Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 372
  • 748
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 421
Не съм  проверява ла прогестерона и тсх.Тук ми седяха бременност, 5,6 седмица имах кървене и лежах в болницата, после за повръщане лежах. Доктора тук казва ,че може да е някаква аномалия на ембриона.                         
       След колко време трябва да ми дойде цикъла след аборт?
Съжалявам,знам как се чувстваш и ние след успешно първо ин витро в Турция в 8 седмица приключи като спря сърдечната дейност. И аз не знам кога трябва да ми дойде на 22 август ходих на преглед за да види док дали съм се изчистила и от тогава чакам,но месец със сигурност трябва да мине.

# 256
  • Мнения: 217
Здравейте Simple Smile имам едно питане. Когато цикълът дойде към 18:00, това пак ли се счита като 1ви ден, или не? Викат ме на преглед на 2ри ден, но днес ми дойде в 18:00, а координаторката не ми отговаря.

# 257
  • Мнения: 210
Здравейте Simple Smile имам едно питане. Когато цикълът дойде към 18:00, това пак ли се счита като 1ви ден, или не? Викат ме на преглед на 2ри ден, но днес ми дойде в 18:00, а координаторката не ми отговаря.
Аз бях така,даже си изпуснах самолета и отидох също на 2ри ден. Не мисля,че ще е проблем.

# 258
  • Мнения: 3
Ако цикълът дойде след 17ч, за първи ден се брои следващият ден.

# 259
  • Мнения: 2 417
От клиника в БГ са ми казвали, че когато ми дойде следобед се брои първи ден на другият ден.
При вас 18ч мисля, че не трябва да го броите за първи ден.

# 260
  • Мнения: 421
На мен и в Турция са ми казвали,че ако е следобед се брои следващия за първи ден. Вие вее пак изчакайте да ви отговорят за всеки случай.

# 261
  • Мнения: 217
На мен и в Турция са ми казвали,че ако е следобед се брои следващия за първи ден. Вие вее пак изчакайте да ви отговорят за всеки случай.
Викнаха ме на следващия, но понеже стана много късно и нямаше как да реагираме с пътуването, ще бъда на преглед в други ден.

# 262
  • Мнения: 20
Здравейте,аз също съм пациентка на клиника Бахчеджи,март месец започнахме стимулация,стигнахме до 5ембриона и на 6ден ги изпратихме за ПИД,оказа се,че и 5те с аномалии,докато чакахме с таткото края на юли за следваща стимулация съм забременяла нормално за моя най-голяма радост,за сега всичко се развива добре с бебеко,Слава на Бога!Та въпроса ми е като не сме имали трансфер,а пък сме платили за трансфер,дали е възможно да ни върнат паричките от транфера? На някой от вас случвало ли се е и запознат ли е какво трябва да направя?Благодаря предварително !

# 263
  • Мнения: 234
Здравейте,аз също съм пациентка на клиника Бахчеджи,март месец започнахме стимулация,стигнахме до 5ембриона и на 6ден ги изпратихме за ПИД,оказа се,че и 5те с аномалии,докато чакахме с таткото края на юли за следваща стимулация съм забременяла нормално за моя най-голяма радост,за сега всичко се развива добре с бебеко,Слава на Бога!Та въпроса ми е като не сме имали трансфер,а пък сме платили за трансфер,дали е възможно да ни върнат паричките от транфера? На някой от вас случвало ли се е и запознат ли е какво трябва да направя?Благодаря предварително !

Здравей! Да, възможно е. Доколкото разбрах от Хафизе - около 600€ за неосъществения трансфер и замразяване на останалите за 1 година. Много се радвам за теб и ти желая лека и успешна бременност! 🌹

# 264
  • Мнения: 68
Здравейте момичета. Искам да ви попитам на вас правиха ли ви микробиология преди трансфер? Аз съм в процес на подготовка за трансфер вече, но за съжаление имам някакви симптоми не приятни и реших да си направя в Бг микробилогия и първо излезе gardnerela vaginalis.. лекувахме го и направих повторна и излезе пък e. Coli ..пих антибиотик само 4 дни  и вече отидохме на преглед в Турция и доктора каза че не пречи бактерията за трансфер и да спирам Антибиотика защото ще навреди на предстоящия трансфер.. но за съжаление още имам симптоми.При някоя от вас случвало ли се е нещо подобно? Мен ме притеснява дали няма да попречи на имплантирането и после все пак трябва отново да се лекува.. а по време на бременност е притеснително.

# 265
  • Мнения: 89
SisiP  аз родих в 19та седмица заради еколи. Сега може да не пречи но до по голяма седмица трябва да я излекуваш.

# 266
  • Мнения: 68
Благодаря за отговора. А някакво лечение провеждахте ли по време на бременноста? Или защотото не е лекувана се получи това 😞?
SisiP  аз родих в 19та седмица заради еколи. Сега може да не пречи но до по голяма седмица трябва да я излекуваш.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
SisiP  аз родих в 19та седмица заради еколи. Сега може да не пречи но до по голяма седмица трябва да я излекуваш.

как така роди в 19 седмица ?

# 268
  • Мнения: 556
Здравейте, момичета!
Днес в 8:45 се роди нашата дъщеричка, единия от двата ембриона, за които си мислех, че няма никакъв шанс. Сияна тежи 3,470 и е висока 50см.
Борете се и вярвайте, че и вашето чудо е на път.

# 269
  • Мнения: 421
Здравейте, момичета!
Днес в 8:45 се роди нашата дъщеричка, единия от двата ембриона, за които си мислех, че няма никакъв шанс. Сияна тежи 3,470 и е висока 50см.
Борете се и вярвайте, че и вашето чудо е на път.
Еееееехе,честито да ти е жива и здрава малката принцеса. Много се радвам когато чета такива неща в групата.

Общи условия

Активация на акаунт