Какво знаете за родилните петна при БЕБЕТАТА.

  • 3 453
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и моята е така, с монголоидно петно на кръста до опашката, но ни обясниха с омесването на гени от разли4ни раси и нали4ието на тъмна кожа в рода!големите имаха съЩо-розови, сина на 4елото и клепа4ите и страшно много бемки по лицето, а каката на китката бледо по-тъмно от тена!

# 46
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
аз имам точно такова петно на кръста леко вдясно, ляво, нямам спомен. Не съм мургава, не съм от смесен брак, доколкото това е възможно на Балканския полуостров, не съм родена на 10-12.
Мисля, че една съвкупност от съвпадения, която може да бъде едно добро приятелство, сега ви притеснява ненужно. Пък и никой не знае как биха се развили нататък нещата  Peace

# 47
  • Мнения: 6 039
Темата така задълба...........
не търся нищо мистично
не изпадам в подробности, тук никакво значение няма  от датата
не мога да опиша петната на целия род, защото докато не видях, това на дъщеря ми, не бях виждала друго такова на някой близък и по този повод не си бях задавала въпроси
има една съвкупност от съвпадения, които може и да изглеждат мистични, но аз не съм нито суеверна, нито вярвам на бабини деветини
Просто исках малко информация, пределно ми е ясно, че много хора имат такива или други петна, както имат и бенки...
По този повод благодаря на Lilqna за информацията.

Мисля, че търсиш като отговор нещо от този род: Знаците върху тялото, на което много много не вярвам, а съм повече склонна да се доверя на това: Родилни петна


И наистина времето ще покаже, ама то ще покаже какво ли не............................

Общи условия

Активация на акаунт