Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 87

  • 33 175
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 18 549
Ире  Heart Eyes wavey Е, хубавото свършва бързо, за съжаление. Ама пък се радвам, че ще си дойдеш при нас  Wink
Айре  Heart Eyes благодаря за споделеното!  bouquet О, рейтинга в Чили си е супер, браво! Peace
Мнооого готино гифче!  Peace Как си сменя изражението за секунди Киво, страхотен е. И аз си го изгледах с кеф, началото отново ми напълни душата , с тази готина песен и  невероятната визия на Джес, и страхотното запознанство на Сю и Джес Heart Eyes
Хайде на следобедното кафенце и малко витаминки Peace


И малко стари нещица  Wink



# 376
  • Мнения: 18 616
Правих ти компания с кафето Wink
И аз се изкефих на началната сцена на ДК Peace
ами много е добра, не знам колко време и колко им е било трудно да я заснемат Crazy
но и Туба с тоя препускащ кон, се справи много добре!!

Сблъсък и в Алжир, от днес Peace



ЧРД/30 год/ на Фарах!!

# 377
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes мдаа ... страхотна е!  Peace А Киво като Джесур е бонбон и половина  Heart Eyes

Браво, и в Алжир започна, само ние не знаем кога пак ще си го гледаме  Laughing Успех!  Praynig

Разбрах, че  БТВ спира Вътре от 5 септември, заради Фермата  Wink Явно пак няма да успея да го догледам  Joy Joy Joy
Нещо ми закъсва превода, много е досадно с тази озвучка, ужас  Mr. Green Ще се подкрепя с това и продължавам  Party

Душичката ми!  Heart Eyes


 Laughing явно е без токчето Ойкю тук, сладки  Heart Eyes


Защо вече не ни дават такива гледания в екип  ooooh!

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 20:46 от queen_fenka

# 378
  • AMS
  • Мнения: 6 421






Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
И на мен ми се случи да не ми се появява, че има нови отговори в темата.
Сега се светнах да проверя, та ето ме с отчет за
Сблъсък (сериал) от Уикипедия
"Съдържанието" не съм си го съчинявала, а е според официалния сайт на сериала.
Гледам напоследък се заформя едно сравнение, кой в коя роля харесва най-много Къванч.
При мен така се случи, че гледах Перла, Аси и 1001 нощ по едно и също време.
Тогава не знаех за форуми и мами изобщо.
Къванч ме впечатли в Перла, но нищо не знаех за него.
Та бойното ми кръщение беше със ЗП.
Там ме заковаха с Берен и така си останах закована за техните проекти.
Попаднах тук в подфорума, когато търсих следващи им роли.
Започнах с КВФГ и след година дочаках К/Г.
Та в моята дизи и форумна биография Берен и Къванч имат специално място.
Писах вече, че ако не бяха изиграли грешните Бихтер и Бехлюл,
нямаше да играят невинните Фатмагюл и Кузей.
Невинен беше и Халил, както и Секиз, но Двама завинаги и Езел 
съм ги гледала не тогава,  когато са излъчвани за пръв път.
И сега от позицията на времето си мисля, че между ролите на Къванч има връзка.
Той приема всяка следваща роля, според мен,  с цел да надгради предишната.
Казвам си Бехлюл е умопомрачаващ, но Джесур е още повече.
Кузей е невинен, но Сеит и Кадир са  още по-добри.
Чудя се от тук нататък накъде - Интернет платформа, Нетфликс, филми, театър, ...
Това поколение наистина сътвори чудеса, а нови чудотворци може би ще има  след 10 години.
Знаете, че гледам и други сериали, имам и други любимци, но се старая да не си позволявам,
да обидя дори героите им, защото героите са част от самите тях.
За другите ще запомня, че са били партньори, участвали заедно в проект,
или са били приятели и колеги на създателите на чудеса.


# 379
  • Мнения: 14 497
          

  Здравейте Hug Hug Hug

  25-та серия на Кузей е потресающа  от гледна точка на братските чувства ShockedКак да приемеш действията на шеф /пишман/Гюней освен като уволнение  на малкото ,работливо,инциативно и нахъсено братче Mr. Green

   От този момент на сериала вече не мога и не искам да съчувствам на Гюней!!!!

         НЕБЛАГОДАРНИК!!!!- най -точното определение за мижитурката Гюней.

