Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 961
  • 748
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Много сте красиви! ❤ Ох,пращайте си трейлърите всички минали булки, много ми е яко да ви гледам. И на двете роклите ви са трепач!

# 196
  • Мнения: 24
Така и така сте почнали със трейлъритр Blush, ето го и нашият.

https://youtu.be/ZXROM_R11PU

# 197
  • Мнения: 2 433
Аа, ама много сте хубави, ей!
Жирафче, късата рокля е много готина, чак ме караш да се чудя дали да си взема и аз една, много ми хареса!!
Направо ми направихте настроението за деня, направих си кафенце и си поцъквам трейлърчета, много хубава петъчна сутрин, благодаря!

И един списък, който задължително трябва да се раздаде преди сватбата, важно!!

# 198
  • Мнения: 1 038
Аа, ама много сте хубави, ей!
Жирафче, късата рокля е много готина, чак ме караш да се чудя дали да си взема и аз една, много ми хареса!!
Направо ми направихте настроението за деня, направих си кафенце и си поцъквам трейлърчета, много хубава петъчна сутрин, благодаря!

И един списък, който задължително трябва да се раздаде преди сватбата, важно!!


Благодаря, Хибискусче 😘
С радост бих ти дала късата рокля, да се изкефиш и ти с нея, само трябва да я изпратя на химическо (сериозна съм 🙂)
Дългата мнооого ми харесваше, но заради проблема с подплънките, нямах търпение да я сменя

# 199
  • Мнения: 8 757
Мамини хубавици!Да сте ми все така прекрасни,влюбени,щастливи,обичани,обожавани!!!
   Красиви видеа!Красиви булки!
Жирафче,тази малка принцеса ли е твоята кукла?
   Дъщеря ми също не искаше видео,но аз го уговорих.Това беше единственото нещо,за което не поисках нейното мнение и съгласие.Сега не съжалявам нито аз,нито тя.С нетърпение чакаме да видим материала.
    Хибискус,цитатът е от книгата на Никола Крумов.Аз съм му голям фен,голям хилеж е с него.
  Чела ли си нещо друго от него?С голям интерес прочетох и книгите на Торлака-но мисля,че само хора от този край ще вникнат в същината на книгите.

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 10:54 от марулета

# 200
  • Мнения: 1 038
Мамини хубавици!Да сте ми все така прекрасни,влюбени,щастливи,обичани,обожавани!!!
   Красиви видеа!Красиви булки!
Жирафче,тази малка принцеса ли е твоята кукла?
   Дъщеря ми също не искаше видео,но аз го уговорих.Това беше единственото нещо,за което не поисках нейното мнение и съгласие.Сега не съжалявам нито аз,нито тя.С нетърпение чакаме да видим материала.

Момиченцето и момчето при младоженеца са моите златца 🙂 Със синът ми ни има на трейлъра-танцуваме 🙂
Благодаря за пожеланията, Марулетка!
Много щастие и любов за всички вас 😘

# 201
  • Мнения: 8 757
Мамини хубавици!Да сте ми все така прекрасни,влюбени,щастливи,обичани,обожавани!!!
   Красиви видеа!Красиви булки!
Жирафче,тази малка принцеса ли е твоята кукла?
   Дъщеря ми също не искаше видео,но аз го уговорих.Това беше единственото нещо,за което не поисках нейното мнение и съгласие.Сега не съжалявам нито аз,нито тя.С нетърпение чакаме да видим материала.

Момиченцето и момчето при младоженеца са моите златца 🙂 Със синът ми ни има на трейлъра-танцуваме 🙂
   Пупупу,да са ти живи и здрави!Чаровници големи са!Много любов и хармония ви желая!

# 202
  • Варна
  • Мнения: 1 214
И аз много бързо смених роклята. Препоръчвам ви лятото да си подготвите втора рокля, защото като цяло моята ми беше удобна, но заради жегата и в името на купона се преоблякох  Simple Smile

# 203
  • Мнения: 70
Днес е готов и нашия трейлър. Поплаках си докато го гледах 🙂
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2518843778159788& … d=374067669304087

# 204
  • Мнения: 2 433
Мен жирафчето ще ме улесни с късата рокля, да я похваля тук Simple Smile

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Всички сте прекрасни. Признавам си от време на време ме хваща страх, но като ви гледам сега и ми се иска да дойде вече и нашият ред Heart

# 206
  • Мнения: 26
Мале страхотни сте.Какви красиви булки.Бъдете винаги щастливи.Като ви гледам и аз вече нямам търпение.

# 207
  • Мнения: 1 560
Момичета, разчувствате ме с тези трейлъри, наистина сте прекрасни! Желая ви на всички в тази тема - минали, бъдещи булки винаги така да греете като на сватбения ден! Heart

# 208
  • Мнения: 8 757
ПРе-крас-ни!!!!С нетърпение чакам и аз нашето видео ,просълзих се на вашите.Подозирам,че коравото мамче ще му дръпне рев на видеото на дъщеря си!

# 209
  • Мнения: 42
Момичета, страхотни сте!!! Усмихнати, щастливи, влюбени, обичани...бъдете винаги такива!!!

Общи условия

Активация на акаунт