Виновна съм, признавам! А сега?!

  • 9 939
  • 202
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 29 761
Съвсем, не! Става дума за това, ако благоверният чати в сайтове за запознаства и си урежда срещи, дали трябва да знаем. Ако ровим в телефона му, дали да не се засрамим. Ако сме прегледали чата му с другите, това доколко осъдително е в светлината на опазването на личната кореспонденция?

А ти как изобщо си се хванала с подобен тип, който "чати в сайтове за запознанства и си урежда срещи" ?

Имаш право да си избираш половинката. Тези неща си проличават почти веднага.

Апропо, след като няма никакви тайни в телефоните ви, защо тооолкова ви притеснява половинката да ги ползва понякога?
И аз това не разбрах, след последния диспут по темата тук, във форума. Никой нищо не каза. Само общи приказки и никаква конкретика.

Какво ще кажеш да те пребъркат на излизане от магазина? Нали не си крала нищо, какво се притесняваш?

+1

# 121
  • Мнения: 3 186

Не ви трябва да знаете. Трябва ви да знаете дали благоверният ви е способен на такова нещо въобще и по принцип. Ако смятате че е, не ви трябва да му ровите по телефона. А ако му ровите - получили сте това, което заслужавате.

Освен, ако не ми рови на компютъра вкъщи и евентуално на тел., няма как да ми знае с кого и какво си пиша. Щом е щастлив, заровил човката в пясъка...

# 122
  • Мнения: 260
Да не се дебнем щот ше се хванем ! Това е златно правило, което трябва да се спазва в брака / връзката !
Никога не бих унижила себе си и партньора си по този начин ! Любовта е доверие и свобода !

# 123
  • Мнения: X
Апропо, след като няма никакви тайни в телефоните ви, защо тооолкова ви притеснява половинката да ги ползва понякога?
И аз това не разбрах, след последния диспут по темата тук, във форума. Никой нищо не каза. Само общи приказки и никаква конкретика.
Какво ще кажеш да те пребъркат на излизане от магазина? Нали не си крала нищо, какво се притесняваш?
ОК съм, ако го направят, имат някакви основания. Нямам двоен стандарт.
Изглежда не си прочел какво съм написала. На мен са ми ровили, проблем с това нямам! Ще се самоцитирам, щом трябва. Заповядай:
Когато аз ровнах /8ма година/, се оказа, че той бил ровил още на втората. И кво ся, според Еж, да го махам аз или да ме маха той?
ММ има история с гадже с много изневери и очевидно не е могъл да го преодолее. Е, нищо не се случи, понеже нямаше какво да бъде изровено.

# 124
  • Мнения: 3 186
Натали, аз си чатех в сайтове, докато той ми се кефеше на Личното пространство. Мисля, че писах по-назад в темата.

# 125
  • Мнения: X
Еми понякога си е чиста глупост.

# 126
  • Мнения: 5 425

Не ви трябва да знаете. Трябва ви да знаете дали благоверният ви е способен на такова нещо въобще и по принцип. Ако смятате че е, не ви трябва да му ровите по телефона. А ако му ровите - получили сте това, което заслужавате.

Освен, ако не ми рови на компютъра вкъщи и евентуално на тел., няма как да ми знае с кого и какво си пиша. Щом е щастлив, заровил човката в пясъка...
Именно. Подозрителни са тези, които също не са стока. Но защо очакват тогава половинката им да е различна?

Какво ще кажеш да те пребъркат на излизане от магазина? Нали не си крала нищо, какво се притесняваш?
ОК съм, ако го направят, имат някакви основания.
Но не и право.

# 127
  • Мнения: 29 761
Натали, аз си чатех в сайтове, докато той ми се кефеше на Личното пространство. Мисля, че писах по-назад в темата.

Не видях къде си писала, но това не говори много ласкаво за теб.
Твоя си работа какво ще правиш. В момента, в който решиш, че "ще си чатиш" в разни съмнителни сайтове, значи си зачеркнала връзката си. Какво спечели от това, че лъжеше човека? Въпрос на време е да се приключат нещата. И те са приключили, въпреки че той ти е имал доверие.

Твоя си работа дали ще ровиш в личните вещи, в боклука или в бельото на мъжа си. Щом и на двамата не ви пречи.
За мен е унизително и грозно.

Имала съм връзка, в която всичко, което направех или кажех, се подлагаше на разследване, съмнение, въпроси /тогава нямаше мобилни и таблети/. И не е да съм давала поводи примерно..... Мерси аз казвам на такваз либов!!! Peace

Нооо, затова хората сме различни. За да се събираме според разбиранията си и да ни е ок... Peace

# 128
  • Мнения: X
Не ви трябва да знаете. Трябва ви да знаете дали благоверният ви е способен на такова нещо въобще и по принцип. Ако смятате че е, не ви трябва да му ровите по телефона. А ако му ровите - получили сте това, което заслужавате.
Освен, ако не ми рови на компютъра вкъщи и евентуално на тел., няма как да ми знае с кого и какво си пиша. Щом е щастлив, заровил човката в пясъка...
Именно. Подозрителни са тези, които също не са стока. Но защо очакват тогава половинката им да е различна?
Глупости на търкалета. В много случаи ревнивите изневеряват самите те, да. Далеч не винаги обаче причината е такава.
На мен лично ми светна писмо от фирма за бързи кредити на екрана на компютър /общ, семеен, не личен/ със забравена отворена поща. Понеже ММ има такава история с такива глупости, ровнах да видя имало ли е през последната година такива неща. Ама открих друго. Е, и? Сега да не кажеш, че и тегленето на кредит през главата ми не ме касае, че ще падна от смях. Ще трябва да изнасям тук сумите. Ама няма, ако искаш ще ти ги метна на лични Wink

# 129
  • Мнения: 3 186
Ежко, докато нямам причина, ще вярвам. Ако имам подозрения никакви измислени конвенции за опазване на личното пространство няма да ме спрат да разбера истината. Другото е поведение на баламурник. И твоите заплахи в стил "ако пипнеш нещо, ще си ходиш" няма да ми повлияят. Егати наглото пък е твоето!

# 130
  • Мнения: 29 761
Косите на Вероника, И, какво се случи, като разбра? Разкара ли го?

tainichka, какво визираш под "ако имам подозрения"?

# 131
  • Мнения: 989
Хора, мисля, че много крайно коментирате всичко. Тук- доколкото аз разбирам ситуацията- става въпрос за едно вероятно много младо момиче, което е било неуверено и притеснено със седмици какво се случва с приятеля й и си е позволила нещо, което нито смята за правилно, нито пък е правила някога преди. Сега такива страшни угризения има, че чак не вижда за какво угризения би трябвало да има и той. Нека не я линчуваме!

# 132
  • Мнения: X
На Таралежа светът може да му е чист, спретнат и подреден, де да знаеш. И да няма изцепки!
Косите на Вероника, И, какво се случи, като разбра? Разкара ли го?
Няма да повярваш, ако ти кажа! Ама не е за форум, виж, за турски или бразилски сериал - бива.
За момента причина да го разкарвам няма - нямаше писма от фирми за бързи кредити Wink Аз това търсех, оказа се справил се човека с този порок Wink

Новичка, ние си коментираме принципно. Иначе и аз мисля, че не е нищо кой знае какво, може да си има травми момичето от предишни връзки, няма да е първата.

# 133
  • Мнения: 29 761
Темата вече премина границата на конкретния случай. Вече говорим принципно....

# 134
  • Мнения: 29 761
Ежко, докато нямам причина, ще вярвам. Ако имам подозрения никакви измислени конвенции за опазване на личното пространство няма да ме спрат да разбера истината. Другото е поведение на баламурник. И твоите заплахи в стил "ако пипнеш нещо, ще си ходиш" няма да ми повлияят. Егати наглото пък е твоето!

Добре, де, няма универсална истина, както се опитах да напиша няколко пъти в темата. Защо се опитваш да убедиш другите в правотата си и, че, ако не ровиш в телефона на другия, значи си "баламурник", който си няма идея за "истината". Не можеш ли да приемеш, че има и свестни хора, които не си чатят в секссайтове?!?

Това, че ти си мнителна и подозрителна, явно защото самата ти ги вършиш тези неща, не е общовалидно.

С мъж, който си позволява да ми рови в нещата и да ми иска отчет, няма да се събера да живея, затова няма да има нужда и да си "ходи".

Общи условия

Активация на акаунт