Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 87

  • 33 163
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Здравейте момичета
Благодаря ви за хубавите пожелания. Отпуската свършва и да докладвам за Сблъсък....Изгледах го....Много ми хареса, но не повярвах в избелването на Вели....Кадир се задържа в живота, заради дъщеричката на Зейнеп иначе душата му умря повторно заедно със Зейнеп.....Така  е и в живота....На някой Господ стоварва болка  след болка, дъх да не могат да си поемат, а други се носят волно по течението....След тях не става и следа...Аз като фен на щастливите финали останах разочарована от смъртта на Зейнеп, но и в живота не всичко е цветя и рози нали?
Ето един щастлив момент за Кузей и Джемре


https://www.youtube.com/watch?v=qKpzsIANlmg&list=PLIJIRF8jLN … _5kD8&index=6
Хубави почивни дни...

# 691
  • AMS
  • Мнения: 6 417
Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Радвам се, че съм успяла да ви разсмея.
Благодаря за коментара за Сблъсък!!!
С мм не носим халки.
На сватбата заради ритуала ни сложиха някакви в последния момент.
Накрая в ресторанта идват мъж и жена и викат - ако може халките да ни върнете.
Върнах ме ги и нямаме никакви проблеми, като - загуби ли я, къде е, защо не я носиш.
За протокола пак да повторя - "лапнишаран" се пише слято.
Проверено и подпечатано. Дуйдум му бени? Хайдии девамедиорум >>>



Блгодаря за донесеното от архивите!!!
Репортажът /интервютата  са на журналиста Hakan Gence
от 13.06.2013г., седмица преди финала на Кузей Гуней.
Заглавието е
Kazanan Kim Olacak Kuzey mi, Güney mi? -
Кой ще победи Кузей или Гюней?





....

И накрая май имаме нещо като новина.
Къванч не се бил съгласил още да се снима в НЕтфликс, където се снимат кьор и сакат ?
Рано е още за нов проект. Мое мнение.  А, НЕ, откраднах го от Елчин >>>


Скрит текст:
🐝– Сега страната преживява криза. Телевизията и киното не са в много добро състояние. Има много икономически проблеми. Бизнесмените не желаят да инвестират пари в киноиндустрията или ги нямат. Следователно няма развитие.Надявам се с времето нещата да се променят. Сега се намираме в преходен период. Измина много време от момента, в който в живота ни навлезе концепцията на цифровата платформа, интернет и компютрите.С новите поколения се внедряват все повече и повече технологии. А ние сме в период на преход. Ние нито сме там, нито съвсем тук. Във всеки случай телевизията все още не свършва. Но въпреки това, тя вече не е същата система, към която сме привикнали. Сменя се телевизионната концепция.

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 16:59 от * Diva *

# 692
  • Мнения: 18 544
Гости  Hug благодаря за коментара ти за Сблъсък, радвам се, че ти е харесал много!  bouquet
И на Вели му дадоха втори шанс, всеки заслужава такъв, а дали ще се възползва от него, това решава сам. Гюней в КГ не пожела , Вели го прие. Хората са различни.
Благодаря за клипа, страхотни!  Heart Eyes bouquet
Диве  Hug благодаря за уточненията  bouquet Колкото до  края на поста ти ... честно казано не разбрах какво искаш да кажеш  Thinking Нещо се гъбаркаш с моите разсъждения ли, какво  newsm78 Та чак и новина съм произвела  Rolling Eyes Лъжа ли е, че кой ли вече не се снима  там от турските актьори и актриси ? / Това кьорав и сакат също не разбрах от къде дойде  newsm78 / Ако е твое мнение, добре, но ако ми го приписваш на мен, моля, моля,  не съм имала предвид такова нещо, ако имах, щях да си го рекна направо, знаеш ме  Mr. Green Та, какво исках да кажа всъщност с горното, за да няма недоразумения - единствено, че изобщо не допускам, че точно на Къванч не са му отправяли покана от Нетфликс  Peace А щом до сега не е станало, значи не се е съгласил, логично  Laughing Това са си мои разсъждения, дали съм права или не, не зная, знам само, че Киво никога не се е снимал в нещо, просто ей така, само за да снима, в последните години и по две години се е случвало да го чакаме да се появи нещо , което да го хване, както сам казва.Щом Елка така казва, явно е така. Но, и в тази криза пак правят стойностни неща, като Сблъсък например.

