Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 951
  • 748
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 433
Марулета, ей така някой трябваше да ми дръпне ушите, ама преди седмица време, че сега да не бързам и да припирам Simple Smile
Менче нали се рита.. по някое време. Не знам и аз кога, ама знам, че ми трябва Grinning
За кумската бъклица съм харесала, но не ми връщат отговор от понеделник!!
Започвам с извиненията и оправданията, ако се чудите.

# 316
  • Мнения: 8 746
Начиииии,Ич не се оправдавай!!!
   Аз може  би да досаждам,но моят "зор" отмина, и единственото нещо,с което се занимавам сега са пуберските  изцепки на синът ми.А той е цр на оправданията,така че неоснователните ги надушвам през монитора.
   Действай!!!


   Да се допълня-избеснявам,като ме срещне някой сега и каже "Айде,мина и тоя зор"-все едно се бориш със запек,да му се невиди.
   Изобщо нямаше зор,толкова беше готино всичко около подготовката и самата сватба,толкова мили моменти,толкова смях.А самата сватба,освен с думата щастие,нямам друга,с която да опиша емоцията.Да видиш детето си обичано,обичащо,неговите,нейните приятелки плътно до тях,заедно,празнуващи-не ми трябва повече./впечатлена съм от приятелите на зет ми-от детските години са заедно групичката,бяха плътно до него на погребението на майка му,бяха до него  и сега.А към дъщеря ми се отнасяха като към кукла от опрецалан-нежно  и много внимателно/

# 317
  • Мнения: 1 715
Моля ви дайте идеи за картички с местата на гостите? Сами ли си ги правихте? На коя програма? Имате ли готови темлейти?

# 318
  • Мнения: 1 560
Хибискус, откъде ще поръчваш бъклицата? Аз поръчах от byklica.com и бяха много бързи, за 1-2 дена я бяха изпратили.
Бонибон, ние няма да да имаме тейбъл картички, решихме, че са излишни и всеки да си седне до когото иска. На повечето (да не кажа всички) сватби, на които сме били хората се разместват така или иначе като има определено място за всеки. Ще имаме само табло, на което ще пише кой на коя маса е.
Иначе виж в Пинтерест, аз оттам съм си намирала разни темплейти.

# 319
  • Мнения: 2 433
е май няма да е от там, където исках.
Трябва да е по поръчка надписът, който по принцип е "Кумска ракия", да се гравира по различен начин със закчка името на кума. Ама ще поръчам тия дни, то това да ми е..

# 320
  • Мнения: 45
Явно всички сме на една и съща дата и сме долу-горе еднакво подготвени хахха

# 321
  • Мнения: 23
Здравейте,
чета ви постоянно, макар да не съм много активна.Kissing Face
Всички трейлъри са много мили, а булките красиви и щастливи Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Ние сме готови с почти всичко. Аз нали съм маниачка на тема "организация" и всичко по списък вече е налично, въпреки че организирахме сватба за четири месеца само. Чудя се, ако имах година, как щях да си опозотворявам обедната дрямка на дъщеря ми Grinning
Останаха ми само сукулентите да поръчам и да украся тях и малките шишенца ракия, които ще са нашите подаръци.

Иначе остава и тортата. Имах човек, но нещо не се спогодихме. След това тръгнах да дегустирам Didi's cakes, но вашите коментари ме отказаха и отмених дегустацията. Сега съм се насочила, даже се влюбих, във вкусовете и визията на Tita cakes. Надявам се там да се получи Simple Smile Има ли някоя от вас, която е поръчвала от нея?

А роклята...Бях на първа проба. Супер е Purple Heart Но се оказа баж точна. Купих си още предния път обувки, директно в сватбения център, мерихме по тях, ноо ми се вижда прекалено точна. Иска ми се да се влачи малко ( а и като сложихме кринолин съвсем се вдигна) и сега ги помолих да я удължат. Как щестане, не знам. Казаха, че може и ще съдействат, но аз не спирам да мисля, дали няма нещо да се прецака така Flushed На 9 септември ще видим и тогава, ако всичко е наред, ще си я взема.

# 322
  • Мнения: 93
Моля ви дайте идеи за картички с местата на гостите? Сами ли си ги правихте? На коя програма? Имате ли готови темлейти?
И аз сэм на тази вълна, по рано някой спомена abode ilustrator, аз написах в google шаблони за тейбъл картички и си харесах няколко, например тази пък да видим дали ще стане номера...

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Не се притеснявайте, ние сме на 12.10 и към този момент имаме само дата, покани, подаръци, дрехи за родителите (мойте) 😂 дали сме има няма 10 покани 😂😂😂 както казва мама "такъв непукист не съм срещала, а то съм взела че съм си го родила" 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 тези дни вече ще свършим малко повече неща, надявам се да се похваля скоро 😊

# 324
  • Мнения: 26
Големи сладурани сте.Много ви се радвам.А до колкото до организацията на нас ни остават към 3 седмици и мисля че вече сме готови.Всичко съм организирала по телефон,вайбър.Като се прибера имам среща със всички участници.Там ще видя зор,че ММ ще се върне една седмица след нас.Че няма на кого да оставя децата.Айде голямата мога,но бебето не познава никой и неиска никой.И на всички срещи ще го мъкна.Надявам се да бъде послушен.А вълнението се усеща много и от двамата 🤗😄

# 325
  • Мнения: 978
Aз да се оплача. Както ви казах, вчера бяхме за халки, обиколихме няколко магазина, но:
1. не ми харесват изобщо
2. няма да ни ги изработят в срока, тея които си харесах.
Аз си знаех, че така ще стане, амаа...
И сега не знам кво да правя.

# 326
  • Мнения: 679
Никакво време ли нямате.В Турция има адски много халки и има почти всички размери и правят корекцията за един ден. Но са кухи, или поне така ми обясниха. Тоест са по- малко грамове и по- лекички. Ние вече бяхме взели нашите халки, но там избора беше огромен.
Помисли и за това, за 1 ден и сте готови.

# 327
  • Мнения: 978
Eй, mi.shle, това звучи много добре, на 7 септември е сватбата. Може и да отскочим до Турция в такъв вариант. За кой град говориш?

# 328
  • Мнения: 2 433
Ама и на теб трябва да ти дърпаме ушите! Още ехеее кога ти казах да започнеш с халките, защото отнема най-много време.. Намери телефоните в нета на всички бижутери в града и ги прозвъни за халки по поръчка кога в най-кратък срок могат да са готови, а после посети тези, които влизат в срока ви. По каталог трудно се избира според мен.. харесайте нещо в пинетрест и вижте какво могат да предложат. Как ме ядосваш значии..

Аз след като ми дръпнахте конско вече
-имам поръчана бъклица
-купих палета и саксии за градината
-МАЙ намерих кой да ми украси бутилките (чакам потвърждение)
-в събота имам пробен грим и нещо като моминско
И това за един ден.. Марулета, да се чуваме по-често,а?

# 329
  • Варна
  • Мнения: 91
gertrudaa,от кой град си?Нашите халки са от Варна,от един магазин злато Варна.Изключително доволни сме-много добра изработка,за седмица и нещо бяха готови с доживотна гаранция са.

Общи условия

Активация на акаунт