Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 53 016
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 9 617
Аз бих препоръчала Фитокод кремче.

# 706
  • Мнения: 1 206
Аз бих препоръчала Фитокод кремче.

Копче,  Heart Eyes . В момента съм със серума, околоочния и дневния крем от LB серията им. Вечер съм с Ред аут. Отлична основа за грим са, да, но установих, че не ми е достатъчна хидратацията, особено този сезон. Затова издирвам подходяща основа с по-богат състав, не държа да е oil-free.

# 707
  • Мнения: X
Момичета, бихте ли ми препоръчали хидратираща основа за под фон дьо тен? В момента привършвам базата на Шанел, като цяло съм доволна, но искам да разнообразя. За мен е важно да е точно с овлажняващ ефект, по възможност без силикон. Доволна бях и от колагеновата база на Изадора и ако не открия някакъв вариант, пак ще си я взема. Благодаря предварително  bouquet

Ако не ти е проблем цената
https://www.douglas.de/Gesicht-Gesichtspflege-Gesichtscreme-SENS … ceRef=ext:prudsys
https://www.douglas.de/Geschenke-F%C3%BCr%20Wen-SENSAI-Cellular- … ceRef=ext:prudsys

# 708
  • Мнения: 1 206
Evana, благодаря! Тези бази има ли ги реално в Дъглас или само онлайн? Така и така ще се дават пари, поне да мога да тествам..

# 709
  • Мнения: X
В немския Дъглас ги има, ако питаш за българския, не знам.

# 710
  • Мнения: 1 206
В немския Дъглас ги има, ако питаш за българския, не знам.

Благодаря, ще потърся!

# 711
  • Мнения: 31 417
В българският не.

# 712
  • Мнения: 5 961
Ау, тази база на Сенсей сигурно ще е много хубава, като й гледам състава. Много уважавам тази марка, използвам я от години. Базата я гледам, че е сто милилитра!   Жалко, че в нашия Дъглас не се предлага.

# 713
  • София
  • Мнения: 9 617
Аз бих препоръчала Фитокод кремче.

Копче,  Heart Eyes . В момента съм със серума, околоочния и дневния крем от LB серията им. Вечер съм с Ред аут. Отлична основа за грим са, да, но установих, че не ми е достатъчна хидратацията, особено този сезон. Затова издирвам подходяща основа с по-богат състав, не държа да е oil-free.
Аз LB  серия още не съм ползвала, но пък ползвах подхранващия нощен крем за подложка под дневен фактор и фдт.
Ето този :
https://www.phytocode.bg/component/virtuemart/kozmetika-za-lice- … m-detail?Itemid=0

# 714
  • Мнения: X
Ау, тази база на Сенсей сигурно ще е много хубава, като й гледам състава. Много уважавам тази марка, използвам я от години. Базата я гледам, че е сто милилитра!   Жалко, че в нашия Дъглас не се предлага.

100 мл. ама върви като вода Sunglasses Хич не е икономична. Аз и месец не успях да изкарам.

# 715
  • София
  • Мнения: 4 751
Препоръчайте ми хубава база за грим, моля!

# 716
  • Мнения: X
Ау, тази база на Сенсей сигурно ще е много хубава, като й гледам състава. Много уважавам тази марка, използвам я от години. Базата я гледам, че е сто милилитра!   Жалко, че в нашия Дъглас не се предлага.
Марката се предлага в Нотино в Парадайс. Аз също много харесвам някои техни продукти.

# 717
  • Мнения: 199
Здравейте, имате ли мнение за фдт на YSL- touché eclat all in one glow? Гледах ,че е на доста добра цена в Дъглас. Интересуваме подходящ ли е за суха кожа и как е като издръжливост

# 718
  • Мнения: 2 806
Аз пък не мисля,че няма особено голяма полза от скъпи кремове. Напълно съм съгласна,че не могат да направят чудо и в никакъв случай не достигат ефектите на терапиите,филъри,ботокс и т.н, обаче за себе си виждам голяма промяна откакто използвам висок клас козметика. Просто според мен за всичко си трябва време.
Редактирам се само да добавя,че също така не може да ядем чипсове,кроасани,вафли и всякакви глупости,да не пием достатъчно вода и да искаме кожата ни да е приказна,пък ако ще и две хиляди лв да ни струва крема. С това не се обръщам към никого конкретно,просто изказвам мнение и моя опит. Преди години не пиех почти никаква вода и си хапвах доста junk food  и се чудех защо кожата ми е проблемна 😳
Абсолютно съм съгласна с всичко написано. Може да не е съвсем по темата, но и най-хубавият ФДТ съчетан с перфектната база не стои добре върху зле поддържана кожа. Факт е, че половината от цената на козметиката от среден и по-висок клас плащаме за марката и подаръците при покупка, но при мен подходящата козметика също дава видим резултат. Преди кремовете и серумите, поставям и подходящото почистване и регулярното ексфолиране.

# 719
  • Мнения: 2 185
Препоръчайте ми хубава база за грим, моля!
Мацко, дай повече информация като ценови диапазон, вид кожа и какво си ползвала до сега, ако искаш някой да ти даде съвет.
Трудно някой ще ти помогне с този тип въпроси.
100 лв за един са много, за друг са малко.. един продукт за някой е страхотен, за други - кофти.

Общи условия

Активация на акаунт