СЕДМИ КЛАС. Смелите - на трето, другите са на морето

  • 46 677
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 98
Честита ни тема!Благодаря Спунк!Ние сега сме на море,но утре си тръгваме.Хубаво си изкарахме,след такова напрежение имахме нужда от релакс😊.

# 31
  • Мнения: 7 382
                       За по-спокойна неделя на участващите в третото класиране - графичката "класиран" изчезна и може да ви зарадват по-рано в понеделник! Успех!

# 32
  • Мнения: 4 585
Бихте ли ми обяснили,за четвърто класиране.При положение ,че сме се записали,но някой се откаже и обявят мястото в училището,което ни интересува,трябва ли да се отписваме от нашето или може с копие от дипломата да кандидатстваме.За трето нямаше как да рискуваме,само за две не толкова апетитни места.

Не е добра идея да се отписвате. Първо се уверете, че наистина ще ви вземат на свободното място. Не се знае колко деца са кандидати за него. На това класиране според мен няма прозрачност. На мен ми звучи като връзкарско или кой е най бърз. В самото училище според мен трябва да кажат, автоматично ли е или да отидете са си вземете документите....

# 33
  • Мнения: 21 455
[ На това класиране според мен няма прозрачност. На мен ми звучи като връзкарско или кой е най бърз.
Това как го реши? Подават се документи, при повече кандидати се прави класиране...

# 34
  • Варна
  • Мнения: 308
Естествено ,че няма да се отписваме,въпроса ми беше дали имаме право да кандидатстваме с копие от дипломата?

# 35
  • Мнения: 21 455
На теория не, но миналата година доста училища приемаха копия. Просто изчакайте свободните места и проверете в конкретното училище или училища, които ви интересуват.

# 36
  • Мнения: 7 640
Ние вчера се върнахме от морето,а днес дори успяхме да си разкрасим калкана на блока с художествени графити,които чакаме със синчето още преди НВОто ...
Фото, моля, фото😏

# 37
  • София
  • Мнения: 532
Те молебените за дъжд бяха за юни. Не поемам отговарност, че някой горе не е слушал с разбиране Joy
 MIA, погърмя си, поваля си, но не беше порой. Летен дъжд, плисна в миг и отшумя...Joy Мисля, че лютите чушлета са спасени поне за ден-два. Пък току-виж вали и утре Stuck Out Tongue Winking Eye
Аууу, много обичам красиви графити. Снимка, снимка!
 

# 38
  • Мнения: 204
Аз се включвам само, за да ви пожелая много, много, много късмет, успех и радостни усмивки!
Cool Baby, следя вашият случай, да знаеш! Да се похвалиш веднага, когато разбереш къде са приели твоя красавец! BlushHeart

# 39
  • Мнения: 187
Най-искрено пожелавам успех на всички деца, които  се пребориха за своето място в новите училища и много късмет за тези, които  продължават "борбата".
Макар и записани вече, продължавам да ви следя с интерес /форумът води до пристрастяване!/.

# 40
  • Мнения: 132
Спунк, огромно благодаря за труда и усилията! Нашето море приключи, чакаме краткото септемврийско. Не съм имала възможност да пиша, но със закъснение- моята девойка успя на второ класиране да мине от 1-ва английска в мечтаната Испанска гимназия с втори език португалски. Ще следя и аз третото и четвърто класиране. Успех на кандидатстващите!

# 41
  • София
  • Мнения: 1 155
 Вълнувам се за това класиране за няколко деца, и къде ли ще бъде прието детето изпуснало първите две поради ... недоглеждане. Надявам се накрая всички да влезнат където искат, както обикновено става.

# 42
  • Мнения: 561
Скрит текст:
На теория не, но миналата година доста училища приемаха копия. Просто изчакайте свободните места и проверете в конкретното училище или училища, които ви интересуват.
И аз да се наместя тук при тия дето не сме на морето. Stuck Out Tongue Winking Eye
В интервю  пред медиите миналата година Синеочка обяснява как трябва да се изтеглят оригиналните документи, но само се представят, не - внасят, за четвърто, което означава, че могат да се представят в повече от едно училище. Цитирам. Явно това се ползва от училищата за възможност да класират по копия на документи, за да не измъчват така или иначе изнурените родители и ученици.

Скрит текст:
Вълнувам се за това класиране за няколко деца, и къде ли ще бъде прието детето изпуснало първите две поради ... недоглеждане. Надявам се накрая всички да влезнат където искат, както обикновено става.
Супер пристрастяването към  НВОто или, както се установи тук - Стокхолмския синдром Stuck Out Tongue Winking Eye са ми леко крайни, казвал съм го няколко пъти, но "недоглеждането" също ме изумява. Познавах подобен случай. Цяла година детето учи като улаво, няма празен уикенд, накрая понеже някой не е отделил няколко часа за един справочник, една наредба, ред указания или най-лесно и приятно няколко теми на БГ мама Grinning, не е разбрал, че се пише надолу далеч под бала и все има добри варианти, не го разбирам това. Има такива: "всичко или нищо", желаното до дупка, вкл. чътвърто, това ми е ясно, но недоглеждане...

Последна редакция: нд, 28 юли 2019, 10:32 от Фран

# 43
  • София
  • Мнения: 18 023
Мами и дечица плажуват на морето,
тен на слънце хващат, блажено се плацикат,
а други дами тука очакват с трепет трето,
на МОН портала често рефрешват и бърникат.
О, моля, извинете, с тях пържи се и татко,
който има опит със първото детенце,
щом справил се е нявга отлично той със батко,
ще прати таз' година и малкия  в местенце,
където да се чувства доволен и сред свои,
да учи 5 години каквото му приляга,
във всеки ден учебен със другите герои
на учене, забава, купони да набляга.
Кибичат тези майки и таткото на жежко,
единствено пороят тях ги освежава,
все още на душата малко им е тежко,
но скоро и за тях финалът наближава.
Ще стигнат до морето, ще пийват там мохито,
сърфове ще карат, ще порят с тях вълните,
оттам във бг мама ще пишат дяволито,
със мързел тъй заслужен ще запълват дните.






# 44
  • София
  • Мнения: 1 326
Благодаря за загрижеността, пенсионирана русалка !
Нашето море все повече се отдалечава. Добре, че през февруари букирах една септемврийска Турция, та да не остане детето без хич море. Обещала съм и несебърски аквапарк за 1 уикенд през август, да не ме нарочва за най-строгата майка, дет само за учене мисли Wink
Чакам свободните места за 4-то класиране, но се целим само в 2 училища, ако остане нещо.
Успех на всички, които още чакат с трепет. И на нашата улица ще изгрее слънце! Твърдо вярвам в това!!!

Общи условия

Активация на акаунт