Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 948
  • 748
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 504
Може да провериш и в just unique в мол варна. Аз търсих доста време къса бяла рокля за моминското си парти и я открих в един магазин на Владислав Варненчик, може и тях да обиколиш ако вече не си.

До него още не съм стигнала не се надявах много на него , но от където най-малко очакваш може да те изненадат.
Ще разгледам и него преди да поръчвам онлайн, не съм любител на онлайн пазаруването затова ми е краен вариант, но благодаря за сайтовете Simple Smile

# 226
  • Мнения: 2 433
В hm обаче сватбените не се зареждат по магазините, а са само онлайн, харесай си в сайта и виж над избор на размер пише дали се предлага във физическите магазини.
Жената, която трябваше да ми прави украсата на чашите и бутилките ми отказа.. и сега трябва да търся нова. Има време, но ме хвана яд, че ме кара да я чакам до сега, до го бях свършила това вече..
Някой ходи ли до джъмбо за тея светещи пръстени? Може ли някой да ми покаже в нета нещо подобно, не мога да си го представя, с кутия ли са?

# 227
  • Варна
  • Мнения: 504
В hm обаче сватбените не се зареждат по магазините, а са само онлайн, харесай си в сайта и виж над избор на размер пише дали се предлага във физическите магазини.
Жената, която трябваше да ми прави украсата на чашите и бутилките ми отказа.. и сега трябва да търся нова. Има време, но ме хвана яд, че ме кара да я чакам до сега, до го бях свършила това вече..
Някой ходи ли до джъмбо за тея светещи пръстени? Може ли някой да ми покаже в нета нещо подобно, не мога да си го представя, с кутия ли са?

За светещите пръстени не знам , но за украса на шампанско и чаши се довериха на Полиника днес трябва да ги взема. Даже ми предложиха още нещо , за което не се бяха сетила, но ще ги поръчам днес
https://www.etsy.com/listing/584929498/rustic-wedding-cake-servi … ctive_5&frs=1

# 228
  • Мнения: 93
И аз още си търся халат като не държа да е бял и с надпис, а също и бельо за първата брачна нощ.
Младоженеца вече има костюм от Теодор, харесал си е обувки и риза.
Обикалях да разпитвам за пити, говорих и с една жена за многогодишни хризантеми в саксия - това ще са цветята на сватбата. Намерих и една борса за рязан цвят във Велико Търново, трябва да им се обадя и на тях.

# 229
  • Мнения: 345
Момичета, помагайте!
За тези от Вас които гражданския брак е дни преди сватбата - какви рокли си избрахте и от къде? Обиколих всички магазини в моловете във Варна, но не намирам подходяща Sad

Аз поръчах от тук, тази https://www.facebook.com/246443949097837/photos/a.31655832875306 … ype=3&theater

Не е с най-доброто качество, но пък добре ми седи, а и за цената е приемлива.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 91
Офф,имам питане,чуденка и аз не знам как да го нарека.Не искам да имам украса по колата,не ми харесва.Пт агенцията като им казах и ахнаха,как можело такова нещо,трябвало да си личи че съм булка.Приятелят ми предложи пандели по дръжките на вратите.Някой друг като моя проблем да има? Другият проблем е че си търся салфетки-цвят Пудра-те са от тези водят ги луксозни-памук и хартия?Може би за някой е дребен проблем,но май вече почнах да се шашкам Sad

# 231
  • Мнения: 410
Офф,имам питане,чуденка и аз не знам как да го нарека.Не искам да имам украса по колата,не ми харесва.Пт агенцията като им казах и ахнаха,как можело такова нещо,трябвало да си личи че съм булка.Приятелят ми предложи пандели по дръжките на вратите.Някой друг като моя проблем да има? Другият проблем е че си търся салфетки-цвят Пудра-те са от тези водят ги луксозни-памук и хартия?Може би за някой е дребен проблем,но май вече почнах да се шашкам Sad
Ние нямахме нито украса по колата, нито различна кола от обичайната. Направи си го както на теб ти харесва и не слушай много мнения като “ама как така без..”

# 232
  • Мнения: 584
Ние също си бяхме с нашата кола и не сме я украсявали, тъй като нито ми харесва тази идея, нито щеше да е удачно, защото имахме път и по магистрала Wink Всичко е както ти си го харесваш и никой няма право да изказва коментар относно твоите желания (Е, на младоженеца ще трябва да "изслушаш" мнението, и все пак - момиченцата си мечтаят за този ден от малки, а не момчетата Stuck Out Tongue Closed Eyes)

Ева, прекрасна булке, и ние имахме венчавка в Долнолозенския манастир при отец Иван. Всички останахме впечатлени от него и словата му, които идваха директно от сърцето! Ах, а роклята ти е фантастична... Толкова ми липсва моята рокля, а не мога да я облека, защото е много калничка по края и очаквам да мине едната година за да я дам на химическо, а след това ще си мия чиниите в нея (като Моника от Приятели) Laughing

# 233
  • Мнения: 137
На мен агентката ми каза, че няма нужда от украса на колата и аз останах с впечатлението, че така е момента е по-модерно Wink аз си взех за 30 лв децентно цвете с вакуум и толкова.

# 234
  • Мнения: 345
Офф,имам питане,чуденка и аз не знам как да го нарека.Не искам да имам украса по колата,не ми харесва.Пт агенцията като им казах и ахнаха,как можело такова нещо,трябвало да си личи че съм булка.Приятелят ми предложи пандели по дръжките на вратите.Някой друг като моя проблем да има? Другият проблем е че си търся салфетки-цвят Пудра-те са от тези водят ги луксозни-памук и хартия?Може би за някой е дребен проблем,но май вече почнах да се шашкам Sad


Не се притеснявай и ние няма да имаме украса на колата, още не съм казала на агентката, но и да се възмути не ми дреме. Sweat Smile

# 235
  • Мнения: 93
Повтарям се, но и аз ще кажа, че всеки трябва да си го направи, както му харесва

# 236
  • Мнения: 42
И аз още си търся халат като не държа да е бял и с надпис, а също и бельо за първата брачна нощ.
Младоженеца вече има костюм от Теодор, харесал си е обувки и риза.
Обикалях да разпитвам за пити, говорих и с една жена за многогодишни хризантеми в саксия - това ще са цветята на сватбата. Намерих и една борса за рязан цвят във Велико Търново, трябва да им се обадя и на тях.

Нели, може ли да споделиш коя е борсата?

# 237
  • Мнения: 4 941
Утре отивам за проба на роклята, да видим как ще е с подплънки. Дано е както трябва!!! Стискайки палци!

# 238
  • Варна
  • Мнения: 91
Момичета,така й смятам да направя-да не я украсяваме колата,но направо се стъписах като ми се сопна така агентката.Успокоихте ме,като видях че няма да съм само аз с неукрасена кола Simple Smile

# 239
  • Мнения: 1 715
Дайте идеи за тейбъл картички,  моля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт