Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 726
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте,
Питах и в предната тема, но нямаше коментари, извинявам се е ако е обсъждано по- рано. Какво мислите за свободната пудра на Шанел. Ползвам Ла Прери, но я спряха или по-скоро пуснаха нова серия с двойна цена и сега търся подобна на нея. Спрях се на Шанел, защото има хубави отзиви от влогърите, а и количеството е доста прилично. Притесняват ме, обаче, блестящите частици.

# 601
  • Мнения: 31 181
Свободната пудра на Шанел, няма видими частици, само две коледни лимитки имаха, но те са колекционерски вече и няма да ги намериш. Аз я харесвам страшно много. Пробвай.

# 602
  • Мнения: 6 876
Може ли линк към тази пудра?

# 603
# 604
  • Мнения: 906
И друг път съм качвала снимки.Ето я моята, с частици е , но не си личат на лицето.Не стои брашнено, матира умерено без да пресушава.Не мога да сравня с Ла прери, само с пудрите на Диор и Герлен, но съм много доволна от нея.

# 605
  • София
  • Мнения: 245
Ще направиш ли сравнение с Диор. Ползвала съм тяхната свободна пудра и също я харесвам. Като минус ще отбележа, че при мен изискваше подновяване след няколко часа.

# 606
  • Мнения: 22 432
Здравейте! Може ли да препоръчате СС крем за суха кожа, бюджет около 30лв, но ако наистина си заслужава, може и повече.

# 607
  • Мнения: 906
Кожата ми е суха и не подновявам пудрата.Слагам я по - скоро, за да блърна порите.Някоя дама с комбинирана кожа да сподели мнение относно матиране.

# 608
  • София
  • Мнения: 1 727
В момента съм със свободната пудра на Шанел. Частичките действително не си личат на лицето. Хубава е, но за мен Ла Прери определено е по-добра от двете.
Диорската свободна я ползвах преди няколко години и бях доволна, но със сигурност вече е с друг състав.

# 609
  • Мнения: X
Аз въртях, суках, пак на метеорити се върнах. Нищо не работи като тях при мен.

# 610
  • Мнения: 22 887
Здравейте! Може ли да препоръчате СС крем за суха кожа, бюджет около 30лв, но ако наистина си заслужава, може и повече.
На Лумене е много хвален, но не знам за каква кожа е.Около 25лв е, има го в Лили.

# 611
  • Мнения: 5 903
Като голям фен на Ла Прери искам да кажа, че и новата им свободна пудра е прекрасна, компактният фдт също е добър за мен, най-малко използвам essence-in-foundation. Хем си знам, че не харесвам тоналните тип къшън и пак си го взех. Не е моят продукт. Но общо взето трите продукта не ме разочароваха.

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 23:33 от Barbarella*

# 612
  • Мнения: 1 424
И аз много харесвам свободната пудра на Шанел. Прикрива ми порите и като цяло дава по- красив вид на лицето. С нормална кожа съм.Количеството за мен е огромно, особено като се има предвид, че не всеки ден съм с пудра. 

# 613
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Здравейте! Някой ползва ли Eisenberg FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE
INVISIBLE CORRECTIVE MAKEUP? Може ли мнение.

# 614
  • София
  • Мнения: 4 711
И аз много харесвам свободната пудра на Шанел. Прикрива ми порите и като цяло дава по- красив вид на лицето. С нормална кожа съм.Количеството за мен е огромно, особено като се има предвид, че не всеки ден съм с пудра. 
Какво значи свободна?

Общи условия

Активация на акаунт