ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 506

  • 24 000
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 132
Това с двамата младежи е голям майтап.  thumbsup Joy
Чудна Бенсу с лаймовото рокле, чудна!  Heart Eyes

Значи снимките на Протектора са приключили  Thinking . Няма начин Чачко да не си подари някоя риболовна седмица. Дано хване нещо голямо, че да се сети да се снима с улова за радост на феновете си.

# 346
  • Мнения: 27 901
Ехооо , Здравейте , ако някой намине  Hug
Нови снимки на Дуда от сторито , вероягно  с приятели е била . Ашкъма го няма или се прави на фотограф  и снима Дуда .Не е задължително да са заедно навсякъде . Където и с когото искат ще се срещат без никой  се цупи . Ако имат свободна връзка са  мноУ модерни .



Не изглежда зле с бритона и усмивката   не мога да повярвам че го пиша hahaha  Има конска усмивка по принцип Sick
 Скромна но и се вдигнаха акцийте с Чачовата връзка . Има усет за дрехи за разлика от нащА ooooh!

Ново - старо
 

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 20:54 от femmi2

# 347
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Тази не е нова-стара, виждала съм я, предполагам че пак падругите са я прекръстили за нова, те са така, щом не са виждали нещо, значи е ново hahaha

На първата снимка Дуда изглежда добре, какви ли са тези момъци с нея newsm78 Определено не са фенове, личи че се познават Peace

# 348
  • Мнения: 27 901
Не са фенове ,приятели или роднини са младежите .  Изглежда добре на снимките нали Бел ,чак не вярвам че го казвам .  Следващата шЪ  го вардим повече Joy нема го харизваме като Марга . Той  иска смугли и скромни . Няма лошо в това не щем кифли и кикимори .Журналята трудно ще ги надушат като не слагат общи снимки . Като е битти ашк ,изтрият снимки не се следват  е знак че става нещо.   Ще се окопае , но се надяваме няма да пропусне риболова и морето като всяко лято .  Ще има време за любимата Америка.   Ще мързелува и качи кила с любимото занимание .  Умее да се променя ще влезне във форма като трябва . 



  

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 19:46 от femmi2

# 349
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Минала през бебешките магазини в Истиние парк Peace
На 20-ти или 22-ри август, вече трябва да е закръглила шесте месеца, остава един септември и един октомври, а за ноември колкото повече изкара, толкова по-добре. Самата тя е родена в осмия месец. В интервюто им с Арас за Тв8 което беше на рождения и ден 1.10. 2014 г. рускините коментират че Арас се шегувал с нея че тя винаги бързала, даже избързала и да се роди с цял месец по-рано Laughing
Дано всичко да е наред с бременността и Praynig

# 350
  • Мнения: 27 901
Дано всичко е наред с нея и бебчето . Тя е борец и ще  се справи . Разхубавила се е още повече Heart Eyes

Има позиция уважаваме това  не трябва за всяко нещо да се пали. Защитила Туба от журналята че писали от къде има толкова пари за апартамент в Париж. Изкарали са ги с Лабумски ,известни личности са .  Туба  благодарила на Хазал за подкрепата .

 Flushed Бел как ме стрестна  помислих че Дуда минала през бебешкия магазин и после прочетох за Хазал . Ча Фнимава като си ляга с нея  се пази не се пръкне шаманче.

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 19:34 от femmi2

# 351
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Джейда на промо снимка за новия и сериал. Другите физиономии от основния каст не са ми познати, само Назан Кесал- екс Фазилет.

Щяла да е в една от главните роли, вероятно Назан ще играе свекърва и, че имаше нещо за свекърва в описанието на историята. Това което прочетох е башка банално и не вярвам да има успех ooooh! И друго което съм казвала- Джейда е отлична актриса, но с вид на злото блонди т.е. не е подходяща за главна роля, защото в главните обикновено са някакви хрисими девойки, а тя както казах е далеч от тези неща Mr. Green

Фемо доколкото разбрах Туба просто е лайкнала снимката на Хазал по бански с коремчето. Това може да мине за благодарност за подкрепата която хазал е изразила като критика към драскачите. А 7 млн. ТЛ не са чак толкова много пари- малко повече от милион Евро са. Туба работи в бранша повече от 20 години, снимала е добре платени реклами, каквито са за разни ювелирни фирми, при това не турски, така че все е скътала някоя пара и може да си позволи такава покупка. Имотът едва ли е на Шанс Елизе или авеню Фош, може просто да е най-обикновен по-голям апартамент в предградията на Париж. А нашата нали не може да търпи нахалници и хора завиращи си носовете в чуждите работи и критикуващи безпричинно и ей я на, боцнала нахалниците:lol:

# 352
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 132
Джейда до такава степен не прилича на себе си, че добре че я пишат коя е. Трудно бих я познала.

