Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 928
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 560
Аз пък да ви кажа за тези неща изобщо не съм мекошава - след като е казано, показано и платено какво трябва да получиш, ами ще ти го дадат! Особено за такова важно нещо няма място за компромиси.
За надиграването при нас ще има торта и пиле/прасе. Но не съм го мислила точно в детайли още.

# 181
  • Мнения: 4 940
Много сте прави. Още вчера се обадих и казах,че искам по-големи подплънки. Казаха, че ще сложат, ще ми оправят дължината и ще ми се обадят. Обаче не знам как ще ми стои, ако пак не ми хареса ще си кажа. Реших, че наистина няма как да се примиря, след като си плащам! Въпросът е, че нямам време, а те са бавни!

# 182
  • Варна
  • Мнения: 161
Аз също точно с роклята не бих направила компромис след като давам толкова пари за нея. На моята всички корекции са й направени и най вероятно следващата седмица ще отида да си я взема. Надявам се всичко да е наред и да не се налагат повторни корекции, въпреки че жената работи доста бързо и не би трябвало да е проблем. До нашата сватба остана 1 месец и 1 седмица и все повече се вълнувам, а има още куп неща за вършене. В събота ще ходим да поръчваме тортата.

# 183
  • Мнения: 1 560
Стели, и  аз съм така, броя дните Grinning
След като днес е 1-ви август, официално мога да кажа - ХОРАААА, ДРУГИЯ МЕСЕЦ СЕ ОМЪЖВАМ!!! Grinning
Не мога да повярвам някак си, че наистина идва моята си сватба, макар че всичко е организирано. За моминското също нямам търпение, до него пък съвсем не остана. Grinning

# 184
  • Мнения: 1 038
Трейлърът ни е готоооов и е невероятен 🤩 мнооого хубав 🤩 ще видя и видеото как е, но съм очарована! Бях много притеснена, защото цената беше повече от добра щ. Пускам връзка за койта иска да го види 🙂
https://vimeo.com/351179383

# 185
  • Мнения: 4 940
Прекрасна си, видеото е страхотно!!! Щастлив семеен живот ти желая!

# 186
  • Мнения: 679
Много сте готини Simple Smile)))

# 187
  • Мнения: 137
Страхотно е видеото! Съжалих, че мие нямаме такова ... личи си колко се обичате!

# 188
  • Мнения: 584
Жирафче, страхотни сте и вие и видеото... Просълзих се от умиление Heart Eyes
Хайде, като сме започнали с трейлърите, ето го и нашия...
https://vimeo.com/344953319

# 189
  • Мнения: 120
Прекрасни сте !!!

Имам въпрос свързан с Дж и водещата. Запазих ги и двамата за нашата сватба догодина, но не съм запазила осветление защото все още му се чудя 1000 лева май ми каза DJBestie.

Заслужаваше ли си наистина да имате и осветление ?

Благодаря !

Много любов и семейно щастие ви пожелавам ! 
Трейлърът ни е готоооов и е невероятен 🤩 мнооого хубав 🤩 ще видя и видеото как е, но съм очарована! Бях много притеснена, защото цената беше повече от добра щ. Пускам връзка за койта иска да го види 🙂
https://vimeo.com/351179383

# 190
  • Мнения: 1 038
Прекрасни сте !!!

Имам въпрос свързан с Дж и водещата. Запазих ги и двамата за нашата сватба догодина, но не съм запазила осветление защото все още му се чудя 1000 лева май ми каза DJBestie.

Заслужаваше ли си наистина да имате и осветление ?

Благодаря !

Много любов и семейно щастие ви пожелавам ! 
Трейлърът ни е готоооов и е невероятен 🤩 мнооого хубав 🤩 ще видя и видеото как е, но съм очарована! Бях много притеснена, защото цената беше повече от добра щ. Пускам връзка за койта иска да го види 🙂
https://vimeo.com/351179383

Всичко с тях си заслужаваше, наистина! Около 500лв ни излезе осветлението и тежкия дим, но беше страхотно!

# 191
  • Мнения: 572
Много са хубави трейлърите, да му стане сватбено на човек Simple Smile

Ние нямаме видео, не се чувстваме комфортно като ни снимат, дано поне с фотографа се отпуснем Simple Smile.  Осветление имаме, но още не сме сигурни за цвета, ще обсъдим с ди джея и ще кача после снимки.

# 192
  • Мнения: 679
Относно видеото- аз бях против да имаме  и не запазихме. Но в сватбения ден наш приятел ни направи изненада. И стана толкова яко. Да си гледам на мъжа ми муцунката, когато се виждаме Simple Smile

# 193
  • Мнения: 539
Момичета, много хубави трейлъри, прекрасни сте. Даже се просълзих докато гледах Hug

# 194
  • Мнения: 1 560
Страхотни сте! И двете не спирате да се усмихвате, а виждам, че и при двете е преваляло, браво на вас!
Аз определено не бих минала без видео, искам да ми се запечатат емоциите и да мога да си го гледам 100 пъти, дори и само тейлъра. 😊

Общи условия

Активация на акаунт