9ФЕГ- 3

  • 25 869
  • 745
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 36
Някой от по-големите ще ми разясни ли,кои предмети са на френски и уч.имат ли и бг вариант?тестовете на френски ли са,или по-точно нещо от кухнята на по-големите класове.За тези,които ще са 9 кл.дали нещо се знае за класните,или още е рано?.В нашия клас,комуникацията е на групички,без много взаимна връзка за жалост.Ще се види тази година дано има промяна.

# 196
  • София
  • Мнения: 15 219
По-скоро учебниците нямат френски вариант.
Моят син е в първия випуск, който се обучава по новите програми. Миналата година нямаха нито един учебник, издаден и на френски - на нито едно от издателствата, по нито един от предметите.

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
а дали се очаква да има учебници издадени на френски !?!! Или да запазим този въпрос за родителската среща на 11 септември Simple Smile

# 198
  • Мнения: 47 981
Не съм чувала такова нещо

# 199
  • София
  • Мнения: 6 094
От записки ли учат предметите, които им преподават на ФЕ?

# 200
  • Мнения: 11 818
Интересна ми е и на мен дискусията за учебниците, но явно и при нас ще е както Vivi е споделила..

Съжалявам, че не успях за кафето днес и да се опознаем по-добре, така само 2-3 майки и деца наместих от тук и от ФБ кой-кой е, другите не.. Simple Smile

# 201
  • Мнения: 94
Здравейте
Радвам се за децата на лагер. За гжа Любенова, която е с тях, получих положителна оценка от сестра й.
Сто пъти повторих снощи, да не забравиш джапанки. Шапка взе но не и джапанките. .. Сутринта не бях вкъщи да я изпратя, на работа на смяна от 7ч бях.
Дано има някво магазинче на место в хотела, от което да купи някви чехли ако има.
Та така. .Приятно им прекарване, дано си направят приятели

# 202
  • София
  • Мнения: 6 094
Gavarit mama, за лагера пиши във ФБ, за да не занимаваме цялата гимназия със заешки вълнения.

# 203
  • Мнения: 94
Gavarit mama, за лагера пиши във ФБ, за да не занимаваме цялата гимназия със заешки вълнения.

Не ползвам фейсбук.

# 204
  • Мнения: 2
Госпожата по физе е велика, само проблеми ще създава на децата ви...

Скрит текст:
   Добро утро и от мен!
    Наистина прекрасна компания се заформи тук, което ме радва силно и за моето дете, защото като виждам вас  си представям какви са и децата.
    Благодаря за новата тема и на всички старши майки, които търпеливо отговарят на въпросите ни. И пак да попитам нещо. Прочетох, че ще се строи физкултурен салон и допълнителен учебен корпус. Дали се говори за преминаване на едносменен режим на учене след построяването ?
Не, няма да се строи физкултурен салон.

Скрит текст:
класният ръководител на зайците не е ли учителят им по език, с който почти през целия учебен ден, а от следващата учебна година да имат "нормални" класни ръководители?
Точно така, но е възможно да продължи в 9 клас.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 13:59 от bubanka

# 205
  • София
  • Мнения: 5 362
Тъй като не всеки ползва ФБ пиша тук, за да знаят и други родители.
На лагера са прочетени списъците с паралелките.
Моят е с испански “Е” клас.

# 206
  • Мнения: 11 818
Допълвам за тези, които още не си знаят класа и не са на лагера - могат да се обадят в понеделник по телефона и ще им кажат. Така каза дъщеря ми, не знам защо в понеделник, ако решите, опитайте и днес-утре..

Дъщеря ми ще е Д клас. А, Б и В са с АЕ, Г, Д и Е с ИЕ, Ж - НЕ.

# 207
  • Мнения: 19
Здравейте,
дъщеря ми каза, че е 8 г - ФЕ+И

# 208
  • Мнения: 15
Здравейте,
дъщеря ми каза, че е 8 г - ФЕ+И

И моят син ще е в 8Г Simple Smile

# 209
  • Мнения: 19
Супер сигурно са се запознали "зайците"

Общи условия

Активация на акаунт