ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 506

  • 23 860
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
А тъй като за Ча нищо не се знае, там жълтурите имат благодатна почва да си ги къдрят каквито си щат, ответна реакция едва ли ще получат hahaha
Точно Peace















 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 316
  • Мнения: 27 511
А тъй като за Ча нищо не се знае, там жълтурите имат благодатна почва да си ги къдрят каквито си щат, ответна реакция едва ли ще получат hahaha
Точно Peace















Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Те да получат Ответна реакция пак ще ги къдрят както си знаят . Това няма да ги спре .Може да действа като ги осъдиш Затова Ча не  му дреме и си живе живота. Евалла !

Какви нежни хубави фемирчета, нафталинчета  си ни донесла . Малко актьори могат да играят с очи без думи. Heart Eyes   Хазал и предстои хубаво събитие в живота . Дано всичко мине добре при раждането.  
Цитирам ,защото всичко ми харесва, коментирах написаното.  


Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 00:12 от femmi2

# 317
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Проф, според мен Ча няма никакъв проблем с пътуването, или под "отсъствие" имаш предвид конкретно да не живее предимно в Турция, а да се развива на друго място newsm78 На негово място, последно бих избрала да се развивам в Босна и България... ooooh! Това че е син на български турчин, макар и изселил се още като дете, му дава право на двойно гражданство- турско и българско, което автоматично му скъсява пътя към Европа заради членството ни в ЕС, а най-вероятно звучи по-добре и в молбата за виза за САЩ. Ние не знаем дали се е възползвал от това си право, макар че през 2013 или 2014 г. имаше писания в посока за двойно гражданство, но предвид че много често жълтурите послъгват, няма как да го знаем. Недвижима собственост в САЩ също му дава право на колкото си иска пътувания годишно и някакъв период по-продължителен на престой там Peace Но може би наистина се опитва да влага някъде пари, това е нормално, всички го правят, иначе предвид не високите актьорски доходи и дългото стоене на много актьори без работа и що-годе приличния стандарт който повечето демонстрират, явно много Чачови колеги си намират някак как да си развъртят парите.

Ох, ади и аз да си запазя ФЕмирчета-нафталинчета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А тъй като за Ча нищо не се знае, там жълтурите имат благодатна почва да си ги къдрят каквито си щат, ответна реакция едва ли ще получат hahaha
Точно Peace















 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 13:58 от Беллора

# 318
  • Мнения: 27 511
Дали се е възползвал от двойно гражданство  няма как да знаем  .
Нищо не пречи да развие бизнес но с ферма не ми се вярва .
Преди писаха  Ча има бизнес в Америка с  туски деликатеси .   Един актьор от Листопад се изказа че това би му осигурило трайна виза и живот в Щатите . Ча сам каза че иска да живее там и ще се връща  за проекти в родината . Сега ще запраши за там. Може би  не веднага ,но ваканцията се очертава дълга .
Надявахме се да каже нещо като го издебнаха пред Лабума . Щракнаха го на входа ,на излизане нищо !
 

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 00:03 от femmi2

# 319
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Снимки от 20-ти август. Не му ли е топло Shocked


# 320
  • Мнения: 27 511
Не му е топло ,или така навлечен топи кила ,сауна ефект Joy
Във форма  е но ще стане трикрилен  ,като няма проект .

# 321
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Не му е топло ,или така навлечен топи кила ,сауна ефект Joy

Мина ми през ум и не ми се мисли за миризмата която се носи около него ooooh! Той не е от хората които не се потят, много пъти, особено в АФК се виждаха издайнически петна под мишниците му, дори когато беше по една тениска, а така...  Rolling Eyes  Учудвам се че не се е зашмулил и с качулката. И как личи че бърза да се скрие вътре, сакън че са го видели че даже и снимали.
Набрала съм му Rolling Eyes

# 322
  • Мнения: 27 511

Бел ,защо си му набрала  за соц. мрежите. Не се появява често . Свикнали сме.




Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 00:05 от femmi2

# 323
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
А Гинчо днес бил рожденик ura

Ми Фемо за поведението му се ядосвам. Имаше такъв невероятен късмет, а заради несъгласието му с някои от правилата на играта, късметът му може да секне. В наше време едно от най-важните неща е общуването с феновете, поне да се показваше. Хората в щатите и чатове на живо правят, а това 2 снимки допуснало да го снимат и на втората ще се разчекне от бързане да влиза в караваната Rolling Eyes

# 324
  • Мнения: 27 511

Девойката е издържала без валидол Joy

добре се е получил колажа . Какви са ми усмихнати , прекрасни.

Да е жив и здрав Гинчо си има едно малко Енгинче и Ча да му се радва . Ако е още в Америка  ще празнува там , феновете се надяват със снимка с Ча но едва ли ще има .  

Heart Eyes

Гифчетата , Марги каза ще се зарадва да ги сложа .



снега , който не е  истински но в планината всичко беше истинско . Милият как страда и надигна бутилката като му отказа , после дойде  и се сдобриха .


как я прегърна силно  Heart Eyes


Хандето каза че са като Ромео и Жулиета. Завърши с нещастие любовта .

 Crazy Crazy Crazy

Фера готова да се доближи до нещата , той гузен  . Невярваше че не я докосна.    Пак видяхме  първата брачна нощ  .


Обичай ме  txtloves  

Джансуто като ги видя и я блъсна кола от шока . Бедното момиче докосна  сърцето на принца на нощта . Когато разбра  за лъжата  пак я обичаше  . Залъгваше себе си че я мрази .

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 22:10 от femmi2

# 325
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Този може и да стане ако го окастря повечко, но не се знае дали Мамата няма да го доокастри...


Ех тази вселенска справедливост... Намери да се обади в най-неподходящия момент Mr. Green

# 326
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ще се разглезим, в два поредни дни виждаме Чачослав. Да вземе да се поразФърли малко обаче, лято е все пак tooth
Гифчетата са супер bouquet Най-вече това

Тука й омекнаха коленете на Фера Mr. Green

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 22:33 от Маргарит@

# 327
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
И на нас. Wink

# 328
  • Мнения: 6 112
Ами, личи че на момчето му идва отвътре как да играе. Как само проследи ръката и погледа на момичето, а това са началните серии и все още е "ненаучен". И да, Профче, и на нас ни омекнаха колената, че сме пред екрана, а 20г., необвързана в онзи момент Хазал как е издържала на всички погледи и докосвания....

# 329
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Ден преди края на снимките е направил това селфи, вероятно четвъртия сезон целия ще е като един същински Фантомас.


Рори, на Хазал очите са не само красиви, а и много изразителни, тя умее да говори с поглед и Ча макар и зелен, много бързо схвана как да отговаря и той.
Колкото до необвързаната Хазал, поне в началото е била хлътнала до ушите по един фотограф, снимките от промото на сериала, сигурно си ги срещала тук-там, те са негово дело. Така че едва ли много му е забелязвала на Ча tooth

Общи условия

Активация на акаунт