Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 777
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 728
Никога не ползвам база. Слагам ФДТ след крема за лице.

# 571
  • Мнения: X
Аз винаги ползвам база за лице, за очи много по-рядко. Намирам, че при мен има голяма полза и никакви вреди. Не ползвам само със СС крема на IT.

# 572
  • Мнения: 171
Съвсем различно ми стоят фондьотените с база. Но върху крем става прекалено върху мазната ми кожа и слагам само серум и хидратант(лосион) под базата. Не съм открила досега крем, който да може да замести основата.

# 573
  • Мнения: 986
Аз под ББ на Миша ме слагам даже крем за лице. А съм с ужасно суха кожа. Само един серум с ХК. Много съм доволна и аз, 21 номер, първоначално наистина сивее, но се слива след 5-10 мин идеално и издържа по цял ден. Да не говорим, че изглежда сякаш нямам нищичко по лицето. И не става гадно, не се разпада дори след 8 часа. Много е хубав!

# 574
  • Мнения: 8 937
А някъде им ли тестери? Вчера питах в Douglas, The mall, но първо една от дамите изобщо не знаеше, че се предлага, второ нямаше как да избера цвят. Confused

# 575
  • Мнения: 2 255
Няма тестери, питах, когато си купувах. По усет си взех 23 номер, защото обикновено винаги съм вторият номер от марка и не сгреших✌🏻

# 576
  • Варна
  • Мнения: 244
Аз също си взех 23, не бих казала, че е е моят цвят, но и аз не го ползвам самостоятелно, коректори, контур, хайлайт ииии всичко се напасва в един момент. Simple Smile)

# 577
  • София
  • Мнения: 28 589
А 23 с какъв подтон е?

# 578
  • Мнения: 393
Здравейте
В една от старите теми беше споменат сайта primor.eu
Някой дали е пазарувал? Гледах и Druni.es, но продукта, който съм харесала е out of stock
Колебанията ми за първия търговец е ниския рейтинг на махазина и се притеснявам да не са ментета.
Ще се радвам ако има поръчвали или да ми препоръчате друг сайт за козметика?
Благодаря

# 579
  • Мнения: 5 101
Здравейте
В една от старите теми беше споменат сайта primor.eu
Някой дали е пазарувал? Гледах и Druni.es, но продукта, който съм харесала е out of stock
Колебанията ми за първия търговец е ниския рейтинг на махазина и се притеснявам да не са ментета.
Ще се радвам ако има поръчвали или да ми препоръчате друг сайт за козметика?
Благодаря

Примор е официалния сайт на веригата, според мен всичко е оригинал от там.

# 580
  • Мнения: 393
Много благодаря
Ще поръчам тогава Simple Smile Дано няма проблеми с превозвача
Хубав ден

# 581
  • Мнения: 2 255
По мнение са по-неутрални и леко сивкави. Но както коментирахме, сивото изчезва след няколко минути и се слива с кожата.✌🏻

# 582
  • Мнения: 8 937
Взех 23 на Missha и съм страшно доволна на първо четене. Със суха кожа съм, нямам сериозно акне или много белези и повечето фдт ми идват тежки. Вчера вечерта изпробвах bb крема - нанесох го с пръсти в 18:30 (след серум, крем и основа) и в 5 сутринта гримът ми не беше мръднал. Наложи се да използвам коректор само под очите и на едно зачервяване от пъпка.

# 583
  • Мнения: 1 484
Маале, купих си изкуствени мигли
 Страаашно мазало стана. Чак съжалих, че си ги купих. Grinning Дайте някоя хитринка за лесното им поставяне.

# 584
  • София
  • Мнения: 9 479
Здравейте
В една от старите теми беше споменат сайта primor.eu
Някой дали е пазарувал? Гледах и Druni.es, но продукта, който съм харесала е out of stock
Колебанията ми за първия търговец е ниския рейтинг на махазина и се притеснявам да не са ментета.
Ще се радвам ако има поръчвали или да ми препоръчате друг сайт за козметика?
Благодаря

Примор е официалния сайт на веригата, според мен всичко е оригинал от там.
От Примор пазарувах на място лятото, когато бяхме на море в Малага и по специално във Винкон де ла Виктория. Имат страшно добри цени на повечето бяла и декоративна козметика. Направих много добър пазар на място и специално писах на нашата sl bowuu, за да я питам дали имам повод за съмнение. АА на Герлен там лятото бяха по 34 евро. Тя разнесе  всичките ми съмнения и ме увери, че са ОК, за което много и благодаря още веднъж! Hug
Та момичета, когато имате път към Испания, непременно да посетите магазин на Примор! Азиатска козметика, Дъ Ординари, Шанле, Лнкастър, Революшин, IT comsetics, , EL, Dior, всичко е на едно място заедно с парфюми на много добри цени.Peace

Общи условия

Активация на акаунт