# 353
  • Мнения: 27 901
Здравейтеее , наминавам няма ново и хабери .  Ча е лайкнал брата в Лос Анджелис . Дали Ча не е там  , как пък не го забелязаха на летището ако е отлетял , тоя човек  невидим се телепортира  . Миналата година също . Не ми се вярва да е отлетял преди да се порадва на яхтата да лови рибка в Турция или Гърция.

Ако Гинчо е още в Америка може да се видели с Аталайчо .  

Какво яде на дъската ? newsm78  

хапнем сладолед в жегите Crazy
Сега като няма проект и е ваканция ще пусне коси и бради ooooh!  

Серхат Теоман е пич  и добър актьор. Джейда не е същото барби като преди но може да им се получи като главни . На мен ми хареса на промо снимката.

нова - стара със Сонгюл , Хазал и Джейда Дювенджи.

Последна редакция: пт, 30 авг 2019, 23:15 от femmi2

# 354
  • Мнения: 6 370
Ааа, Феми, как да няма новини. На гугъл новинарския бюлетин на телефона днес цъфна информацията, че Ча щял да идва в БГ, за да си стартира мандричката. Двете с Марги се стягайте, че ще ви пратим на посрещането като делегати на диспансерчиту.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 355
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Рори и аз го прочетох, всеки ден пишат по някой ред за Ча.

Джейда до такава степен не прилича на себе си, че добре че я пишат коя е. Трудно бих я познала.
Проф и аз съм така по отношение на Джейда, понякога се чудя какво гледам ooooh!

Фемо на дъската има печено месо Peace


По времето на ЗП с Баръш Йош, който тогава е втори режисьор на сериала. Киво какъв е млад Crazy

# 356
  • Мнения: 27 901

Никаква мандра няма да стартира. Крави и ОФце шЪ гледам само да докопам  Чачо Joy  



пу, че му отива и приляга  Crazy

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 14:13 от femmi2

# 357
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Рори, разсмя ме Laughing

И да не съм с празни ръце...






# 358
  • Мнения: 27 901
О ,баджаначке ела да те гушна Hug
Мен ме разсмя  Рори Hug Имам нужда че като почнем да мислим и отнесем в ежедневието сиво .
Тъкмо щях да се шегувам че си отишла без мен в мандрата и те няма Joy
Ако идеш ,няма да го даваш на друга ще го вардиш ,фенките на опашка се редят.
Нашия знае ли ,че ще става фермер или от пресата го научава ? Joy Не е за сефте ,Аслъ Енвер и Мурат Боз дата им определиха жълтурите за сватба ,а те не знаят ще се женят .
Чачо не престават да му броят хонорара . Днес пак ,колко изкарвал . Ще изкарва ,Бог му е дал талант и го развива и красотааа . Малко са тези които се задържат . Ичардето не е взимал колкото Нетфликс .
Ако прави бизнес ще е бар или ресторант ,ядене и пиене . Нали писаха че отворил магазин или ресторант в Щатите за турски деликатеси . Колко е вярно това ...  Нищо не казал не са го питали в редките интервюта .
 

# 359
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, Hug

А, точно ей тука е смешното, че може би Ча за пореден път научава от пресата за бъдещите си намерения Joy Иначе да стартира собствен бизнес е страхотна идея, че славата е променлива величина и не се знае докога ще е на върха...
И мандраджия да е ако ще Laughing Той ще си е собственик, не очаквам да е в пряк контакт с животните, за целта си има персонал...
Пък ако осъществяват дейността си на наша територия и им трябва някой опитен - аз съм подходяща. С агрегат, без, всякак ш'сЪ справим. tooth

Фемо, грабвай спиралата и ти с менЕ у мандрата. И без оправдания Naughty

ПП аз не съм наясно какво се пише всъщност - за ферма или мандра; ще отглеждат животните или ще е производител на млечни продукти, не съм попадала на самата новина и яко се омотах в разсъжденията си, затова моля незнанието ми да се приеме като оправдание Joy

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 08:37 от Маргарит@

Общи условия

Активация на акаунт