Априлки 2020

  • 36 044
  • 794
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен и моят термин ще е края на Март началото на Април ! Simple Smile

# 586
  • Мнения: 301
Здравейте. Някоя от вас пила ли е витамин С, но с име Упсавит 1000?

# 587
  • Мнения: 543
Аз днес се чувствам все едно съм на виенското колело. Вие ми се свят, леко ми е лошо. Кръвното ми е нормално (хапченца пия все пак), явно е от Утрогестан-а..

# 588
  • Мнения: 562
Аз днес се чувствам все едно съм на виенското колело. Вие ми се свят, леко ми е лошо. Кръвното ми е нормално (хапченца пия все пак), явно е от Утрогестан-а..
Чат пат и аз съм така. На доза 3х2 съм. И ужасно ми се спи

# 589
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен🙂!Днес влизам в 14 седмица ,но от няколко дни усещам ниско долу ,като трептене (все едно,когато Ви играе окото нещо такова усещам ниско долу).Притеснявам се да не са контракции ,а чак на 15.10 съм на преглед!На някоя от Вас случвало ли й се е?Желая успех на всяка една мама тук🍀😘🥰

# 590
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен с термин 14 април съм. Имам едно въпросче към мамите от Бургас: Мнения за д-р Парушева относно ФМ? Благодаря ви и успех на всички😊😊😊

# 591
  • Мнения: 1 845
Здравейте и от мен🙂!Днес влизам в 14 седмица ,но от няколко дни усещам ниско долу ,като трептене (все едно,когато Ви играе окото нещо такова усещам ниско долу).Притеснявам се да не са контракции ,а чак на 15.10 съм на преглед!На някоя от Вас случвало ли й се е?Желая успех на всяка една мама тук🍀😘🥰
Здрасти,
Не си ли в 13та гс?
Къде е трептенето:в матката или влагалището?

# 592
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен🙂!Днес влизам в 14 седмица ,но от няколко дни усещам ниско долу ,като трептене (все едно,когато Ви играе окото нещо такова усещам ниско долу).Притеснявам се да не са контракции ,а чак на 15.10 съм на преглед!На някоя от Вас случвало ли й се е?Желая успех на всяка една мама тук🍀😘🥰
Здрасти,
Не си ли в 13та гс?
Къде е трептенето:в матката или влагалището?
Вчера влезнах в 14 г.с днес е 13+1 ден (докторката ми каза,че се брои за 14 г.с  ) !Ами мисля,че матката над кокъла от пред трепти!

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 17:38 от malko_kote26

# 593
  • Мнения: 301
Здравейте кога ви казаха пола? Аз бях в 13г.с. има предположение. Бях на ФМ . Възможно ли е да е това или може да е объркал. Simple Smile

# 594
  • Мнения: 1 845
Здравейте и от мен🙂!Днес влизам в 14 седмица ,но от няколко дни усещам ниско долу ,като трептене (все едно,когато Ви играе окото нещо такова усещам ниско долу).Притеснявам се да не са контракции ,а чак на 15.10 съм на преглед!На някоя от Вас случвало ли й се е?Желая успех на всяка една мама тук🍀😘🥰
Здрасти,
Не си ли в 13та гс?
Къде е трептенето:в матката или влагалището?
Вчера влезнах в 14 г.с днес е 13+1 ден (докторката ми каза,че се брои за 14 г.с  ) !Ами мисля,че матката над кокъла от пред трепти!
Така ги броят лекарите-да.
Ако искаш пий ношпа 3х1 и ако не се спре иди понеделник да те видят. Аз имам още чат пат пулсации,но са във влагалището и всички лекари ми казват пий ношпа.....
На срининг мина ли ☺

# 595
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен с термин 14 април съм. Имам едно въпросче към мамите от Бургас: Мнения за д-р Парушева относно ФМ?
Благодаря ви и успех на всички😊😊😊

Здравейте! Моята ФМ беше при д-р Парушева, но аз си я посещавам от определено време .. Страхотен специалист е може би най-добрата в Бургас! Прегледа беше обстоен с тя много внимателна и изчерпателна!

# 596
  • Мнения: 492
Въпрос - какъв део стик ползвате, защото чета навсякъде, че трябва да е с естествени съставки? Аз купих на Soapfactory 10 лв. Беше, но не съм доволна изобщо.

# 597
  • Мнения: 543
Здравейте и от мен🙂!Днес влизам в 14 седмица ,но от няколко дни усещам ниско долу ,като трептене (все едно,когато Ви играе окото нещо такова усещам ниско долу).Притеснявам се да не са контракции ,а чак на 15.10 съм на преглед!На някоя от Вас случвало ли й се е?Желая успех на всяка една мама тук🍀😘🥰

Да не би просто да започваш да усещаш движенията на бебето? В 14 седмица е напълно възможно.

# 598
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен🙂!Днес влизам в 14 седмица ,но от няколко дни усещам ниско долу ,като трептене (все едно,когато Ви играе окото нещо такова усещам ниско долу).Притеснявам се да не са контракции ,а чак на 15.10 съм на преглед!На някоя от Вас случвало ли й се е?Желая успех на всяка една мама тук🍀😘🥰
Здрасти,
Не си ли в 13та гс?
Къде е трептенето:в матката или влагалището?
Вчера влезнах в 14 г.с днес е 13+1 ден (докторката ми каза,че се брои за 14 г.с  ) !Ами мисля,че матката над кокъла от пред трепти!
Така ги броят лекарите-да.
Ако искаш пий ношпа 3х1 и ако не се спре иди понеделник да те видят. Аз имам още чат пат пулсации,но са във влагалището и всички лекари ми казват пий ношпа.....
На срининг мина ли ☺
Фетарна мормофоргия минах,доктора каза да не правя БХС,защото съм под 30 и на ехографа всимко е ак ,я там са просто цифри....а това във влагалището ми е интересно как го усещаш?

# 599
  • Мнения: X
Здравейте бъдещи мами!

Търся мнение и съвет за добър специалист в Шейново, който да ме следи по време на бременността.

Благодаря Ви.

Общи условия

Активация на акаунт