        Толкова са сладки тримата - Джеймс, Али и Кузей вечерта когато тя чертаеше успешното им бизнес начинание.Как я гледаше само Кузей ...- с надежда и любов ,но за съжаление зная .че любовта ще почака за  да  минат и през Зейнеп /Мерве Grinning Wink Mr. Green


    Изповедта му пред Али , за вечерта на истината, на фаталния момент за всички тях променила съдбата им завинаги  беше искрена и зряла за един много млад мъж подвластен на емоциите си.Неговата първа , "стара любов"


          

   Не зная на кого бе идеята да пресъздадат инцидента с трупа на пътя ,но беше гениална.Очи в очи искрен в малодушието си Гюней разкри същността си .Няма вече брат Кузей ,няма вече илюзии ,че би могъл  някога да му се довери.И по- добре,сам и с Али сигурна съм .че ще успеят.
    След близо месец накъсано гледане на 25 -та серия продължавам.
     Сега разкарал Гюней от живота си Кузей ще налети на Зейнеп Mr. GreenПодличко  си е това момиче,че и с доста семпла външност .Усещаше ,че м/у Джемс и Кузей има нещо много специално и силно,но не ......ще се вклини предполагам  от чиста женска злоба и завист.



      
Дива bouquet благодаря ти за снимките и гигчетата особено  с Кузей Laughing


    Лека нощ Hug

        

            

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 10:46 от sebilMM

# 380
  • Мнения: 8 969
Брех колко сте писали.Благодаря за всичко споделено!
Аз тези дни ще се загубя,но минавам да кажа,че започнах с КСШ.
И сега осъзнавам колко тъпи понякога са в съседката такъв проект как не е бил оценен.
Много харесвам Фарах с Къванч същинска нежност лъха от нея много крехка и сладка и като и каже - малката ми се разтапям.Химия която показва хем страстна любов хем нежността и крехкостта в нея.И още от самото начало е ясно,че няма да го бъде за съжаление -съдба.Биркан който много също харесвам още от МТ тук асъл направи своя обрат за мен защото чудесно изигра Петро който е подмолен,долен,лицемерен,зъл и тн.Спомням си,че Елчин влезна в тази роля след ролята с на Еда - Една любовна история.Усхан Чакър изключително приятен и талантлив актьор за гледане.Ева Дедова как красиво танцуваше балет като малка статуйка.Все лица които са познати вече и съм ги гледала.КСШ съм го гледала 2 пъти.Един път на онлайн гледанията и после нашите като го купиха,но след Шура ми избяга интереса определено и последните серий не съм ги гледала направо искам да видя ще си променя ли мнението.Тази роля на Къванч може би най-много му отива бих искала да го видя в друга роля отново в миналото време и искам да подчертая това,че очите му изпъкват адски много тук да видим като тръгна да правя гифчета дали ще е така.
Аз обаче харесвам сериали от миналото време,но рядко ги гледам трябва да се случи нещо да ме жегне определено хич няма да се радвам на пристигането на Мурка от сега да си кажа...човек на невъзможното съм там където боли там има истина.
Иначе съм започнала клипа на Б§Б първия,а първата част е към 12 минути днес започнах и втората част както съм я подкарала мога да ви поднеса 1 час история хахах...Адски много внимавам в подбора на музика,че ютуб са като хрътки.От дни ме сърбят ръцете да изгледам и Сблъсък защото изгледах едни сцени където започнах да си говоря сама от играта на Къванч и ако изгледам мисля,че ще бъда точна в преценката си ама очаквам нашите всеки момент да пуснат някоя реклама все пак сме към края на август ще реша има време на 2 епизод в края съм.В началото режисьора Хилял ли е?

Тези не са мои ,но да е по темата на поста.




Забелязах,че почти няма никакви техни клипове.Хм...
Жалко....
Лека нощ!

# 381
  • Мнения: 18 549
Добро утро!  Hug Hug Hug

Себи  Heart Eyes  bouquet
Много ми беше мъчно за Кузей в тази серия и на мен, брат му просто му подряза крилата ... Толкова безпомощен изглеждаше на брега, когато си спомняше какво е правил още от малък за брат си  ooooh! Никога не му простих на Гюней за това Thinking Да, не зависеше от него, но можеше да му го каже по друг начин, да му предложи варианти, но не, господина се държа като с някакъв чужд човек с брат си, който даде за него 4 от най-хубавите години от живота си  ooooh!

За любовта ще почакаш доста, много препятствия има пред нея, важното е, че на края ще се преборят и двамата с тях  Heart Eyes

Диди  Hug страхотен сериал е и за мен КСШ!Невероятна игра правят Фара и Киво, много ми харесваха като двойка. Фара в началото не можех да си я представя до Киво, но още в 1 серия ме опроверга и ме грабна със страхотната сио игра. А Киво беше такъв бонбон ... много ми хареса и в тази роля  Heart Eyes От там си харесах и Елчин и Демет и Усхан и Биркан , играха прекрасно. А, има доста клипчета за Сеит и Шура, но всички са блокирани, за да се гледат тук, за съжаление ... Най- много са от подругите и американките, които се влюбиха в този сериал.


Би ли превела моля те, какво казват колегите за Ойкю тук, особено Киво ?  Praynig

Хубав ден!  Hug
Ето я и 2 част от шоуто на Беяз на английски Peace

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 11:37 от queen_fenka

# 382
  • Мнения: 18 616
Хелоуу Hug


Фенче Heart Eyes, Себи Hug, Дива Hug, Диди Hug
благодаря за споделеното, с интерес ви прочетох bouquet
Диди, много ми е любопитно за кои сцени от Сблъсък, говориш Wink
Цитат
От дни ме сърбят ръцете да изгледам и Сблъсък защото изгледах едни сцени където започнах да си говоря сама от играта на Къванч

след КСШ, започвай и него.... Wink Peace

 Laughing


 Heart Eyes



приятна неделя Hug
аз се захващам с превода на Организето, че изоставам Blush
голям полиглот станах, преди от руски, сега от инглиш Joy Joy Joy

# 383
  • Мнения: 8 969
Къванч:Йойкю е много добра актриса.Играе ролята си с успех.И аз я гледам с голямо удобрение.За мен е щастие,че играя с такава актриса.
Беркун Ойя:Днес младежите са скучни и безцветни като биволска кожа която се намира върху хората и то повече от младежите.Йойкю е едно прекрасно изключение.
Езги Мола:Йойкю Карайел е много хубава бе! Много добра актриса...Играе много добре с Къванч.Хубав проект е Север - Юг.Стойностен проект.
Джем Йълмаз:Подчерта,че гледа Север и Юг и,че много харесва актьорската игра на Йойкю Карайел и добави:В новия си проект мога да работя с нея.
Зерин Текиндор:Много обичам Йойкю.Успешно и сладко момиче.Доволна съм,че работя с нея.
Йозгюр Мансур:Йойкю Карайел в главата си няма аура света носи.Чудесно момиче.
Селин Шекерджи:Големи поздравления за Йойкю Карайел.Стига само да я погледнеш в очите за да разбереш колко е проходима.Когато видя такива колеги си казвам все още има надежда.Колко хубаво...Не говоря за приятелски палаври говоря за оценяването което заслужава.Таланта трябва да бъде уважаван.
Тюркю Туран:Йойкю Карайел ти що за великолепна актриса си.Хубавите неща да са от нашата страна....


Айре сцените не са 1-2,но специално около Джансъз....да подчертая ти ще разбереш.
Фенче,аз говоря за клипчета с програма с която аз работя.Трябва да си ги пишат кодово така нищо няма да трият...Посред нощ хванах Джес без да искам и го зяпах и него...Продължавам аз с клипа на Б§Б

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 13:05 от x BlackRose x

# 384
  • Мнения: 18 616
Къванч:Йойкю е много добра актриса.Играе ролята си с успех.И аз я гледам с голямо удобрение.За мен е щастие,че играя с такава актриса.
Беркун Ойя:Днес младежите са скучни и безцветни като биволска кожа която се намира върху хората и то повече от младежите.Йойкю е едно прекрасно изключение.
Езги Мола:Йойкю Карайел е много хубава бе! Много добра актриса...Играе много добре с Къванч.Хубав проект е Север - Юг.Стойностен проект.
Джем Йълмаз:Подчерта,че гледа Север и Юг и,че много харесва актьорската игра на Йойкю Карайел и добави:В новия си проект мога да работя с нея.
Зерин Текиндор:Много обичам Йойкю.Успешно и сладко момиче.Доволна съм,че работя с нея.
Йозгюр Мансур:Йойкю Карайел в главата си няма аура света носи.Чудесно момиче.
Селин Шекерджи:Големи поздравления за Йойкю Карайел.Стига само да я погледнеш в очите за да разбереш колко е проходима.Когато видя такива колеги си казвам все още има надежда.Колко хубаво...Не говоря за приятелски палаври говоря за оценяването което заслужава.Таланта трябва да бъде уважаван.
Тюркю Туран:Йойкю Карайел ти що за великолепна актриса си.Хубавите неща да са от нашата страна....


Скрит текст:
Айре сцените не са 1-2,но специално около Джансъз....да подчертая ти ще разбереш.
Фенче,аз говоря за клипчета с програма с която аз работя.Трябва да си ги пишат кодово така нищо няма да трият...Посред нощ хванах Джес без да искам и го зяпах и него...Продължавам аз с клипа на Б§Б


супер си, много благодаря за превода! bouquet





почвам да мрънкам Mr. Green искам нова снимкаа smile3514

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 15:45 от Airra

# 385
  • Мнения: 18 549
Дидка  Hug много, много ти благодаря за превода!  bouquet

Чудесни отзиви за Йойкю от хора, които разбират, нейни колеги, а не  фенски пристрастия. Че като се сетя навремето какво се изписа по неин адрес тук  ooooh! Семпла била, връзкарка била, неизразителна, бездарна, бивало я само в драматичните сцени, за друга роля не я виждали и какво ли още не  Mr. Green А тя от тогава не е спряла да снима и то в различни роли от Джемрето и колко награди получи  Heart Eyes
Да, сега разбрах какво искаш да кажеш за клиповете, аз разбрах, че ти се струват много малко като количество  Wink
Чакам с нетърпение твоя клип за ЗП  Peace
Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy мрънкяй, мрънкяй, дано те чуят и ни зарадват с нещо КБТ  Praynig
Как върви превода ? Не се оплаквай, така хубаво си опреснихме чуждите езици  Laughing Ти си добре, на мен ако ми дадат да превеждам от немски, ще трябва да ме чакат цяла година да им преведа нещо  hahaha, съвсем го забравих, а някога го знаех почти идеално ooooh! Но, 30 години нито съм чела, нито говорила на този език, нормално, дори аглийски думи знам повече, срам  Embarassed
Малко да се освежите, по желание  Hug


И естествено кафенце  Wink



Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 18:20 от queen_fenka

# 386
  • Мнения: 18 616
Фенче Heart Eyes, на нов хранителен режим си и почна да постваш снимки с храна rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Кадир ще ти прави компания Wink Wink


Да, наистина си опреснихме езиците, покрай патрона Peace


# 387
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy ми да, тази може  Laughing
Скрит текст:
Не ме питай на какви изкушения ме подложи Ицо, като се върна от Истанбул -  то не са локуми няколко вида, пишманийета, баклави  ooooh! Обаче съм жИлезна  hahaha





# 388
  • Мнения: 14 497


   Здравейте bouquet момичета.
Благодаря за превода, кафето, плодовете, гифетата..... Hug love001 newsm51 smile3525


             
  Как се променя само физиономията на Кузей като види Джемре.Заприличва на смутен тийнейджър , а ако е и по долни гащи даже се изчервява Embarassed
   И какво..Джемре обещава да не гледа как отива към банята ,амаааа гледа.Кой не би hahaha hahaha hahaha

    Обаждам се само да споделя ,че съм на 26-та и на Джемре ,все повече и личи че е влюбена  в Кузей , а той като чуе за нея все по-объркан и агресивен става.Не иска по никакъв начин да се замесва името  и.

    Замислих се и за друго newsm78 за това как се чувстват родители на деца с толкова противоположни характери.Не е лесно, защото са ги създали и обичат по своему.Но е редно всеки родител да реагира  обективно и такъв за изненада за мен е бащата.Макар и темерут той е психолог.Познаваше добрите и лоши черти от характера и на двамата.Майката е тази ,която не понасям. Пристрастна и на страната на плужека Г само защото и се искаше да се фука с успял син , успял да се добере до висшето общество към което са и мечтите и ,но просто не и е там мястото макар и добрата фризура на вечерята.
    Нямам нищо против по- семплите хора и родители.Против съм с/у хора които искат нещо на всяка цена!

    Е.... аз не мога и не обичам да пиша дълги постове,но обичам да ги чета. bouquet

    Сега продължавам баво напред в КГ.Кети  Heart Eyes ми е казала да не пропускам нищо, а аз снощи бях много изморена и заспах 10 мин преди края на 25 серия.Догледах я тази сутрин и се засрами, за това допълних поста си сутринта. Embarassed Embarassed Embarassed

  Странен е за мен Патрона- обичам го  по свое му , възхищавам му се,изпитвам истинско удоволствие  да го гледам във филми, сериали.Искам да съм близо до него но е невъзможно. Искам да стисна ръката му, да го помилвам майчински но ме респектира.Обожавам го!!!

             





       


# 389
  • Мнения: 18 616
Себи Hug
ами твоите постове са по-дълги от моите...също не обичам да пиша много Wink
хехе, и аз бих искала да го видя патрона на живо, ама това е в сферата на фантастиката Laughing
какви късметлийки бяха американките на срещата в Орландо,  4 часа на ресторант с Къванч + Башак! Whistling Crazy

Фенче Heart Eyes, така трябва Joy Joy




лека Hug

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 21:43 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт