Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 475
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 249
Относно спрея на Ла Рош, смея да твърдя, че е най-хубавата слънцезащита, която съм пробвала за лице. Кожата ми се запази цяло лято и дори тен не ми беше хванало лицето и шията. Минус му е, че е неикономичен. Ама никак. Но съм го ползвала под и над грим. И в двата случая резултатът беше много добър.

Относно ББ на Миша си го купих от Дъглас в Мол България, миналия уикенд. Имаше цветове, големи и малки опаковки. Взех номер 23 и реално когато се нанася стои сивкаво и даже малко се стреснах, но след няколко минути ми беше легнал на кожата идеално. Пробвала съм го само веднъж досега, но се държеше доста прилично.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 244
Относно спрея на Ла Рош, смея да твърдя, че е най-хубавата слънцезащита, която съм пробвала за лице. Кожата ми се запази цяло лято и дори тен не ми беше хванало лицето и шията. Минус му е, че е неикономичен. Ама никак. Но съм го ползвала под и над грим. И в двата случая резултатът беше много добър.

Относно ББ на Миша си го купих от Дъглас в Мол България, миналия уикенд. Имаше цветове, големи и малки опаковки. Взех номер 23 и реално когато се нанася стои сивкаво и даже малко се стреснах, но след няколко минути ми беше легнал на кожата идеално. Пробвала съм го само веднъж досега, но се държеше доста прилично.
Благодаря много за споделеното инфо, довечера ще се постарая и аз да си ги набавя, както спрея така и ББ крема.

През далечната 2012 ползвах бб крема на Ербориан по препоръка на консултант от тогавашният магазин Енцо и мисля, че имаше само един цвят-златист, който ми беше тъмен. Сег вероятно имат и други цветове, след Миша, ще дам шанс на Ербориан ( първо обаче трябва да видя дали има приличен фактор).

# 557
  • Мнения: 1 129
sugababe__6,  аз ползвам номер 21 от ББ крема на Миша. Доста бяла съм и даже първите пъти се стреснах, защото наистина сивее. Но малко след това се слива/нормализира много добре с цвета на кожата. Grinning И е много икономичен, голямата опаковка доста време я ползвам вече.

# 558
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Аз слагам нормална кремообразна или флуидна слънцезащита дори под BB крем с висок фактор. Количеството BB/СС крем, което се ползва е недостатъчно за адекватна защита според мен. През зимата вкъщи/в офиса не слагам допълнително стандартна слънцезащита под тонирания продукт, който е със слънцезащита.

Подновявам със пудра с фактор.

Това имам налично в момента от този тип продукти, харесвам си ги. Кожата ми от смесена към мазна Т-зона през лятото става много суха с нормална Т-зона през зимата. Когато ползвам трет допълнително се пресушава значително.

     
Последното е и много прилична база за грим.

Time Revolution White Cure Blanc Tone-Up Sun Protector SPF50+ / PA+++
- those wanting sun protection with wrinkle care and whitening benefits
- those wanting a sun care product that also provides natural skin tone correcting effect (for makeup base)
- those wanting a non-sticky, refreshing, and moisturizing sun care product
- those wanting a soft and gentle sun care product without the white cast


Идеята е чудесна, продуктът не е лош, но опаковката е ужасна!

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 16:21 от Agent Provocateur

# 559
  • Мнения: X
Аз поне не съм го виждала в никой.

# 560
  • Варна
  • Мнения: 244
Аз слагам нормална кремообразна или флуидна слънцезащита дори под BB крем с висок фактор. Количеството BB/СС крем, което се ползва е недостатъчно за адекватна защита според мен. През зимата вкъщи/в офиса не слагам допълнително стандартна слънцезащита под тонирания продукт, който е със слънцезащита.

Подновявам със пудра с фактор.

Скрит текст:
Това имам налично в момента от този тип продукти, харесвам си ги. Кожата ми от смесена към мазна Т-зона през лятото става много суха с нормална Т-зона през зимата. Когато ползвам трет допълнително се пресушава значително.

     
Последното е и много прилична база за грим.

Time Revolution White Cure Blanc Tone-Up Sun Protector SPF50+ / PA+++
- those wanting sun protection with wrinkle care and whitening benefits
- those wanting a sun care product that also provides natural skin tone correcting effect (for makeup base)
- those wanting a non-sticky, refreshing, and moisturizing sun care product
- those wanting a soft and gentle sun care product without the white cast


Идеята е чудесна, продуктът не е лош, но опаковката е ужасна!
Много се захласвам по предложенията ти за козметика, но ако можеше и да са лесни за намиране в България... Последните два продукта много силно ме грабнаха по описанията, въпреки опаковката на последния. Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 07:39 от bubanka

# 561
# 562
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Много се захласвам по предложенията ти за козметика, но ако можеше и да са лесни за намиране в България... Последните два продукта много силно ме грабнаха по описанията, въпреки опаковката на последния. Simple Smile
Grinning Ха да видите как страдам аз катo си говорите за неща, които ги няма отсам океана Grinning
Корейските слънцезащити са лесни за купуване от Ибей И корейските сайтове за козметика. Във форума има чудесна тема за КК!

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 03:01 от Agent Provocateur

# 563
  • Мнения: 5 963
Момичета, някой пробвал ли е фон дьо тена на NYX - Total Control Drop (този който е с пипета)?
Отдавна съм се ориентирала към този фон дьо тен, т.к. е един от малкото на водна основа, които се предлагат, а искам да ползвам фон дьо тен на водна основа. Това, което ме притеснява е, че нямам никакъв опит с марката и пише, че фон дьо тенът е произведен в Китай.

# 564
  • Мнения: 8 937
Дами, слагате ли основа под BB крем?

# 565
  • Мнения: 30 967
Дами, слагате ли основа под BB крем?
Да матираща. Той си е фон дьо тен.

# 566
  • Мнения: 8 937
И според мен трябва, но чета, че някои дами даже крем пропускат с него и се чудех.

# 567
  • Мнения: 1 421
Taicho, според мен базата никога не е задължителна. И като цяло в грима нищо не е "трябва". Аз примерно не нося бази под фдт,бб крем и т.н. Всеки според нуждите си. Ако имаш нужда от матиране, озаряване, минимизиране на порите, ако тонираният продукт ти застава по- добре, си слагай база. Пробвай с база, без база, с фдт, с бб крем, варианти колкото сърце ти сака. Но крем не пропускам никога Simple Smile

# 568
  • Бургас
  • Мнения: 9 396
Не слагам база аз.

# 569
  • Мнения: X
Аз слагам само под някои неща, съгласна съм с Паци, зависи от нуждите на кожата. Под ББ крем почти никога не слагам, но крем-винаги.

Общи условия

Активация на акаунт