# 693
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, момичета!

Диве, не съм учител по БЕ, но смятам, че съм добре с правописа. Нямах предвид фразеологизма "лапнишаран", а словосъчетанието "лапни шаран" - глагол и съществително.

 

# 694
  • Мнения: 18 608
Гости Hug,супер, че ти е харесал Сблъсък Peace
и ние бяхме попарени от финала, но се опитахме да му намерим по-философско обяснение

Диве Hug, ехее браво, намерила си тоя материал за КГ, от преди 6 години.

Фенче Heart Eyes,
колажа с партньорките e много добър Peace
Айре  Heart Eyes аз по-скоро го искам във филм  Laughing А Киво винаги е казвал, че го вълнува най-вече сценария, не е важно дали ще се снима в роден, европейски или американски филм, да, но това не означава, че няма такива да кажем не точно амбиции, а желания, напротив Thinking За какво мислиш, че се беше съгласил да участва в този американския филм, който по- късно се провали ли, отложи ли, така и не разбрахме ? И от тогава той никога повече не говори предварително какво планира да прави, поляха го тогава със студен душ много грозно #2gunfire Подозирам, че и за това още не се е съгласил да снима за Нетфликс, а там вече се снима кой ли не, но не и той  Thinking Не знам, така си разсъждавам, времето ще покаже  Peace
е и аз искам филм Peace
нормално за актьор от неговия ранг, да има желание за нещо по-международно Wink
за американския филм, предполагам му е харесала историята и за това се е съгласил.
според мен, продуцентите не са били особено качествени, имам някакви спомени, че имаше и турско участие. Спомням си, че в турските медии пък гласяха за партньорка-Кейти Холмс Mr. Green

А за Нетфликс-ами не е навлязал чак толкова в Турция,
за сега само 4 сериала са се снимали за платфомата.
Като само Берен и Чаго имат повече от един сезон.

Та както е казала Елчин-всичко е несигурно.
Но пак се правят стойностни проекти.
Сега през новия сезон пак ще има бум на дизита-сигурно ще са около 40...и с тая остаряла рейтингова система Stop
Оххх добре, че няма да му треперя на Киво, ако имаше нов сериал Mr. Green

Мерси за последната част от интервютата bouquet
май ще ги сложа на 1 стр Thinking... имаме и първоизточинка Peace

а тия снимки са споделяни в ИГ на Али-младоженеца от снощи Wink Peace





приятна вечер Hug

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 20:20 от Airra

# 695
  • Мнения: 18 544
Айре  Heart Eyes е, със сигурност му е харесал сценария, иначе нямаше да се съгласи. Не зная каква точно е била причината, но много се ядосах тогава заради него #2gunfire А и хейтърите не закъсняха да позлорадстват  Sick Нейсе! Сигурна съм, че все ще има нещо някога, той е още толкова млад всъщност Peace Да, помня за Кейти Холмс Joy Joy Joy
Ако решиш да слагаш интервютата на 1 стр. трябва да ги пооправим преди това, има някои неволно допуснати грешки  Peace
Кате  Hug
Цитат
💥🆕 В следующем месяце, в Каннах, пройдет ежегодная выставка Mipcom. Madd Entertainment представит сериал Столкновение.


Лека вечер!  Hug

# 696
  • Мнения: 14 495



        Добър вечер на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

         Дано да сте щастливи и спокойни с любимите хора около вас Hug

               
   А , аз съм с 35 -та серия на Кузей.Айре Heart Eyes попита  ме Wink Laughing Laughing


                 


     

      Толкова естествен е този Къванч ,че ми се иска винаги да съм  до него и с него Hug

  Много ,ама много благодаря за интервютата с героите ,по- точно с актьорите на КГ.Невероятни ,както в сериала  така и в реала bouquet

  Гости bouquet май ти го постна , но аз съм малко разхвърлена тези дни и ,ако е друг да ме извини  Embarassed


  Както и да е прекрасен пост bouquet

      Спокойна вечер милички Heart Eyes

# 697
  • AMS
  • Мнения: 6 417


Кате, Фенче, няма проблем!!! Благодаря за поясненията!!!
Писах ви, че ми трябва "комедията", но явно не ми се получава.
Не съм визирала, не съм цитирала, но имам предвид само,
с какво чувство съм останала, макар и да не е логично.
Извинявам се, ако съм ви засегнала!!!
Ама той Къванч и без да го питат е в Нетфликс.
Йълмаз го продаде >>>





Айре, този Хакан Гендже навремето ходеше на сетовете
и правеше много добри репортажи, представяше нови проекти и ...
Иначе съм си много рахат за новия сезон. "Нищо не ме грабва."
Най после и аз айляк.
Лека вечер!!!
И не ме вземайте винаги на сериозно!!!

# 698
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Здравейте момичета
Последен ден от отпуската....закуската е от мен....Сутрините вече са хладни....

Скрит текст:


"Когато отворите очи сутрин, първо помислете каква велика привилегия е това да бъдеш жив, да дишаш, да мислиш, да се наслаждаваш, да обичаш.”Марк Аврелий


https://www.youtube.com/watch?v=NLkGv6T_HVc

# 699
  • Мнения: 18 544
Добро утро!  Hug


Диве  Hug Ааа, не така  Laughing Има проблем - не мога да не те взимам на сериозно, когато минеш, изкажеш се, ама  разбрала или не правилно нещо и после адио Рио, а аз да се чудя след това какво става и се започва едно четене назад , за да разбера кое е предизвикало тези твои усещания Joy Joy Joy За това, когато не схвана какво има предвид някой от нас тук - питам, както направих и вчера, не бързам да си правя констатации, толкова е просто ... Не съм се засегнала, само дето никак не обичам да ми се слагат думи в устата, които не съм и помисляла, ако искам да напиша нещо, нямам проблем да го направя Peace
Колкото до Нетфликс - Къванч е доста отдавна там, да. Но, ставаше въпрос за друго.
Себи  Heart Eyes wavey Браво, напредваш с КГ  Peace Какво ще кажеш за Кузейката  hahaha Горкия, не може да е с Джемре, ама и с друг не иска да я вижда  ooooh! И Зейнеп много добре разбра това, но зарови глава в пясъка като щраус  ooooh!

Гости  Hug Ехааа ... каква закуска, благодаря! bouquet
И за клипчето!  bouquet
Ето едно и от мен, което не дадоха в сериала


Хубава неделя!  Hug

# 700
  • Мнения: 18 608
Привет!! Hug

Гости bouquet,
Диве Hug, Себи Hug
Фенче Heart Eyes боже какви неща са били снимани в КГ..и не са били излъчвани Whistling
и за Нетфликс, като е станало дума Wink
сигурно Къванч е попаднал в полезрението им, но аз мисля, че не е имало конкретен проект за него. Както вече споменах-според мен само Берен и Чаго снимат наистина пълноценно за Нетфликс.
на Туба сериала е полудокументален и е 6 серии.
и на АЯ- е младежки, ученически.
а и за новия сезон-почти не се чува да се подготвя друг сериал за платформата. Освен тоя Вавилон, пак на АЯ.
Та за сега турските актьори си остават в добрите стари/ по 2 часа Mr. Green/ дизита Peace


още снимки от сватбата



и клипче Simple Smile
https://twitter.com/KivNas/status/1170409438437621761




Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 13:52 от Airra

# 701
  • Мнения: 18 544
Айре  Heart Eyes wavey
Е, ама страхотна компания си ни довела, аферим!  bouquet
Благодаря за снимките!  bouquet Е, има си хас Киво да не обърне внимание на кучетата, щях да се учудя  Wink
Както казах, това си бяха само мои размисли, сигурно е така, както казваш, ти следиш кой какво и как снима явно заради Берен Peace А дали е имало до сега конкретно предложение към Киво или не, или тепърва ще има, не може да знае който и да е от нас, това ми беше мислАта Wink След като излъчиха КСШ няма как да не им е влязъл в полезрението си мисля, а и сега след Организето Thinking
Какво и как, времето ще покаже, няма какво да го мислим толкова  Wink
Най-любимия ми клип от КГ, ама Себи  Heart Eyes да не го гледа  Laughing ако не иска да знае края на историята Peace Не, че до сега се съобразявахме много с нея, ама аз все пак да предупредя  Hug

