Как мухата става слон

  • 1 947
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 223
Най-гадната клюка, която съм чувала за себе си - че съм болна от левкемия и съм се прибрала в СФ. да хвърля топа на спокойствие при мама и тати (всичко това, след като зарязах бившия след 11г връзка- който беше от малък град и в който имам доста роднини по майчина линия). Та той ми снесе клюката и дори се срещнахме, за да се убеди колко съм жива, здрава, щастлива и очевадно бременееща Joy

# 16
  • Мнения: 4 733
Изпери му червените (за розова) или сините (за лилава) чорапи, дето пускат!  Еротика! Laughing
Хахахаха, туй ще да е ' Магия възбуждаща крачетата да тичат към коша за пране с топка чорапки в ръчичките " ( Поздрави за тънката ирония )

# 17
  • Мнения: 3 405
За себе си не съм чувала много големи клюки, аз съм една кротка и незабележима Mr. Green
МъжО е по-често на топа на устата Wink

А мухата става слон, заради непроверена информация и след 10 "предавателя" се получава ефекта на разваления телефон.

# 18
  • Мнения: 619
мъжо имаше колега който не се пребирал веднага след работа ,та един ден ми звани жена му и ме пита -в колко си идвал моя мъж.?
Аз и казах........ и на другия ден сестра ми ми каза че зет ми и казал че някой му казал че сам казала на жената че мъжа и си имал любовница Shocked Shocked
  е е дано сте разбрали в каква интришка ме забъркаха ,Ta oT мухата стаHа слон

# 19
  • Мнения: 1 462
Ето ви клипче по темата.  За неразбиращите английски да обясня, че момичето казва нещо ходом, друга дочува нещо си, казва го по телефона си на клюкарника, всеки го изкривява по свой вкус и накрая обобщават, че момичето всъщност е умряла.  Всичко това става толкова бързо (реклама на телефони), че когато тя влиза, траурната церемония вече в ход.

http://www.ad-awards.com/commercials/selection/solo_mobile/commercials-213.html

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Ох, носеше ми се славата, че съм вещица по едно време (и то не в преносния смисъл)  afwitch
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo ти направо ме уби  Laughing
Да си носиш другия път чантичката с отварите  hahaha

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Писала съм в такава тема, беше нещо като "Най-ужасната клюка, която сте чули за себе си" (скоро беше).

# 22
  • София
  • Мнения: 786
Единственото което съм чула за себе си е като работех в "Лучано". Имаше една ужасна бабка която ме побъркваше от работа. Та шефа понеже ме защити и гледай да видиш как веднага станах любовница на шефа Shocked Бабката започна да се държи ужасно мазно с мен Sick

Общи условия

Активация на акаунт