Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 662
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Всеки е с различна кожа и различно понася различните помади.
За мен тонираните кремове/флуиди са по-добър вариант лятото.

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 15:38 от sunattraction

# 31
  • Мнения: 1 203
Скрит текст:
За втора поредна година ползвам леката "водна" версия на Ел ДУ. Повече от доволна съм! Simple Smile
Друг фдт не поглеждам!
Той си има 30 фактор и отделно отдолу съм подкована с Авен с 50 ф-р. Ако е облачно слагам 30 ф-р на флуида на Галеник.
Понякога слагам 50ф-р на Авен за основен дневен крем и прахообразната на Ла Прери отгоре. Но, не разбирам защо се окислява при тази комбинация и веднага придобивам тен на лицето с 2 тона различни от шията ми!?
Затова, слагам помежду им капчици от фдт на ЕЛ и нещата са по местата си! Тенът е изравнен и кожата сияйна!

Kopche, би ли дала линк към тази версия на Double Wear  bouquet
https://eu.feelunique.com/p/Estee-Lauder-Double-Wear-Nude-Water- … akeup-SPF-10-30ml

Благодаря!  bouquet

# 32
  • Мнения: 171
Днес и аз най-накрая си купих СС крем на Лумене. Уникално ми се сля с кожата. Закупих си го от аптека, там ми го препоръчаха, когато попитах. Нанесох го на цялото си лице, изглежда страхотно!!!

# 33
  • Мнения: X
Честит! На мен зверски ми изсушава кожата поради някаква причина. Поръчвам си Диор Airflash- някой ползва ли го и имате ли отзиви за финиша?

# 34
  • София
  • Мнения: 9 464
За втора поредна година ползвам леката "водна" версия на Ел ДУ. Повече от доволна съм! Simple Smile
Друг фдт не поглеждам!
Той си има 30 фактор и отделно отдолу съм подкована с Авен с 50 ф-р. Ако е облачно слагам 30 ф-р на флуида на Галеник.
Понякога слагам 50ф-р на Авен за основен дневен крем и прахообразната на Ла Прери отгоре. Но, не разбирам защо се окислява при тази комбинация и веднага придобивам тен на лицето с 2 тона различни от шията ми!?
Затова, слагам помежду им капчици от фдт на ЕЛ и нещата са по местата си! Тенът е изравнен и кожата сияйна!

Kopche, би ли дала линк към тази версия на Double Wear  bouquet
Разбира се!  Hug

Чудя се защо много хора смятат, че СС и ВВ кремовете са по-леки от фдт... На мен лично фдт са ми по-ефирни и леки от тонираните кремове.
Абсолютно съм съглана!
Показаният от мен ФДТ на Ел е в пъти по лек от ББто с 35 ф-р на Миша, примерно. Като китосана съм с тая Миша! А да не говоря, че се окислява ББ крема и ако тръкна някъде по челото отдолу е по-светъл тона, от колкото вече престоялият ББ на лицето. Sick #Crazy

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Това ще взема да го пробвам. Ползвам DW, но сега ми идва яко тежък.
И аз благодаря! Hug

# 36
  • Мнения: 986
Аз това лято пък съм със Stay Matte but Not Flat на NYX. Супер доволна съм. Не голямо покритие - буквално изравнява и матира. Но стои много естествено на моята кожа, която е суха, дава леко озаряване. Вече изхабих една опаковка. Нанасям с кабуки, ако се наложи с бютиблендърчето за повече покритие. И издържа цял ден.

Исках нещо такова, щото въпреки, че съм със суха кожа, много мразя филма от фдт и задължително завършвам с пудра. Лятото тия продукти ме задръстват. Сега така леко гримирана кожата ми е кристална. Даже край цикъл не ми избиват пъпчици. Може би й е леко.

# 37
  • Мнения: 1 349
Лятото ползвам слънцезащита с 50ти фактор и ФДТ/ББ с фактор, защото само такива имам, но не мога да се доверя на филтрите в тях, отделно че нанасям много малко продукт на тънък слой.

Зимата слагам крем с за лице с 25-30 фактор и отгоре ФДТ/ББ с фактор.

# 38
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Лятото ползвам слънцезащита с 50ти фактор и ФДТ/ББ с фактор, защото само такива имам, но не мога да се доверя на филтрите в тях, отделно че нанасям много малко продукт на тънък слой.
Същото!

Подновявам (и матирам лъсването) с безцветна пудра с фактор на Peter Thomas Roth.

# 39
  • Мнения: 1 857
Имате ли впечатления от фдт на Нарс? По-конкретно sheer glow и natural radiant longwear. Със суха кожа съм и клоня повече към първия, защото четох, че другият трансферира. Предпочитам средно покритие и сатенен финиш

# 40
  • Мнения: 48
Честит! На мен зверски ми изсушава кожата поради някаква причина. Поръчвам си Диор Airflash- някой ползва ли го и имате ли отзиви за финиша?

Бихте ли споделили от къде го поръчвате? Това е най-хубавият фон дьо тен, който някога съм имала, но за съжаление спряха да го внасят. Има сатенен финиш, стои изключително естествено и озаряващо без да омазнява. (Аз съм със смесена кожа.)

# 41
  • София
  • Мнения: 901
Тъкмо привършвам Диор Backstage и съм в търсене на нещо по-леко за лятото. Единият ми вариант е по-леката версия на ЕЛ, виждам, че и тук сте го комертирали  Heart Eyes Но днес загледах Les Beiges на Шанел (с фактор 30), той е доста лек, имате ли впечатления от него?

# 42
  • Мнения: X
Честит! На мен зверски ми изсушава кожата поради някаква причина. Поръчвам си Диор Airflash- някой ползва ли го и имате ли отзиви за финиша?

Бихте ли споделили от къде го поръчвате? Това е най-хубавият фон дьо тен, който някога съм имала, но за съжаление спряха да го внасят. Има сатенен финиш, стои изключително естествено и озаряващо без да омазнява. (Аз съм със смесена кожа.)

Здравейте, от John Lewis в Англия с превозвач. Има вариант и в Harrods, Feelunique.com, boots.com.

# 43
  • Мнения: 1
Честит! На мен зверски ми изсушава кожата поради някаква причина. Поръчвам си Диор Airflash- някой ползва ли го и имате ли отзиви за финиша?

Новата база на Dior Backstage се съчетава добре с него и не би трябвало да имаш проблеми. Финишът му е много естествен и е като втора кожа. Аз използвам Dreamskin Cushion вече година и съм супер доволна. Сякаш по-леката формула + грижа и SPF ми допада повече. Само сменям цветовете според сезона 😀

# 44
  • Мнения: 39 296
Искам да поръчам фдт Дермакол, но никога не съм виждала продуктите на живо, за да се ориентирам за цветовете им. Сега погледнах в нотино и номер 209 и 222 ги виждам еднакви. Търся със жълт подтон. Някой може ли да помогне с мнение за тези цветове, или поне да ми даде насока.

Общи условия

Активация на акаунт