Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 87

  • 33 065
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18 549
и аз благодаря за споделеното bouquet
утре ще пиша Peace
Ире Heart Eyes, успех мила! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



лека Hug

# 736
  • Мнения: 18 490
Добро утро!  Hug Hug Hug

Диве  Hug  bouquet Много ми е интересно всичко, което ни споделяш, благодаря!  Hug
Ирка Heart Eyes стискам палци!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Сигурна съм, че ще се представиш страхотно!  Peace
Айре  Heart Eyes bouquet Себи  Heart Eyes bouquet
Преведох и това интервю, тук повече говори за героя си в Сблъсък  Peace
Цитат
Интервю с албанска телевизия 2019
Къванч Татлъту, един от най-известните и обичани турски актьори в Албания, в ексклузивно интервю за албанския телевизионен канал "tvklan.al", говори за ролята си в сериала "Сблъсък", премиерата на който започна на тв канал  Клан.
В своето интервю 35-годишният актьор говори за различията между многото роли и защо е бил принуден да изостави спорта и как се е озовал на пътя на киното.
Телевизионният канал Klan излъчи всички сериали, в които Къванч Татлъту играе, като се започне от Гюмюш, Менекше и Халил, Забранена любов, Кузей Гюней, Езел, Курт Сеит и Шура, както и Дръзки и красиви, сериалът, който се появи на екраните на албанската публика миналата година.

Има ли някакви общи черти, за които можете да ни разкажете за вашата роля в сериала " Сблъсък "? По какво се  различава тази роля от другите в кариерата ви?

- В сериала "Сблъсък" играя ролята на Кадир Адалъ, който ръководи отдела за борба с организираната престъпност. Кадир е смел човек, израснал в сиропиталище. Той се сблъсква с конфликтни емоции заради незабравимата любов от детството и минали свои травми. Кадир е много решителен и изключителен офицер, човек на дълга. Той успешно и доблестно изпълнява всички възложени му задачи. Въпреки това, един ден той се сблъсква с труден противник. По време на въоръжения конфликт Кадир арестува престъпници, които убиват жена му и дъщеря му години по-късно, в резултат на терористичното нападение на стадиона. След което Кадир е решен да намери престъпниците, които разрушиха животът му.
Има известно сходство между образите, които съм играл в други проекти. За мен обаче е много важно ролите, които играя, да са различни една от друга. По този начин  формирам професионалната си кариера на същите тези основания. Кадир, Кузей, Курт Сеит, Халил, Бехлюл и Джесур ... всички те са различни един от друг. Например, този път в сериала "Сблъсък", за първи път играх баща и полицай. Това беше много интересно предизвикателство. Тренирахме усилено с оръжие и се запознахме с полицейските процедури. Кадир в крайна сметка се явява уникален образ за мен, различен от героите, които играх в други проекти.
Сериалът "Сблъсък" - това е сериал в стил "драма" и "екшън" - по своята същност е универсална история, за това  вярвам, че и в други страни зрителите ще я оценят.

Някой ми каза, че сте искали да сте спортист и професионален баскетболист, но е трябвало да напуснете спорта след злополука. Разочарован ли сте ?

- Разбира се, в началото бях много разочарован. Животът обаче продължава и аз знаех, че трябва да намеря нещо друго, върху което да се съсредоточа. В моменти на отчаяние или загуба на мотивация, човек трябва да се научи да заменя нещо с друго, за да преживее смислено остатъка от живота си. След като скъсах ахилесовото си сухожилие и се отказах от баскетбола, преминах към моделството и след това към актьорското майсторство и сега съм тук. Трябва да призная обаче,че много бих искал да си остана баскетболист.

Кой е любимият ви отбор по баскетбол във вашата страна и в света?

- Докато играех баскетбол, Чикаго Булс беше любимият ми отбор в НБА. Сега не подкрепям конкретен клуб, но все още се интересувам от този спорт и тренирам професионален баскетбол, доколкото мога.

Какво започнахте да правите за бъдещето ?

- След като бях обявен за "най-добър модел", се преместих в Париж и живях там почти година, преди да реша да се върна в Турция. Предложиха ми една от главните роли в сериала „Гюмюш“. Заедно с моя агент Гайе Сокмен и съветника за връзки с обществеността Зерин Ерсу високо оцених тази оферта и в края на краищата я приех. Така започна моята актьорска кариера.

Участвали ле сте някога в международен проект? Може би някакъв холивудски проект?

- Тепърва ще участвам в международен проект. По-рано ми предложиха роля във филма "Търсач на вода" режисьор и актьор Ръсел Кроу. Но по това време участвах в сериала "Курт Сеит и Шура" в руския Санкт Петербург. Така че, за съжаление, не можах да приема тази оферта.

Как е животът ви в Турция? Как успявате да запазите личния си живот в тайна ?

- Не полагам допълнителни усилия да запазя живота си в тайна. Предпочитам да живея сред природата, отколкото в центъра на града. Не обичам движението и шума. Ето защо предпочитам да живея в предградията, сред природата.

Вие сте посланик на УНИЦЕФ и защитавате правата на децата ...

- УНИЦЕФ е важен за бъдещето на децата и света. Аз съм посланик на УНИЦЕФ от 25 годишна възраст. Работата в името на децата е привилегия. Всяко дете заслужава по-добър живот. Призовавам всички да се съобразяват с правата на децата и да подкрепят инициативите на УНИЦЕФ.
Пепи  Hug  bouquet Ето така се разчита този атлас  Wink
Цитат
Завоевав сердца публики ролью в сериале Gümüş/Серебро на Ближнем Востоке и на Балканах, Кыванч Татлытуг стал мировой звездой с фанатами по всему миру, даже на Ямайке. Теперь и там днём и ночью смотрят его проекты.
Цитат
След като спечели сърцата на зрителите с ролята си в сериала Гюмюш / Сребро в Близкия Изток и на Балканите, Къванч Татлъту стана световна звезда с фенове от цял свят, дори в Ямайка. Сега и там ден и нощ гледат неговите проекти


Хубав ден!  Hug

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 09:57 от queen_fenka

# 737
  • Мнения: 18 549
Фенче Heart Eyes, браво!! Peace bouquet bouquet
и рускините бързи!!
прехвърли го в новата тема....

Заповядайте в нея! Hug
https://old.bg-mamma.com/?topic=1141864.msg39292379#msg39292379

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 10:45 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт