Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 87

  • 33 162
  • 737
  •   4
Отговори
# 705
  • AMS
  • Мнения: 6 417

Привет, дружки!!!
Фенче, Айре, Ирка, Гости, Кате, Себи, Пепи, Ани, благодаря ви за споделеното!!!
Фенче, моля те не се впрягай!!! Не винаги съм концентрирана, когато пиша.
И на мен ми се случва да не съм във форма и да не мога да обясня както трябва.
По-добре да не бях писала, ама късно е вече. Стореното сторено.
Не искам да слагам на никого в устата думи, които не е казал.
Сега обещавам да се стегна и да се изясня , за да се види,
кое е довело до моите думи, за които се извинявам.
Това: "Подозирам, че и за това още не се е съгласил да снима за Нетфликс,
а там вече се снима кой ли не, но не и той"  явно така съм го почувствала.
Някак си пренебрежително ми е прозвучало това "кой ли не", както и това:
"Лъжа ли е, че кой ли вече не се снима  там от турските актьори и актриси ?"
Знам кой от комшиите се е снимал за Нетфликс и съм чела,
и следила отначало и гледала това, което е излязло.
Още повече се впечатлих, че актриса от такъв калибър като Мерил Стрийп, снима за Нетфликс.
А сравнението с играта на Бандерас, /името включено в мой пост за Нетфликс/
който също не е американец,  не го разбрах.
И това : "А щом до сега не е станало, значи не се е съгласил, логично" не ми звучи логично.

И накрая правя за себе си уточненията:
Нетфликс не е Холивуд.
Нетфликс, освен, че купува готови продукции,
прави и такива с различни продуцентски компании.
Е, дано сега съм била ясна.
Извинявам се още веднъж!!!



Лека вечер!!!

Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 22:35 от * Diva *

# 706
  • Мнения: 14 495

      Добър вечер чудесни момичета Hug Hug Hug

             С усмивката на Сарухан /Киво ви желая спокойна вечер Hug


              

  Фенче Heart Eyes  не ме мисли мен за КГ Laughing Аз съм наясно с всичко и когато не искам не гледам, но не спирам да се възхищавам от  развитието на сюжета ,на действията на героите ,за репликите им.Гледам бавно , не пропускам нищо и снощи  останах очарована от начина по който Джемре разговаряше и  се държеше на яхтата с Баръш.Държеше се естествено ,отговаряше искрено на въпросите му и го остави безсилен дори да имаше нещо наум спрямо нея.
  А как се вкисна милия Кузей като чу за залез на яхта ,с Баръш... и злото Зейнеп усети  ама още повече се амбицира май .Проклетница такава Mr. Green

        

      Спокойна вечер Hug
 








Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 22:42 от sebilMM

# 707
  • Мнения: 18 608
Ире Heart Eyes и аз мисля, че ни е интересна темичката, пупу Wink
когато свърши Джесура/2017/ Къванч се гласеше да снима през лятото филм в Америка, каза го в едно интервю. Естествено ние тук бяхме супер ентусиазирани и чакахме с нетърпение. Разбра се, че филма ще е любовна драма, с някой от двамата болен....ще се казва "Zero". Но нещата така и не станаха. Tired А това за Кейти Холмс, според мен беше измишльотина на жълтурите Mr. Green
Всъщност Къванч не остана капО, а в ранната есен отиде в Каш да снима прекрасния "ХС" Peace

Себи Hug, дааа много се кефех на Кузей,като се ядоса, че Джемс е на яхтата на любимия му Баръш Mr. Green Joy Joy
а какво ще кажеш за играта на Къванч като Кузей-цялостно колко е различен-мимики, жестове, поза на тялото, смеха Peace няма нищо общо с предишния Бехлюл например, нито със следващия Курт Сеит.

Фенче Heart Eyes в клипчето е Рон Мос от Дързост и красота Wink
ама ти откъде го знаеш, като не гледаш сериали? Joy Joy
за клипа ма Анна-ами не е позволено ooooh!

Диве Hug Peace и аз мога да продължа по темата, ама ще се въздържа Wink

на тая снимка се вижда по-добре Heart Eyes


и Бенсу-ню


лека Hug

Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 22:17 от Airra

# 708
  • Мнения: 18 544
Ире  Heart Eyes благодаря за споделеното!  bouquet Да ти кажа честно, не помня как беше заглавието на филма, отдавна беше, Айрето  Heart Eyes сигурно помни и ще ти отговори, вече си признах, че някак успявам да трия ненужната информация от хард диска си  Mr. Green Спомням си, че героя на Киво щеше да се грижи за болната си от Алцхаймер мисля  newsm78 годеница, нещо такова беше. Сподели го в една пресконференция на МАВИ май беше, но нещо не стана  ooooh! От тогава нищо не казва до последно  Peace
Радвам се, че ти е интересно в къщето ни  Peace
Диве  Hug  bouquet
Скрит текст:
Не, не съм се впрегнала, мила, вече ти казах. Това изречение, което те е подразнило, съм го написала във връзка с разговорът ни с Айрето  Heart Eyes, че Киво няма да играе където и да е, ако не го привлече сценария, та не за Нетфликс, ами и за Холивуд даже. И явно за това още не е снимал там, мои си предположения. И Бандерас го споменах във връзка с това, че е един от малцината неамериканци, пробили в Холивуд, твой пост не съм имала предвид. Ясно е, че не съм се изразила правилно, та за това си си направила тези изводи. Също и за актьорите - имах предвид, че само в сериала на Чачо играха доста турски актьори, а той не е единствения, та за това съм употребила кой ли не, нищо друго не влагам в тези думи. Именно за това, искам да те помоля, когато те подразни нещо или не разбираш какво  има някой предвид, попитай , преди да си направиш изводите. Защото във виртуала  се случва да си искал да кажеш едно, а да се разбира друго от останалите. Наистина си прочетох поста вчера няколко пъти, но тъй като нямах идея как ти е прозвучал на теб, се почудих какво става, защо реагира така  ooooh! Ето, сега вече разбрах какво те е подразнило и да, права си - напълно възможно е да се възприеме и по начина, по който си го възприела ти, за което ме извини  Peace

Себи  Heart Eyes благодаря за споделеното!  bouquet Споделям за Джемс, а някои я намираха за въртиопашка на времето  ooooh! О, добре, тогава да не те мисля  Peace
 Joy Joy Joy Joy Папарак  Mr. Green

Айре  Heart Eyes знаех си, че помниш заглавието  Laughing
А Рон Мос как да не го зная, този сериал се точеше още от раждането на Ицо  Laughing, не знам дали го спряха вече  Thinking Нямаше как да не попадам на него, от време на време , не съм го гледала иначе Mr. Green Но, Рон го забелязах, защото по нещо ми приличаше на Фреди като млад  Laughing
Лека вечер!  Hug

# 709
  • Мнения: 2 503
Добро утро в първия ден от новата седмица, прекрасни! Hug


Фенче Heart Eyes , Айре Heart Eyes ,
благодаря ви за изчерпателните отговори, чудни сте! Flowers Bouquet
Ами прав е Киво да си трае докато работите са сигурни - веднъж се е опарил и вече си знае. Айренце Heart Eyes ,
даааа- въобще не е останал пас, ХБС е много добър филм, много силен, на моменти тежък и с послания! Много ми хареса и преди съм споделяла.
Винаги съм си харесвала много Киво, но гледах само сериалите, които излъчват в БГ и си мислех, че са само те. Но като октрих темичката се оказа, че Киво има доста проекти, за които не знам и на драго сърце ги изгледах. Heart Eyes
Дано тия дни продължа със Сблъсък. Гости го е изгледала- супер. Скоро време и аз.

Бенсу е уникалнааааа! Heart Красива е  и дори става още по- красива! Heart Eyes

Пожелавам ви една прекрасна и ползотворна нова седмица!

# 710
  • Мнения: 18 544
Добро утро!  Hug Hug Hug


Себи  Heart Eyes Кузейката така явно си ревнуваше, че всички го усещаха, и Зейнеп в това число. После били я лъгали ... ми тя сама себе си лъжеше, че това е невъзможно ooooh!


Няма ново, продължаваме със старо  Wink




Ире  Heart Eyes благодаря!  bouquet Дааа ... на тази възраст Киво има завидна филмография зад гърба си  Peace
Направо ти завиждам, че имаш да си гледаш нови сериали с него - и Сблъсък, а и КГ след това. Първото гледане е най-вълнуващо  Peace
Хубав ден и успешна нова седмица!  Hug

# 711
  • Мнения: 18 608
Привет Hug
благодаря за кафенцето, закуската Simple Smile
Ире Heart Eyes, добре, че ни намери bouquet
и с КГ ще имаш супер вълнуващи преживявания, питай Себи Wink само стигни и до него! Wink

Фенче Heart Eyes
за всичко Peace bouquet
папарака hahaha Joy Joy

статия за Къванч в сайта на Мега /Чили
повтарят инфото от испанското списание
https://www.mega.cl/espectaculos/noticias/95112-kivanc-tatlitug- … final-online.html

още една снимка от ИГ на младоженеца


Елчин Heart Eyes

https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-elcin-sangu-esofmanla-gorunt … ek-istemedi-ama/3



хубава и успешна седмица Hug




# 712
  • Мнения: 3 152
Привет, момичета 😀
Минавам набързо с новина, ако е вярно и гугъл преводач ми е превел вярно. Ако някоя от Вас разбира да каже , дали е вярно .
Къванч ще участва в театрална постановка на Йелмаз Ердоган 😀

Ето това е от ИГ


Хубав ден 💋

# 713
  • Мнения: 18 608
Привет, момичета 😀
Минавам набързо с новина, ако е вярно и гугъл преводач ми е превел вярно. Ако някоя от Вас разбира да каже , дали е вярно .
Къванч ще участва в театрална постановка на Йелмаз Ердоган 😀

Ето това е от ИГ


Хубав ден 💋
Пепи, благодаря bouquet
хммм интересно инфо Thinking
и в ТТ се развълнуваха Whistling
следя за подробности.... Peace

и в Гече са поместили новината
https://www.gecce.com.tr/haber-kivanc-tatlitugdan-surpriz-proje
пиесата е написана и ще е режисирана от ЙЕ.
.................
за кариерата на Киво е добре, ама не и за чуждестранните му фенове Wink Crossing Arms


от Мави
https://twitter.com/mavi/status/1170965625084284928
Много ново, много поразително, много различно ... Скоро!


..........
и Сблъсък в Албания

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 14:49 от Airra

# 714
  • Мнения: 599
Привет, сладурки!!!

Айре, Фенче, Ире, Себи, Диве, Пепи, Кате, Гости Heart Eyes Flowers HibiscusHug, благодаря ви за всички анализи, размишления, спомени, новини и красоти от уикенда  Kissing Heart! С удоволствие ги прочетох!!!

Много се зарадвах на новината за театрална постановка GrinningHeart Eyes (и то на Йелмаз Ердоган Simple SmileHands Thumbsup)! Киво споменава още в интервютатю по времето на СП (доколкото си спомням), че би имал желание да играе в театъра (май ЙЕ му го подметна, но вие помните интервютата по-добре от мен, така че може да ме коригирате Wink).

Новината май наистина е сигурна Simple Smile!

https://twitter.com/i/status/1171051121630162952

# 715
  • AMS
  • Мнения: 6 417
Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Честито за новината!!!
Йълмаз ще пише, Къванч ще играе >>>



# 716
  • Мнения: 2 503
Привет! Hug

Много ме зарадва тази новина. Това ще бъде нещо супер ново и различно за Киво- голяма тръпка ще е и за него, и за нас. Искрено се радвам. Heart

Момичета Heart Eyes ,
благодаря ви, че толкова бързичко донесохте тази блага вест. Всички се зарадвахме и сме плътно зад Киво. Heart Eyes
В очакване сме и на Мави!

Айре Heart Eyes , Фенче Heart Eyes , Ани Heart Eyes ,Пепи Heart Eyes , Диве Heart Eyes
                                                   Flowers Bouquet

Аз да се похваля погледах Сблъсък днес. Simple Smile) Вече се появи и Иво - голяма мутра. Още от първата сцена много добре си влезна в образа. Не се изненадах като видях , че Вели е поръчан, но бомбата дойде като видях, че и Кадир е поръчан. Е, сега вече колкото си беше заплетена и нажежена сюжетната картина, стана още толкова! Много динамичен сценарий.
Някак си предчувствах, че Селим ще завърши по този начин... няма как да правиш зло и да не ти се върне. Милата Джемре... Sob

Хубава вечер! :*

# 717
  • Мнения: 18 544
Привет, дружки!  wavey
Пепи  Hug страхотна новина си ни донесла!  bouquet
Айре  Heart Eyes Ани  Heart Eyes Диве  Hug много се радвам и аз  Peace Явно е дошло времето и за театъра, супер! Peace Не мисля, че театъра ще му попречи да снима и в киното, аз пък съм щастлива, че ще осъществи още една своя мечта  Peace
Ани  Heart Eyes Киво мечтае да играе в театъра още от времето на ЗП - гледала си го явно в предаването, където се срещнаха със Селчук Йонтем, там говориха за това, че един ден би искал да играе и на театрална сцена. Е, честито!  bouquet
Цитат
🆕 Кыванч Татлытуг в Театре. 🎭

Знаменитый актер, Кыванч Татлытуг, в этом году принял участие в фильме Йылмаза Эрдогана, в роли Сазана Сармалы, которое очень много обсуждалось. Привлекательный актер сново примит участие в проекте Йылмаза Эрдогана. По сообщению программы "Давай Поговорим", который идет на канале ТВ 8, Татлытуг примит участие в театральной постановке, которую написал сам Йылмаз Эрдоган. Таким образом, Кыванч Татлытуг впервые примит участие в театре.
Айре  Heart Eyes очаквам с нетърпение и новата реклама на МАВИ, да видим какво ще ни предложат този път, стана ми любопитно -
Цитат
Много ново, много поразително, много различно ... Скоро!

Ирка  Heart Eyes благодаря за коментара ти за Сблъсък!  bouquet Ама и ти напредваш, браво  Peace Наш Иво си е много подходящ за тази роля, да  Peace

# 718
  • Мнения: 14 495


  Привет скъпи мои Hug Hug Hug

  Не зная защо , но си мисля ,че Къванч е толкова и талантлив, и интуитивен ,че ако попадне на театрална сцена трудно ще го видим в  посредствен и със слаб сценарий сериал.

   Ако видя Киво успешен на театрална сцена   ще съм му   почитателка докато съм жива Hug


  Пркрасен!


               


    Ако нещо съм сгафила корегирайте без притеснения Praynig       



# 719
  • Мнения: 3 152
Е, момичета, каква я мислехме, каква стана 😂
Предполагахме, предполагахме, но Киво ни изненада 😀
Поне мен😅
Вчера точно си мислех, за всички вървят някакви новини, слухове, а за Киво нищо ...и понеделнишки  - изненада 😁
Радвам се за него ❤ това е ново предизвикателство. А и мисля, че това няма да му пречи да снима. Нали Онур имаше представления по време на Сблъсък, а и сега гледам, че прави реклама на нова пиеса, въпреки участието си в Гарван.
Времето ще покаже, кой знае какви нови изненади ни чакат.
Айра, обаче и това ми желание се сбъдна. Бях писала, че искам новини до 15.09.😉😉😉
Ех, така да ми се сбъдваха всички желания 😊
Явно важи принципа за новобранците 😍
Хубава вечер, момичета 😀



Дива, Айра, може ли малко информация за Йелмаз Ердоган като театрален режисьор, ако знаете.
И друго се сетих😶 най - големите си награди Киво печели точно с него, нали ?

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 20:56 от pe04

Общи условия

Активация на акаунт