Аз ли съм крива?

  • 10 623
  • 330
  •   1
Отговори
# 285
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Много сте жестоки.
Предварителното организиране на вечеря в ресторант, возенето в полирана кола, хигиенизирането и обличането в чисти дрехи, хич не са малко усилия. Някои мъже и на това не са способни.

# 286
  • Мнения: 7 006

Нека все пак да не забравяме, че изборът е двустранен процес и нормалните хора търсят и нещо по-сложно от рокля и токчета за вечеря.

Права си и аз се чудя, защо двете неща се делят толкова категорично от някои?
Както да "спиш" с дънките не е признак на тотална липса, така и роклята и токчетата за вечеря, не са признак за положителни качества. Колко кухи лейки има- дами отвсякъде, докато не си отворят устата....

Сетих се..Преди 20-ина години,висим на опашка пред едно посолство за визи.
Вратата желязна(портал)и охраната пропускаше по 2-3ма да влизат и през 10ина.мин.вратат се отваря и затваря със зловещо скърцане.
До мен на опашката стоеше една красива дама,но наистина дама си беше.
И красива.Гледахме я с другите от тарапаната и се любувахме.
Докато "дамата" не се изцепи
-Мълиии,тоа вратник къ скърца,не моем да го траем!
Изпаднахме в ступор всички които се любувахме на гледката..

# 287
  • MI
  • Мнения: 11 868
А защо се хващате с, такива мъже? На 20 разбирам, после - не. Всеки има право да има изисквания, но никой не е длъжен да отговаря на нечии изисквания.Има предостатъчно мъже, които ввъобще не държат на тези неща, не виждам проблем. Няма как на всички да се харесаш, колкото и да си умен, хубав и т.н.

# 288
  • Мнения: X
Мен и двата полюса ме отблъскват. Изключително красивите жени отключват предразсъдъците ми, а мърлите с косми по ръцете и паласки ,невидяли никога спорт, ме карат да се обръщам настрани. Колкото до стилът - той е субективен, освен ако не говорим за първенюта, които ходят с вечерен грим и бална рокля до магазина. Крайностите не са в моята природа.

# 289
  • MI
  • Мнения: 11 868
Нормално, повечето хора са така. И аз никога не съм могла да търпя нито мъж-кифла или прекалено суетен, нито мърльо с бели чорапи и потник. Но всъщност и повечето мъже не са нито едното, нито другото, както повечето жени не са нито глиган с анцуг, нито супермодел с 1001 претенции.

# 290
  • Мнения: 2 232
Тоа па! Космите по ръцете му пречели! Скоро и към веждите ще имат претенции мъжете! Уточнявам: веждите, а не миглите, за да могат дамите да пърхат с тях ...чаровно 😁

# 291
  • Мнения: 3 186
...и по-добре. Такива повърхностни мъже и отношения не са ми по вкуса. Peace
Да, но си е друго обществото да ти каже какво да харесваш и какво те възбужда.

# 292
  • Мнения: X
При мен беше пола, не рокля. А аз си нося, и поли, и рокли, ама трябваше всеки път. Смях.

# 293
  • Мнения: 29 999
Абе, то всички носим поли и рокли, ама не, щото некъв нарцис така е пожелал, а понеже така си искаме. Не е въпросът в самата рокля, а в начина на определяне на една жена - на това, че му била под нивото, на това, че той, видиш ли, бил ѝ дал шанс, който тя пропиляла, понеже била по дънки, на опростяването на голяма част от хората - не се оценяват истински важните неща като ум, чувство за хумор, интелект, а се гледа роклята, краката, циците, косата, силикона и т.н. Все от първа важност!!!!

Разбира се, че, за да има връзка между двама, трябва да има и физическо привличане, но, дали някой ти харесва, определяш и без да е с "рокле"...

# 294
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Скоро и към веждите ще имат претенции мъжете!

Някои вече имат.
Даже има мъже, които си скубят веждите. Grinning

# 295
  • Мнения: X
Тоа па! Космите по ръцете му пречели! Скоро и към веждите ще имат претенции мъжете! Уточнявам: веждите, а не миглите, за да могат дамите да пърхат с тях ...чаровно 😁
Кажи, че ги скубеш и рисуваш 😅😅😅

# 296
  • Варна
  • Мнения: 43
SmileSmile
Искам да знам защо няма яхта към ленената риза.

Аз съм изненадана,че не е упомената марката на колата,сигурно не е премиум затова.SmileSweat Smile

# 297
  • BG
  • Мнения: 893
Че кой мъж иска до "себе си" тюлен, облечен в торби, пък били те и маркови дънки?!
Доколкото си спомням, съм чела, че и когато си била дебела, мъжът ти пак те е обичал, нали?
Именно. Но преди Това ме е обичал 20 години слаба, готина и атрактивна. И силно се съмнявам, че ако на 20 години бях "торба прокъсани дънки", щеше да гледа на мен по същия начин. Защото, за да допуснеш някого до себе си и да го опознаеш, първо трябва да го харесаш чисто визуално. И честно казано, не знам кой не иска до себе си атрактивен, готин и поддържан партньор...
Значи по тази логика семейство трябва да създават само красивите и атлетичните.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не знам, аз лично редовно срещам служебно "интересни" двойки, като плюсът често не в полза на дамата, ама на-имат си семейства и грозните и дебелите.  Wink Животът и героите не може да са само като от романите на Даниел Стийл.

# 298
  • Мнения: 2 232
Тоа па! Космите по ръцете му пречели! Скоро и към веждите ще имат претенции мъжете! Уточнявам: веждите, а не миглите, за да могат дамите да пърхат с тях ...чаровно 😁
Кажи, че ги скубеш и рисуваш 😅😅😅
Не, както не казвам, че ми се веят косми от ръцете. Ама такова генерализиране като мърлявщина вече е малко ту мъч.

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 20:45 от krasimilo

# 299
  • Русе
  • Мнения: 293
Някои хора май не правят разлика между жена с оскубани вежди и мъж с оскубани вежди. В налагащата се джендър мода от разни право(криво)защитни организации вече второто се приема за нормално. Много жени смятат че трябва да си епилиран като Кр. Роналдо без косъмче по тялото, че да минеш за "спретнат и добре поддържан". Даже понякога е по-добре дори да не излезете в перфектен външен вид, за да разберете дали другия ви харесва като човек и личност, или само заради добре поддържания вид.Sunglasses
Разбира се тук не говорим за другата крайност, разни оръфляци дето се къпят по празници и мязат на врунгели от 100 метра. Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт