9ФЕГ- 3

  • 25 867
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 2 686
Малееее, моята ще откачи ако е във вторник. Иначе и тя е записана.
От 8 и 30 до 9 и 30 балет, от 10 и 30 до 12 английски и ако после е на рисуване и училище....
Но вчера нищо не каза за рисуване, ходи си на английски, после си беше вкъщи, най-вероятнто не е разбрала.

# 466
  • Мнения: 1 812
Значи с допълнителните дейности по рисуване и пеене във ФЕГ направо приемам, че тя си е на училище всеки ден от 12,30. Рисуване явно във вторник и петък, хор сряда и петък. Да  си реши сама  на какво и как ще успява да ходи. Отделно от това всеки ден има извънучилищни дейности и след училище без вторник, че и събота от 10 до 14,00 часа. Но съм и казала, че ако изостане с езика ще трябва да намали извънучебните дейности.

# 467
  • София
  • Мнения: 304
Малееее, моята ще откачи ако е във вторник. Иначе и тя е записана.
От 8 и 30 до 9 и 30 балет, от 10 и 30 до 12 английски и ако после е на рисуване и училище....
Но вчера нищо не каза за рисуване, ходи си на английски, после си беше вкъщи, най-вероятнто не е разбрала.
Сънчо, ама ти ли я записа или тя сама?
Ако е сама, да си се оправя или да се отпише от нещо - аз така съм и казала на моята.
Ходи на сто неща, няма свободен ден от седмицата за нищо. Сама си се записва и си се оправя - казала съм, че училището е най-важно и след това всички уроци, курсове или каквото там се сети. Ако нещо пречи на училището, то значи няма да се посещава. Да ти кажа има ефект - разпределя си времето, вечер учи, сутрин учи, в тролея учи Grinning

# 468
  • Мнения: 35 961
моето каза, че ще се откаже от рисуването, защото няма да й стига времето за учене - следващата учебна година щяла да се запише

# 469
  • Мнения: 4 076
Голямо мазало стана с това рисуване. Толкова много искаше да ходи, преди да започнат училище, записа се още при записването. Обаче нали не обявиха никъде, някой казал, че започнали на 16ти и вече имали по 4 отсъствия. Моята се паникьосала и отишла да се отпише. После друг казал, че за 8ми клас било само във вторник. Ядосваше се вчера, накрая решихме да не се отписва, поне веднъж да отиде и тогава. А ако наистина има отсъствия, ще му мислим.

# 470
  • София
  • Мнения: 304
Голямо мазало стана с това рисуване. Толкова много искаше да ходи, преди да започнат училище, записа се още при записването. Обаче нали не обявиха никъде, някой казал, че започнали на 16ти и вече имали по 4 отсъствия. Моята се паникьосала и отишла да се отпише. После друг казал, че за 8ми клас било само във вторник. Ядосваше се вчера, накрая решихме да не се отписва, поне веднъж да отиде и тогава. А ако наистина има отсъствия, ще му мислим.
Eто за това мрънкам от  началото, че ФЕГ по отношение на организация са на ниво НУЛА.
За каквото и да било - като започнеш още от записването и пропуска да ни кажат, че имало лагер, та до организация на учебен процес, извънкласни дейности, а за ШКОЛО.... абе мъка си е и това зависи изцяло от Директорката.

# 471
  • Мнения: 1 812
мартеа, това за отсъствията няма как да го оставим така, ако имат такива идеи, защото към днешна дата нито учителката по рисуване е минала да каже на децата по класовете, нито класната е дала информация, нито има съобщение на сайта или информационното табло.

# 472
  • Мнения: 4 076
мартеа, това за отсъствията няма как да го оставим така, ако имат такива идеи, защото към днешна дата нито учителката по рисуване е минала да каже на децата по класовете, нито класната е дала информация, нито има съобщение на сайта или информационното табло.
Няма и на информационното, нали? Чудех се дали не го е пропуснала просто. Ами то повечето записани деца не са отишли, не би трябвало да имат отсъствия.

# 473
  • София
  • Мнения: 5 362
Моят ще пробва утре от 12.30 да отиде на рисуване. Там ще му кажа да провери при госпожата има ли отсъствия и какъв е графика изобщо.

# 474
  • Мнения: 1 812
мартеа, поне Мила не е видяла такава информация.

# 475
  • София
  • Мнения: 2 686
И дъщеря ми каза, че госпожата нищо не е казала за провеждане на часовете по ИУЧ. И че във вторник е абсурд да ходи

Иначе сама си искаше, за нищо не я насилвам... освен някога за курса по английски.

# 476
  • Мнения: 47 981
На 10 родителска среща. Питайте там за тия неща

# 477
  • Мнения: 976
Нормална ли ще е или по предмети?

# 478
  • Мнения: X
На 10 родителска среща. Питайте там за тия неща
Последно за 10-ти ли е? И аз така бях разбрала, после се разколебах, някой каза нещо друго.

За хорове, рисуване и т.н. моят е пас. Ние, както винаги, сме над нещата.

Нашата класна не е започнала с двойките и тройките - пише от 4 до 6 за момента. Моят е с петица, учи с удоволствие, забележки няма, много съм доволна за момента. За първи път в живота си учи нещо с удоволствие.

Бе то било много хубаво в гимназията!

# 479
  • Мнения: 4 076
На въпрос във Вайбър групата на класа, класната ни е отговорила - "би трябвало да има, да". Дъщеря ми спомена обаче, че тя е в отпуск другата седмица, може би затова отговоря с "би трябвало". Ще се разбере, по един или друг начин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт