Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 921
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 038
Жирафче,много си нежна и хубава!
   Г

Благодаря, Марулетка 😘 Чувствах се, като принцеса, но имам непреодолим срам и дискомфофт от това да позирам за снимки... Особено, ако фотографа ми е непознат. Опропастила съм много от кадрите на фотосесията, мислех, че ще се пречупя, но не успях Sad
Затова, бъдещи булки, усмихвайте се, усмихвайте се много(ако трябва си извикайте някой, да ви напомня да се усмихвате на снимките) единственото за което съжалявам е, че аз не ангажира някой да ме наблюдава и да ми напомня

# 61
  • Мнения: 26
Защо така мислиш.Излязла си страхотно.Направила си много сладка усмивка.Изглеждаш супер 😊

# 62
  • Мнения: 8 703
Жирафче,много си си добре.представям си те вглъбена,романтична,говориш с тих глас,много нежно и внимателно.Такова впечатление ми създаваш.
 

# 63
  • Мнения: 4 940
Булчета, какво правите с децата, имат ли меню като другите или на тях е различно? На отделна маса ли ги слагате? Менюто на водещия, дж, фото и т.н. пак ли е същото?

# 64
  • Мнения: 345
Булчета, какво правите с децата, имат ли меню като другите или на тях е различно? На отделна маса ли ги слагате? Менюто на водещия, дж, фото и т.н. пак ли е същото?

При нас ще има 3-4 деца, ще бъдат с родителите си, и аз честно казано не знам какво да е менюто им. Мисля първо да питам родителите им какво обичат да хапват, може би някакви хапки в комбинация със зеленчуци.
Менюто на дж, фото, видео и агентка ще бъде служебно, т.е. салата, основно,мезета и десерт.

# 65
  • Мнения: X
Булчета, какво правите с децата, имат ли меню като другите или на тях е различно? На отделна маса ли ги слагате? Менюто на водещия, дж, фото и т.н. пак ли е същото?

Аз се допитах до повечето родители, никой нямаше претенции, затова на детската маса, която се заформи 10 + като години, бяха със стандартно меню, а дечицата, които стояха при родителите си по тяхно настояване заради възрастта - с детско.
На диджей, фотографи и видеооператор - като нашите менюта, най-уважително ми се стори така.

# 66
  • Мнения: 143
Привет!
Предстои ни сватба през 2020(знам, че това  тема за 2019г). Исках да попитам някоя бъдещта или минала вече булка относно фотографа Иван Славов. Горе долу как са му условията и цените? Няма сайт, а не ми се иска да губя времто и на двамата, ако е твърде скъп.
Благодаря предварително !!!!

# 67
  • Мнения: 102
Привет!
Предстои ни сватба през 2020(знам, че това  тема за 2019г). Исках да попитам някоя бъдещта или минала вече булка относно фотографа Иван Славов. Горе долу как са му условията и цените? Няма сайт, а не ми се иска да губя времто и на двамата, ако е твърде скъп.
Благодаря предварително !!!!
На сайта на съпругата му "harmony" Мартина, мисля че имаше споменати цени. Много е известен, но като стил и пр. Не е това, което търсих.

# 68
  • Мнения: 26
Аз нашите деца ще ги оставям на свободна консумация и на отделна маса.А за фото,дж,камера ще са като нашето меню.И когато ги попитах какво ще пият,да знаем какъв алкохол да сервират за тях.Те казаха само вода.Все пак те са на работа.

# 69
  • Мнения: 137
За менютата: на мен агентката ми каза, че било прието за персонала да се вземе меню без предястие.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Момичета, моят ден предстои утре! Направо не мога да повярвам, че дойде и моят ред! Ами,какво да ви кажа....че се вълнувам е малко... Мисля направо да се включа през седмицата с отчет за събитието Simple Smile
На вас ви пожелавам един хубав,слънчев,летен уикенд! Изпийте по една лимонада за мен 🍋 (и винце може 😂)

# 71
  • Мнения: 1 038
Момичета, моят ден предстои утре! Направо не мога да повярвам, че дойде и моят ред! Ами,какво да ви кажа....че се вълнувам е малко... Мисля направо да се включа през седмицата с отчет за събитието Simple Smile
На вас ви пожелавам един хубав,слънчев,летен уикенд! Изпийте по една лимонада за мен 🍋 (и винце може 😂)

Ралко, прекрасен, слънчев и много усмихнат ден ти пожалавам! По-добре изпий едно винце по време на грима, да е леко на душицата и да се отпуснеш 🙂 В никакъв случай не приемай от никой билкови, ментови и тем подобни успокоителни, защото може да имаш загуба на някои моменти(като мен) 😁хвани половинката за ръка и не мисли за нищо!
Весел сватбен ден!

# 72
  • Мнения: 1 560
Рали, хайде като по вода да ви върви! Да си изкарате чудесно! 😊

# 73
  • Варна
  • Мнения: 91
Рали,ще бъде зашеметяваща сватба!!! Пожелавам ти да се насладиш максимално и всичко да е както си го искала! А относно менюто за фото, видео и оркестър решихме да бъде като нашето меню.Само че на водичка Simple Smile
Момичета, моят ден предстои утре! Направо не мога да повярвам, че дойде и моят ред! Ами,какво да ви кажа....че се вълнувам е малко... Мисля направо да се включа през седмицата с отчет за събитието Simple Smile
На вас ви пожелавам един хубав,слънчев,летен уикенд! Изпийте по една лимонада за мен 🍋 (и винце може 😂)

# 74
  • Мнения: 143
Привет!
Предстои ни сватба през 2020(знам, че това  тема за 2019г). Исках да попитам някоя бъдещта или минала вече булка относно фотографа Иван Славов. Горе долу как са му условията и цените? Няма сайт, а не ми се иска да губя времто и на двамата, ако е твърде скъп.
Благодаря предварително !!!!
На сайта на съпругата му "harmony" Мартина, мисля че имаше споменати цени. Много е известен, но като стил и пр. Не е това, което търсих.

Да, погледнах сайта и. Единственото, което намерих като цена е, че ще получа 50% отстъпка от услугата му за следсватбена фотосесия... И аз съм чувала много добри отзиви, а и ми е близо до Бургас, ама не искам да се надявам много...

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 10:51 от winnie_bgw

Общи условия

Активация на акаунт