Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 20

  • 92 853
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 475
Нежен пастет от пилешки дробчета с манатарки върху домашно хлебче
          Моля те да споделиш как направи пастета Flowers Rose

# 571
  • София
  • Мнения: 3 477
"Селска" лютика (със зеленчуци от градината) и наденички.

# 572
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
Ориз "Басмати" със зеленчуци.

# 573
  • Мнения: 14 068
Още един пай от блога на Кокона. Този път с праскови и заквасена сметана.




И пържолки на тиган. Смятам да ги приготвя за вечеря, на фурна, но не можах да откажа на малкото сине.

# 574
  • Мнения: 1 925
Пиперки с кайма и ориз

Картофена крем супа с крутони

# 575
  • София
  • Мнения: 3 477
Пица "4 сирена" (по- точно "к'вито останали в хладилника"- кашкавал, бри, синьо, салмурено 😁), много вкусна стана и много богата.

# 576
  • Мнения: 14 068
Пържоли на фурна. Махнах фолиото и какво се замотах, целият сос се изпари. Поне не изгоряха. Stuck Out Tongue Winking Eye


И яйца по панагюрски

# 577
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Пиперки с ориз и кайма, а за детето с ориз, пилешко и домати

Нагостих свекито Grinning


Сладкиш по рецепта на съфорумка

# 578
  • София
  • Мнения: 11 699
Здравейте!  bye Тук съм си вече, но съм тъжна щото се прибрах, това ще ме държи около 4-5 месеца,  Mr. Green все тъжна ще си бъда, до новото лято. От време на време ви проверявах, прекрасни сте!
Завъртях една Студена торта на дядо, без печене, то не може да е все на баба.. Joy  или  Torta coppa del nonno senza cottura, да си оправя настроението, не си го оправих  Sad

# 579
  • Мнения: 1 325

Завъртях една Студена торта на дядо, без печене, то не може да е все на баба.. Joy  или  Torta coppa del nonno senza cottura, да си оправя настроението
Може ли рецепта?Тортата изглежда страхотно Simple Smile

# 580
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
Пържени филийки.

# 581
  • Мнения: 14 068
Марчева, добре си си дошла!
Личи си, че застудя, започнах по-често да се въртя в кухнята. Днес реших да направя солени американски палачинки (добавих настъргани моцарела, кашкавал и краве сирене, и щипка сол). Повече от сполучлив експеримент!



# 582
  • София
  • Мнения: 11 699
..........
Може ли рецепта?Тортата изглежда страхотно Simple Smile
Скрит текст:
Това е чийзкейк, неочаквано добър, изчакай ме малко да я кача там където си качвам рецептите и ти я пускам веднага. Днес няма да стане , щото ще варя сладко от малини, на връщане по шосето една жена продаваше та купих 2 килограма , днес ще ги сътворя, и.... ще  я имаш  тези дни. Благодаря! Simple Smile
Дарче, мерси!  Hug

# 583
# 584
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 750
Тайна, много апетитно - може ли рецептата?

Общи условия

Активация на акаунт