# 702
  • Мнения: 18 608

Е, ама страхотна компания си ни довела, аферим!  bouquet
Благодаря за снимките!  bouquet Е, има си хас Киво да не обърне внимание на кучетата, щях да се учудя  Wink
Както казах, това си бяха само мои размисли, сигурно е така, както казваш, ти следиш кой какво и как снима явно заради Берен Peace А дали е имало до сега конкретно предложение към Киво или не, или тепърва ще има, не може да знае който и да е от нас, това ми беше мислАта Wink След като излъчиха КСШ няма как да не им е влязъл в полезрението си мисля, а и сега след Организето Thinking
Какво и как, времето ще покаже, няма какво да го мислим толкова  Wink
Скрит текст:
Най-любимия ми клип от КГ, ама Себи  Heart Eyes да не го гледа  Laughing ако не иска да знае края на историята Peace Не, че до сега се съобразявахме много с нея, ама аз все пак да предупредя  Hug

компанията я срещнах случайно по пътя Joy Joy
абсолютно, няма нужда да го мислим и разискваме Peace
а тия неща ги знам, защото имам по-широк поглед Wink/както Дива беше казала/ и се интересувам Peace
хубав е клипа bouquet но на мен клипчетата на Мелани са ми по-любими.

готино клипче Heart Eyes
https://www.facebook.com/581399735358502/videos/2422025428043769/



 newsm52

# 703
  • Мнения: 18 544
Айре  Heart Eyes готино е клипчето, да  thumbsup Пък покрай него попаднах и на други готини след него  Laughing
на Мелани много и харесвам клиповете, но този ми е любим и заради песента и заради това, че го има началото и края на историята  Heart Eyes
Ами супер, разширявай си погледа, добре е да има такива сред нас като теб и Дива  Peace Аз нямам време, а и желание, ще се информирам от вас наготово  Mr. Green
 Joy Joy Joy познахте ли го ?


Новичка от ИГ на Алперен  Heart Eyes

Елчинка  Heart Eyes

Мелиса  Heart Eyes

И страхотна снимка от Фахрие  Heart Eyes

 Joy Joy Joy Joy някой е ползвал клипа на Анна, с друга музика, това позволено ли е  newsm78  Rolling Eyes

# 704
  • Мнения: 2 503
Здравейте, мили момичета! Heart Eyes

Надявам се да сте прекарали уикенда си повече от добре. Аз определено го направих. Simple Smile)

Благодаря ви за всичко споделено. Дори да няма нов проект или пък нови Кивови снимки или новинки, тук винаги е интересно и много, много приятно! Heart За което благодаря! Flowers Bouquet

Аз не знам за какъв проект става дума- че е трябвало да се случи, но не се е? Някой може ли да ми обясни? Thinking Чак са му спрягали за партньорка Кейти Холмс - аз много я харесвам иначе. Не е типичната холивудска красавица, но има нещо чаровно в нея. Heart Eyes

Много са мили снимките на Къванч с кучетата, както и всички снимки от сватбата.
Много съм благодарна, че пак имахме нов материал, който да споделяме и да обсъждаме заедно.
Относно това дали искам нов проект с Киво- искам , даже много. Но нека си почине нашият любимец, да презареди силите си, да прекара спокойно и щастливо време с любимата си... Знам , че следващият проект, независимо кога ще се състои и какъв ще бъде, ще е на ниво, защото всичко, в което Киво взима участие, е прекрасно. Simple Smile)

Снимката на Фахричка с Каранчо е мега сладкаааа. Heart


Много хубав остатък от деня ви пожелавам - изпълнен с топлина и много усмивки!

Общи условия

Активация на акаунт