения: 9 095
Аз се справям с кандидата с Миковаг, хубавото е, че трепе и други неща, заради боракса вътре. И е безвредно.
Гинофилуса е страхотен вагинален пробиотик, съдържа подбрани щамове лактобацили. Спокойно го слагай.

# 175
  • Мнения: 38
Аз се справям с кандидата с Миковаг, хубавото е, че трепе и други неща, заради боракса вътре. И е безвредно.
Гинофилуса е страхотен вагинален пробиотик, съдържа подбрани щамове лактобацили. Спокойно го слагай.
Здравей, кафе! Без лекарско предписание ли ползваш Миковаг и ако да, всички 10  глобули ли слагаш?

# 176
  • Мнения: 9 095
Да, без лекарско, но и са ми го изписвали. В него няма активна лекарствена съставка, но съставът му е мощен, заради боракса и заради...забравих какво друго съдържаше.
Правя пълен курс, да.

# 177
  • Мнения: X
Café del Mar, ще съм ти много благодарна ако можеш да препоръчаш гинеколог и лаборатория в гр. Пловдив, от които си останала доволна. Аз мога да дам само негативни отзиви за съжаление.

# 178
  • Мнения: 9 095
Лично аз посещавам доктор Красимира Чалова, тя работи в АГ център Амалиеви, на Мария Луиза. Имат сайт, можеш да погледнеш.
Лаборатория ползвам според нуждата...Писанец централната - за стандартни микробиологии.
За по-сериозни изследвания (патогени, или ДНК) - Геника и Бодимед.
Ако просто искам да си проверя моментното състояние долу - отивам при доктор Тодор Желязков, венеролог. На него се доверявам най-много за директните микроскопии. Освен това взима секрети, при нужда, за да се занесат в лаборатория. Доста е удобно, ако е само за това.

# 179
  • Мнения: X
Благодаря ти много за информацията  bouquet и аз ходя при Желязков и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт