Аз ли съм крива?

  • 10 620
  • 330
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 777
Що все домашни помощничКИ наемате.. Нали равноправие, равнопоставеност...
Да знаете някой чуждестранен студент, така, по-свободен, да идва да ми помага с гладенето вечер?

# 316
  • Русе
  • Мнения: 293
Интересно, че Латвия е в ЕС даже още преди ние да влезем. Мисля че и стандарта е по-висок, какво ли я е привлякло да дойде в България. Като се каза бившите съветски републики и аз помислих за Украйна, Беларус или някоя от кавказките, където наистина положението е много лошо. Освен ако не е по някоя програма за обмен на студенти между университетите и само временно да е тук.

# 317
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Любов, следване, различни причини има.
В нашата кооперация 1/3 от живущите са руснаци. Доста добре се адаптират и инвестират.

Последна редакция: нд, 28 юли 2019, 19:03 от Viviana91

# 318
  • Мнения: 18 381
Лейди, а и студентка, не пенсионерка, нали... Сигурно случайност. На такъв кадър е попаднал Братан. Joy

# 319
  • Мнения: 3 777
Е студенти, де. И аз за студент питам, то пенсионер лесно да се намери, даже и такъв, дето глади. Ама Братан не ме насочва...

# 320
  • Мнения: X
Е, сега ако трябва да обяснявам къде са студентите, направо да закриваме тази държава Simple Smile
В университетите, по кафетата, по парковете. Само искай студентска карта (и виза за non-EU) за автентичност, преди да наемаш Laughing Ако си изиграеш картите на милф, сигурно ще ти прислу... помагат и без заплащане Simple Smile

# 321
  • Мнения: 2 221
А ако латвийката си изиграе картите добре, може да получи заплащане и без прислу..., упс, помагане... Така ли?

# 322
  • Мнения: X
Ааа не, няма начин, двете неща не бива да се смесват. Ще вземе да ми врътне главата и да трябва да търся втора помощница 😄 Нека всеки си знае ролята и помощта 😄 Един обяд си взе душ, хапна и спа в нас, понеже идвала от парти и била много изморена. Не бих го счел за женски мурафет, всичко е наред.

# 323
  • Русе
  • Мнения: 293
Това със спането започва да ме озадачава. Да не вземе да иска да преспива все по-често...Rolling Eyes

# 324
  • Мнения: 10 921
Леле вече забравих как почна тази тема, но стана още по-интересно Grinning С това преспиване, съмнителна е работата Wink

# 325
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Bratan, точно женски трик ти е приложила. Устоял си, браво. Не се поддавай  на провокации. После ти ще си обслужващия персонал и спонсора .

# 326
  • Мнения: 2 114
Еротичният заряд се засилва от предположението, че девойката е от Републиките...

Кои бре... ?

И в Африка има много републики ....Sweat Smile

# 327
  • Русе
  • Мнения: 293
Веднъж като си изградиш такава репутация, няма връщане назад. Особено при хаоса там 90те след разпадането на СССР, стана нещо страшно.

# 328
  • Мнения: 18 381
Добре де, ако девойката се откаже, да знаеш, че леля Гицка от нашия вход, на 64, си търси работа да помага по къщите... Laughing А и защо да не преквалифицираш девойката в друго - млада, умна, работлива... що не? Smiley

# 329
  • Мнения: 3 777
Чичо Ваньо и той търси нещо допълнителен доход вечер, след работа. И е по-млад, към 30 и нещо..😁

Общи условия

Активация на акаунт