Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 954
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 560
Моята последна корекция не знам кога ще е... може би към 10ти, надявам се за месец да не мърдам ни нагоре, ни надолу.
Иначе тия дни ще ходя до Джъмбо и ще ви снимам светещите пръстени (ако има) за хвърляне вместо жартиер.

# 166
  • Мнения: 574
Като каза за пръстена се сетих, че не съм ви споделила какво ни хрумна за хвърляне. Понеже между приятелите ни често се шегуваме, че мъжете са под чехъл, обмисляме точно един чехъл да бъде хвърлен, един вид предава щафетата (не че няма да си остане под другия чехъл от чифта, но поне споделена мъка  Simple Smile ). Надявам се да намеря подходящ, лек и не много скъп.
Моята последна корекция не знам кога ще е... може би към 10ти, надявам се за месец да не мърдам ни нагоре, ни надолу.
Иначе тия дни ще ходя до Джъмбо и ще ви снимам светещите пръстени (ако има) за хвърляне вместо жартиер.

# 167
  • Мнения: 8 746
Супер идея това с чехъла,още повече си е ваш,вътрешен майтап.

# 168
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Е може такъв чехъл от тия дето са за педикюр 😂 те са лекички 😂😂😂

# 169
  • Мнения: 26
За роклята наистина многа жалко.
За кумовете ние реших ме да им направям като подарък портрет.Те имат 2 деца и един семеен портрет би седяло добре на стената им.А до колкото за игрите ще имаме младоженеца да познае булката със завързани очи.Но аз няма да съм сред наредените.И ще я има играта с обувките.Но ще бъдат кумовете с обувките и въпросите ще са за младоженците.Но ще е изненада към кумовете.Те са наши приятели тука от Германия доста близки,но са македонци.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 91
Това с чехъла е забавно Simple Smile А относно роклята- дръж на своето.Все пак на теб трябва да ти е комфортно,ти даваш парите,а те изпълняват твоето желание.
Аз се чудя какво да направя за надиграването.Мисля си за кошница за кумата-със сладки нещица и един Бейлис,но за кума не се сещам.При Вас как ще бъде?

# 171
  • София
  • Мнения: 11 566
На свстбите, на които съм била, на повечето нямаше, на други беше точно с кошница с разни неща или питка.

# 172
  • Мнения: 4 941
При нас ще си бъде надиграването с пиле и торта.
Стискайте палци роклята да стои както трябва с подплънките!

# 173
  • Мнения: 1 038
Момичета, бях на първата си проба най сетне. Роклята е страхотна, но съм и разочарована. В ханша ме стяга, то е ясно , че няма да е супер удобна, сигурно защото е с цип. Мога да сваля толкова 1-2 кг. НО в бюста ми е голяма, казах им, както се и вижда. А те ми отговориха да си потърся подплънки. Защо давам толкова пари, нали да ми е по мярка?!Не знам какво да правя сега, стои грозно и празно, все едно с номер-два отгоре...Как да процедирам? Ще ми оправят само дължината сега. Остава бюста и съответно презрамките, но те съвсем ще ми се впият в ръката...
Дайте съвети, идеи какво да правя и какво да им кажа за следващата проба!? Едва ли ще може да се намали чашката...
Не се съгласявай да минеш само с подплънки! Аз се наиграх така. Отстрани се виждаше празно и чат пат и подплънките се виждаха. Ще ги мислиш през цялото време и няма да ти е конфортно. Роклята много сия харесвах, но добре че имах втора къса, че да ми свършат мъките. През целия ден погледа ми беше там и постоянно дърпай някой да гледа дали всичко е наред. Не отстъпвай и не прави компромис 🙂

# 174
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Тинити, извинявай , но не мога да разбера как е възможно да направиш компромис с такова нещо?! Колкото и мекошава да си и колкото и да ти е трудно да се опълчиш, все пак това е твоят ден и повярвай ми всички ще гледат само и единствено теб с обожание и възхищение! Ако не си перфектна тогава, то кога да си?! Не е нужно да вдигаш панаир или нещо такова, можеш със спокоен тон да кажеш,че не ти е добре така роклята и искаш корекция. Все пак сме хора преди всичко, а тези от магазина със сигурност са се сблъсквали с какви ли не жени и са попадали в какви ли не ситуации така,че не го мисли, просто поискай корекция. Помоли,ако трябва. Трябва да ти е комфотно през деня и да не я мислиш тая рокля. Имаш толкова други неща през деня,че ако си милисш,че нещо ще ти се подаде...аз дори не мога да си го представя! Втрещена съм! Няма нещо на този свят,което да не може да бъде казано и не е нужно да е с лошо. Ако ти е трудно да го направиш, просто помисли върху подхода си и ще намериш начин да се справиш, но компромис не си прави с това!

# 175
  • Мнения: 102
И аз така си казвам, че не трябва да се прани компромис точто с това. И въпреки това, аз накрая просто се бях предала и исках само да я взема тази рокля и да не трябва никога повече да стъпя в тази "модна къща". И Ралица е права, не е нужно да си в режим нападение/защита ,а просто да си кажеш. Те би трябвало също да целят да си доволна. Просто в България се разочаровах от г.д всяко звено част от подготовката за една сватба, и не само.

Аз вече си имам подаръчета, много ми харесват и съм доволна. Вино Розе и Захарна Целувка в кутия. Кутиите сиг сте ги виждали-триъгълници, от wish.com, целувките не са много сполучливи. Доста са "кухи и с отвори"п вместо бледо розови са направо червеникави, не са много вкусни, но какво да направя. Няма време. Яд ме е само че за 160 бр, платихме 90 лв с доставката от онлайн магазин.
  [/img]

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Тинити ти си плащаш за тази рокля, сорри , но те трябва да се притесняват ,че не са си свършили работата както трябва, а не на теб да ти е неудобно да си държиш на своето.
Аз да ви се похваля харесах си рокля Grinning съвсем случайно, с моя човек минавахме попътно през Асеновград видях я и се влюбих (в роклята де) , другата седмица даже ще ида с мама да я пробвам , но е точно такава каквато търся.
За игрите с кумовете, и аз се чудя за надиграването, те не са много по танците и се притесняват доста, ударих на камък и в "облеченото" пиле, но ще го мисля още.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Полина, много са готинки розенцата Simple Smile

# 178
  • Мнения: 584
Тинити, моята рокля беше подобна на твоята и да ти кажа се наложи да ми шият и разшиват подплънките около 4 пъти докато не се почувствах сигурна в местоположението им, а и в размера. По природа съм много стеснителен човек, но в онзи момент си оставих притеснителността на прага (а и майката на ММ сякаш ме усещаше, даже повече от моята майка, и беше като "лошото ченге" Grinning). В ателието бяха много любезни и не ми казаха нищо накриво въпреки многото ми изисквания, но накрая всичко беше перфектно, точно както свеки беше казала в един от моите bridezilla моменти по отношение на роклята: "Няма да си тръгнем докато не стане така както си си мечтала!"
П.С. Не съм ли късметлийка аз с такива майки! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 179
  • Мнения: 1 165
Добро утро, момичета.
Аз отивам да си взема роклята.
За надиграването при нас ще е с питка и торта и за награда съм им поръчала от тези комплекти с 2 чаши за вино на Кума Лиса и Кумчо Вълчо и бутилка вино.
Тинити, и според мен говори с тях да ти я направят така че да ти е комфортно. Ако са съвестни би трябвало да си поправят грешките. И аз съм много мекошава и все премълчавам, но недей. Не бива да  се притесняваш и да съжаляваш за нищо на този ден

Общи условия

Активация на акаунт