Карибски пирати 2

  • 2 171
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 928
Голяма фенка съм на Джони Деп, обаче филма не беше нищо особено. Първата част ми хареса повече  Hug

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
снощи го изтеглих от нета,чакам само удобен момент(малката да заспи) и ще го гледам smile3508

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз ще отида на кино, такъв филм се гледа само на голям екран, за да се изкефиш максимално, а Джони Деп е велик  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 213
Къде го теглите в нета?
аз мернах само някаква CAM версия.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Първият беше боза, подозирам, че и вторият ще е същата работа ConfusedДобре де, какво точно ви хареса в този филм Rolling EyesДжони Деп е сладурче, ама чак цял филм да харесам само заради него...

# 20
  • Мнения: 293
Първият беше боза, подозирам, че и вторият ще е същата работа ConfusedДобре де, какво точно ви хареса в този филм Rolling EyesДжони Деп е сладурче, ама чак цял филм да харесам само заради него...

Ами това си е "анимационен" филм, за схемата на комедиа дел арте, използвана постоянно от дисни, няма да се обяснявам. Какво ми е харесало?? Оцених, естествено, Джони, и мн съжалих, че не взе оскар за тази роля, но не харесах първата част само заради него, накратко - това е филм за хора с детски души.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
   П. п. По погрешка натиснах, проверка на правопис така установих, че тази опция пак е пусната и ми предложи да променя Василиса на Вазелина, Въселия, Въсилия   Mr. Green
Off:"Вазелина" ми звучи добре...Май нямаме такава във форума...
Ще ви дам на вас една Вазелина! Mr. Green

# 22
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Първият беше боза, подозирам, че и вторият ще е същата работа ConfusedДобре де, какво точно ви хареса в този филм Rolling EyesДжони Деп е сладурче, ама чак цял филм да харесам само заради него...

Трябва да се остави настрана сюжетът, сценарият и логиката на филма... това просто е една приказка, която събужда детското в зрителя, изпраща те в свят на фантазии и приключения.

За мене по-ценно е играта на актьорите (Джони Деп направи изумителна роля в първата част и съвсем заслужено беше номиниран за Оскар), костюмите, атмосферата, хуморът...

# 23
  • Мнения: 644
Не съм го гледала,но една приятелка ДА,и каза,че е хубав   newsm78
Ще видим..........

# 24
  • Мнения: 822
Трябва да се остави настрана сюжетът, сценарият и логиката на филма... това просто е една приказка, която събужда детското в зрителя, изпраща те в свят на фантазии и приключения.

За мене по-ценно е играта на актьорите (Джони Деп направи изумителна роля в първата част и съвсем заслужено беше номиниран за Оскар), костюмите, атмосферата, хуморът...
Ами това си е "анимационен" филм, за схемата на комедиа дел арте, използвана постоянно от дисни, няма да се обяснявам. Какво ми е харесало?? Оцених, естествено, Джони, и мн съжалих, че не взе оскар за тази роля, но не харесах първата част само заради него, накратко - това е филм за хора с детски души.
Напълно съгласна и с двете... Hug
Иначе според мен е нормално,всяка следваща част да ни се струва малко по-слаба от предходната...Но мисля,че филмът като цяло е запомнящ се, и макар и приказка,заслужаваше Оскар за първата си част... Peace

# 25
  • Мнения: 71
Иначе ако знаете само каква книга видях да се предлага, беше в комплект с далекоглед. "Само" за 30.00 лв.

Ето тук я има

# 26
  • Мнения: 515
Благодаря Olorin, мисля си, че е страхотен подарък за дете. Още като я видях много я харесах. И ми се прииска да съм отново  на 10 и да имам рожден ден.  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 381
Първият беше боза, подозирам, че и вторият ще е същата работа ConfusedДобре де, какво точно ви хареса в този филм Rolling EyesДжони Деп е сладурче, ама чак цял филм да харесам само заради него...


Белинда, сега се сбихме с теб Simple Smile

Гледам първия филм, за да си пооправя настроението понякога. Знам някои части наизуст. Филм, който няма кой знае какъв смисъл, но не натоварва с емоции и те кара за 2 часа да се отпуснеш.
Най- много ме кефи музиката обаче (и капитан врабче, но то се подразбира)
2 част ще се гледа в събота или неделя. Надявам се да е добра.

# 28
  • Мнения: 3 153
Първият беше боза, подозирам, че и вторият ще е същата работа ConfusedДобре де, какво точно ви хареса в този филм Rolling EyesДжони Деп е сладурче, ама чак цял филм да харесам само заради него...


Белинда, сега се сбихме с теб Simple Smile

Гледам първия филм, за да си пооправя настроението понякога. Знам някои части наизуст. Филм, който няма кой знае какъв смисъл, но не натоварва с емоции и те кара за 2 часа да се отпуснеш.
Peace А Орландо...............ооооох, Орландо! Ще го гледам при първа възможност! Харесвам такива филмчета, които ме карат да се усмихвам, след като свършат!

# 29
  • Мнения: 1 526
Цитат
А Орландо...............ооооох, Орландо! Ще го гледам при първа възможност! Харесвам такива филмчета, които ме карат да се усмихвам, след като свършат!
оле кво съм му замислила ако ми падне smile3508

Общи условия

Активация на акаунт