Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 988
  • 748
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 214
хаха, ако 6 месеца съм скофтена и депресирана, може наистина да се наложи да правя нова сватба след време Grinning
Иначе има логика. Аз наистина изкарах най-незабравимият ден в живота си!

# 256
  • Мнения: 574
И аз съм сигурна, че ще ме застигне депресията...даже не знам как ще си запълня времето, като се замисля доста време прекарвам с организацията Blush лошото е, че ние сме на работа почти веднага след сватбата, а до първото пътуване има над 3 седмици. Даже се замислям, дали уикенда след сватбата да не идем някъде поне за малко.

Иначе вече сънувах два кошмара с объркани неща покрай сватбата и най-вече със скучаещи гости, мисля че от това най ме е страх Simple Smile

# 257
  • Мнения: 192
Душици мили Joy
Мен ме държа месец моята "депресия". Даже не съм сигурна дали ме е пуснала... И то - при все, че имам сватбено тържество да организирам, което при нас ще си бъде сватба в пълния смисъл на думата. Но след незабравимия ни ритуал на морето всичко друго ще бледнее... и не ми се занимава изобщо!
Но очакването месеци подред да се случи, плановете, вълнението, неизвестното, изборите и колебанията, дългото сърфиране в интернет, планиране и избиране... всичко това - за няколко часа! Трябва да започнем да правим сватби по три дена като малцинствата... така поне нещо ще усетим!
Момичета, открих този сайт за шаферски рокли и поръчах от там този модел в светлосиньо:
https://www.imago.bg/Dresses/juliette-maxi-dress-mint
Момичетата сами си го харесаха, аз се бях спряла на друг модел. Но е важното на тях да им харесат!
Хубавото на сайта е, че разполагат с няколко модела, които биха могли да ушият в мнооого цветове - има си цветен чарт под моделите, от който да избираш. Освен това, като казах, че става въпрос за шаферски рокли, ми предложиха да ги ушият по личните мерки на всяка една. Което е много хубаво! Да не ги хваля много, че може да не стават, но засега впечатленията ми са много добри. Жената направи всичко възможно да ми помогне в избора на цвят и всичко останало. Ще споделя, като дойдат.

# 258
  • Мнения: 679
От моята минаха вече почти 3 месеца и ми е толкова странно.
За сънищата- и аз преди самата сватба сънувах единия път, че съм си изтървала всички часове за грим,фризьор и за малко и ритуалната зала. Затова си предупредих и гримьорката ако не се появя да ми звъни на пожар. В нормални дни си спя с телефон на без звуци и вибрации и ако 100 пъти звънят няма да разбера. Но преди сватбата си го оставих включен.
Аз сега започнах да си организирам следсватбената фотосесия, чудя се с роклята ли да съм или друга бяла рокля. Ще има снимки в морето, не е проблем да се намокри и нацапа. Тя и сега е супер мръсна отдолу. И аз я пазя сега 1 година и после ще я изпера.
Толкова искам и аз да кача снимки, но съпругът ми е известен в нашия град и не иска никъде да качвам.. и да си останат само за нас.

# 259
  • Мнения: 978
И аз сънувам кошмари, последно сънувах че съм забравила да кажа на фотографите и агенцията не е украсила. И заочнахме да украсяваме с жената от хотела, гостите започнаха да идват, и накрая се оказа че е седмицата преди сватбата.... ужас ужас

# 260
  • Мнения: 24
За "депресията" държа ме близо 1 месец... Помогна ми да излезна от нея това, че в момента сме в търсене на ново жилище и общо взето нямам много време за нищо останало 😁, иначе сега помагам за организацията на сватбата на най-добрата ми приятелка която ще е на 22ри септември и това ме държи 😁😁😁... А за сънищата имах ужасен кошмар 3-4дни преди сватбата.. Сънувах как всички са забраливи за сватбата (управителя на ресторанта, дж, фото и видео) и ние с гостите отиваме и те имат само някакви заготовки за салати и нищо друго.... Е събудих се в сълзи 😁😁😁

# 261
  • Мнения: 205
Момичета и аз бързам да се похваля с нашия трейлър. Не мога да спра да гледам снимки и трейлъра и видеото и да се чувствам носталгично, колко бързо мина всичко и колкото и да имаше нещa, които не бяха по план (например външността на тортата, но беше много вкусна и още дребни неща) не спирах да се усмихвам, както ще видите Simple Smile
Във връзка с украсата за кола и аз не исках типичните сватбени украси и специални коли, за това бяхме с колата на кума и букет на капака с цветя от украсата на сватбата.
https://www.youtube.com/watch?v=et7H7Zxsd0Q&feature=share&am … BXizCVdUhg7stcvB8

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 13:32 от eli.baltovaa

# 262
  • Мнения: 1 560
И аз се присъединяван към кошмарите 😄 Почти всяка вечер сънувам - арката беше паднала, гримьорката не дошла и такива разни😄😄

# 263
  • Мнения: 978
Момичета и аз бързам да се похваля с нашия трейлър. Не мога да спра да гледам снимки и трейлъра и видеото и да се чувствам носталгично, колко бързо мина всичко и колкото и да имаше нещa, които не бяха по план (например външността на тортата, но беше много вкусна и още дребни неща) не спирах да се усмихвам, както ще видите Simple Smile
Във връзка с украсата за кола и аз не исках типичните сватбени украси и специални коли, за това бяхме с колата на кума и букет на капака с цветя от украсата на сватбата.
https://www.youtube.com/watch?v=et7H7Zxsd0Q&feature=share&am … BXizCVdUhg7stcvB8

aaуу, ели, младоженеца явно ми е съсед .., гледам , че са минали почти покрай вкъщи с колата Grinning

П.С. Много сте хубави

# 264
  • Мнения: 205
gertrudaa Благодаря! Наистина ли, колко е малък светът, може пък и да се срещнем някой ден, ако вече не сме Simple Smile)))

# 265
  • Мнения: 978
Оoo със сигурност ще се срещнем, само да се познаем..Simple Smile иначе младоженеца съм го виждала много пъти. Но аз се прибирам само за празници, от 10 години не съм си в Кж. Много отклонихме темата май Grinning
Изглежда голям купон е било Simple Smile a кой ви беше фото и видео?

# 266
  • Варна
  • Мнения: 91
Ох...красота и толкова въздействащо.Аз сега се просълзявам като ви гледам трейлърите,а какво остава на моята сватба хахах.Ели,даде ми страхотна идея за колата,ще сложа балони Simple Smile
Момичета и аз бързам да се похваля с нашия трейлър. Не мога да спра да гледам снимки и трейлъра и видеото и да се чувствам носталгично, колко бързо мина всичко и колкото и да имаше нещa, които не бяха по план (например външността на тортата, но беше много вкусна и още дребни неща) не спирах да се усмихвам, както ще видите Simple Smile
Във връзка с украсата за кола и аз не исках типичните сватбени украси и специални коли, за това бяхме с колата на кума и букет на капака с цветя от украсата на сватбата.
https://www.youtube.com/watch?v=et7H7Zxsd0Q&feature=share&am … BXizCVdUhg7stcvB8

# 267
  • Мнения: 205
Фото и видео ни бяха - Memory (Вельо, Марио и Виктор ако ги знаеш Simple Smile
А купона наистина беше голям, всичко беше страхотно и гостите много се забавляваха и ние също, което е най - важното, пожелавам го и на вас, и на всички. 

# 268
  • Мнения: 978
Тях не ги знам, аз питах Галина, но ми се стори много скъпа само за снимки цената й. Та накрая си взех от Пловдив. Дано и нашите да се получат весели сватби!

# 269
  • Мнения: 1 560
Ели, много си красива! И като цяло всичко е много красиво, браво!
Аз на вашите трейлъри се насълзих, пък не знам. На вземането особено със сигурност ще се разрева като бебе. Пък не искам - ще съсипя целия грим Grinning

Общи условия

Активация на акаунт