Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 87

  • 33 190
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 18 624
Привеет Hug
имах проблеми с нета ooooh!
и от мен късно кафе.... в синьо Simple Smile


промо на ДК за Уругвай
https://twitter.com/SeriesTurcasMex/status/1163557845205487616

в сръбски списания



ново Зейкад клипче Heart Eyes



Фенче Heart Eyesмай още не си почнала с Курт Сеит, айде че отпуската свършва Joy
а лелка Дафне, май никой не я знае тук, освен Дива Joy
Пепи Hug да и аз сега забелязах, че в групата на КСШ превеждат видеата от американките Peace
Тук са всички:
https://vk.com/videos-59313557

Диве Hug
Цитат
За ЗП са премахнали резюмето.
Върнали са старото, после и него са го изтрили.
олеле много тъпо.... ooooh!
а клипчето зад кадър от ХС е разкошно Simple Smile

Кате wavey
Фиф wavey

хубав ден Hug

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 13:17 от Airra

# 421
  • Мнения: 18 556
Айре  Heart Eyes  bouquet
Да, вярно, че май само Дивето знае за  smile3537  Mr. Green И по-добре за тях, да ти кажа  hahaha
Попаднах на една статия за премиерата на СП в Берлин  Peace
Цитат
Берлин празнува Къванч Татлъту
Концерт от възторжени крясъци за турския „Брад Пит“

Около 2000 души окупираха кино Cinemaxx на Потсдамер Платц. Предимно млади жени, които са напълно екзалтирани и крещят като луди само за един: Къванч Татлъту.

Тъмнорусият актьор с тридневна брада и искрящи сини очи има в Турция статуса на Брад Пит. „Сънят на пеперудата“ е първият голям турски блокбастър с гала-премиера в Германия и е един от най-скъпите филми в турското кино с бюджет от 15 мил.долара.

Нивото на възгласите по боготворения актьор е високо. 29-годишният баскетболист и модел („Best Model Of The World“) е известен и с главните си роли в сериали като „Ask-i Memnu" (Забраненият плод) и „Gümüs“ (Перла). Междувременно феновете му се разпростират от Турция, Близкия Изток, през Балканите чак до Германия.

„Сънят на Пеперудата“ пресъздава събития от 40-те години и разказва за двама поети, които със своята поезия се стремят да спечелят сърцето на една жена. Но хаосът на войната променя хода на нещата.

Красивата жена до Къванч се казва Белчим Билгин. Двамата заедно са в момента двойка-мечта в Турция. Белчим е тъй да се каже турската Джулия Робъртс. Тя разкрива пред камерата ни колко е важна любовта: „Да обичаш е вдъхновение за живот – любовта към един човек, към един мъж, към всеки.“

Стотици фенове се стичат към киното, искат да се снимат със суперзвездата Къванч, искат автографи, искат да го докоснат. Бодигардът му му осигурява сигурност. В лично интервю за Тиконлайн турският филмов любимец споделя: „Каквото и да правим, трябва да го правим с любов. Хората искат да гледат любов. Ние всички имаме нужда от любов, каквото и да правим.“
Голяма истерия беше наистина  Laughing



Благодаря за промото и клипчето за ЗейКад !  bouquet
За всички, които обичат Кузей и Джемре и сериала Heart Eyes




# 422
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет! bouquet



Кате  Hug благодаря!  bouquet Ама РД беше на синът ми, не моя, но благодаря за пожеланията, много мило!  Hug Но, последното го чакам с огромно нетърпение, да ти кажа честно, а изгледи да се случи скоро няяяма  ooooh!  hahaha



Фенче, разбрах, че РД е на сина ти! Поздравих теб, защото ти си едната (и най важната) причина за създаването му. Толкова много поздравления получи детето ти, че реших да те отбележа като заслужила овации майка на рожденика. Peace
Съжалявам за краткия поздрав, но писах късно и имах опасения, че ще прескоча в днешния ден.

Да ти е живо и здраво детето!

Скрит текст:
За пенсионирането - не бързай! Една колежка се пенсионира и непрекъснато идва в училище при колегите си начални учители. Когато се прибираме след работа, ни причаква в сладкарницата, за да се информира за новините в училище. Много й е скучно и тъжно.



Благодаря за всичко споделено, момичета! Hug


# 423
  • Мнения: 599
Момичета, благодаря! Пожелавам ви прекрасна вечер Flowers Tulip!



Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 20:09 от AniMae

# 424
  • Мнения: 14 497
       

  Привет скъпи момичета wavey wavey wavey

  Вчера , не бях в час EmbarassedИзпратих децата , започнаха де се завръщат приятели от тук  от  там  и аз съм в цайтнот Shocked

   Първо да честитя Лъвчето на Фенчето Hug Heart Eyes Hug Да е победител в живота му пожелавам.Да е щастлив и много як за твоя радост и гордост!извини ме че чак сега Embarassed

  То и Кузей ме ,чака  Wink , ама аз мога да му отдам само  късните часове ,та за това се чувствам като неподготвена ученичка  пред любимия учител.

       Не ви поздравявам по именно ,че Кузейката ме чака hahaha hahaha hahaha


         Ами много го обичам в тази "роля" - изумителен!



       


  Много приятна и спокойна вечер на всички Hug Hug Hug


     

# 425
  • AMS
  • Мнения: 6 425

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Интересни работи сте донесли!!!
Фенче, най-после се сети защо бях изплашена по времето
на К/Г, та за това по времето на КСШ ме изби на война.
Едва скоро имах повод да почерпя за победата.
Айре, да спи зло под камък!!!
Иначе в уикито пак са върнали старата снимка.
Нека виси, щом им харесва.
Дружки, намерих обаче нещо много по-хубаво, като качество,
каквото му отива на Къванч и проектите му.
Ще започна да пускам нещата по хронологичен ред >>>









ПП: Дружки, поста ми беше доста дълъг,
но за да могат да се видят всички снимки
и видеото към тях го разделям.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 19:02 от * Diva *

# 426
  • Мнения: 14 497


  И все пак  newsm78, трябва да мина през Кузей  и след това да коментирам другите му роли ,ама аз съм костенурка в гледането ,Проучвам , усещам , живея ....с детайлите Laughing


   



   



    Това , лично аз не го бях виждала newsm78



     


     


           Кадир Hug, това ДА!


       



              Кузей Hug и това съм го виждала Wink Hug


         

# 427
  • Мнения: 18 556
Кате  Hug е, тогава е още по-мил поздравът ти, благодаря още веднъж!  bouquet
Скрит текст:
А колкото до пенсионирането, хиич даже няма да ми е скучно, винаги имам с какво да се занимавам, а като си помисля, че след още седмица и половина пак съм на работа ми се реве  Laughing След поредните простотии на тези умници от МОН хич няма да ми е тъжно, да ти кажа честно  #Cussing out


Ани  Heart Eyes и на теб!  bouquet

Себи  Heart Eyes благодаря, джанъм!  bouquet
Айде, отивай при Кузейката  Laughing Кой друг негов сериал не си гледала ? Аз мислех, че само ДК  Thinking Гледай бавно и се наслаждавай, така и трябва, подробно, без пропускане, само тогава ще оцениш играта и живите му мимики, много изразително лице и особено очи има Киво, с тънички нюанси ти показва много неща, за това обожавам неговия маниер на игра, който го отличава от другите  Heart Eyes
Диве  Hug  smile3521 smile3521 даа, чак сега те разбрах  hahaha Да, да спи зло под камък  Praynig Страхотни фотки, браво!  bouquet

# 428
  • AMS
  • Мнения: 6 425
 Себи, Фенче, благодаря ви!!!
 Ето втора част, с препоръка
 да изгледате линковете с видео,
 които са не по-малко интересни.



Aşk-ı Memnu
2008–2010


Ezel
2011



Kuzey Güney
2011-2013



 Утре ще продължа.
 Лекинка!!!

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 20:30 от * Diva *

# 429
  • Мнения: 18 556
Диве  Hug чудесни са и снимките и видеата, благодаря!  bouquet Страхотен си е за мен още като Мехмет след първите няколко серии, щом успя да ме залепи за екрана, но после ... после вече нямаше спасение за мен  Laughing
Лека и от мен!  Hug

# 430
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет, отново! Айре, Диве, Фенче, Себи, Ани.., благодаря за всички красоти, които донесли. Спомени, спомени... Добре, че ги има и още по-добре, че сте ги споделили! Hug

Фенче, за спойлера, абсолютно съм съгласна. Peace

Скрит текст:
И аз съм възмутена от изискваниятя на МОН-а. Сринаха една работеща и даваща положителни резултати система и направиха така, че от работа по документация се превърнахме от учители в книжни плъхове. Бумащината не ни позволява да си гледаме работата, за реализирането на която сме учили навремето. За пенсия не мисля, като знам колко работа още ме чака... бастуна също... Joy



Този вид на Киво много ми допада.

# 431
  • Мнения: 14 497


    Диве bouquet- прекрасно е изживяването със снимките и гифчетата ти.
     Точните моменти и емоции .Можеш го,благодаря ти! Hug

     Мехмет  съм го гледала - тогава, когато беше за първи път и ми е в главата още!


   
           

      Не зная как ще го усетя сега ,след толкова много турски сериали които съм изгледала и вече перфектния Къванч #Crazy Shocked Rolling Eyes

  Мисля по въпроса и свободните часове в графика си Laughing Wink Simple Smile


# 432
  • Мнения: 2 503
Добро утро, мили момичета! Hug
Да ви е сладко това кафенце.


Фенче Heart Eyes
Скрит текст:
Нямах възможност да ти честитя по- рано затова го правя сега. Нека ти бъде здрав и много, много щастлив рожденика и нека всичко най- хубаво му предстои. Flowers Four Leaf Clover

А на всички вас, Прекрасни, ви благодаря за споделеното! Flowers Bouquet Flowers Hibiscus
Скрит текст:
Довършвам дипломната и ми е доста напечено. Ох, един път да я пратя вече за рецензия и поне малко да се поуспокоя и набера сили за защитата. Grinning
Та затова не съм гледала "Сблъсък", но скоро ще си почна пак.

Новите снимки на КБТ са невероятни. Изключително сладко и задружно семейство. Дано в подходящия за тях момент, семейството им се увеличи. Къванч ще е изключително добър баща, дори не се съмнявам. Като си припомня ХБС, всеки път си казвам колко много му отива. Heart Eyes

Благодарна съм за новите снимки и пак съм в очакване на нещо новичко.

За сега толкова от мене, почвам да пиша. :/
Прекрааааасен ден , мили! Heart
Тази роза е за Вас!

# 433
  • Мнения: 18 556
Добро утрооо!  Hug Hug Hug

Ирка  Heart Eyes благодаря, джанъм!  bouquet
Оф, знам какво писане е, дано по-бързо ти я рецензират наистина дипломната работа  Praynig


Себи  Heart Eyes на мен Перла ми хареса и на по-късен етап, не знам ти как ще го оцениш, но Киво още тогава показа, че или си имаш талант, или нямаш. За мен се справи чудесно като за първа роля  Peace
Хубав ден!  Hug

# 434
  • Мнения: 18 624
Хелоуу, дружки Hug
Ире Heart Eyes, благодаря за кафенцето bouquet
и ти пожелавам спорна работа, дано бързо и успешно ти падне тоя ангажимент от главата!! Flowers Four Leaf Clover
Себи Hug
Цитат
Не зная как ще го усетя сега ,след толкова много турски сериали които съм изгледала и вече перфектния Къванч #Crazy Shocked
ами ще ти се стори леко бозав Wink
на мен Перла ми е най-безразличния Кивов сериал, иначе Мемо и Инджи са много красиви и сладки Heart Eyes, ама аз си падам по по-сериозни сценарии.
Дива Hug, супер клипчета и снимки bouquet
тоя го повтарям Heart Eyes



Фенче Heart Eyes
Цитат
Гледай бавно и се наслаждавай, така и трябва, подробно, без пропускане, само тогава ще оцениш играта и живите му мимики, много изразително лице и особено очи има Киво, с тънички нюанси ти показва много неща, за това обожавам неговия маниер на игра, който го отличава от другите
Peace и е различен във всяка роля, това е таланта!!!

Цитат
📺Сериал "Курт Сеит и Шура" будет показан по семи каналам: Timeless Drama Channel, Fast & FunBox, FashionBox, Erox, Eroxxx, FightBox и 360 TuneBox на територии Сербии , Черногории, Боснии и Герцеговины

КСШ ще бъде показан по седем канала в Сърбия, Черна Гора, Босна и Херцеговина.


КГ е много коментиран в ТТ




Диде Hug , айде давай клипчетата!!! smile3508

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 13:11 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт