Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 486
  • 748
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 421
Честито,да са много здрави и много късмет да имат!

# 406
  • Мнения: 330
Странно. Не знам защо различно предписва. Може би сте с повече фолекули и ембриони.
Въпреки че пак не виждам логиката, или приемат това изследване за достоверно и го препоръчват на всички или не. Ти и 10 хубави ембриона да имаш, ако е опасно да се изследват или методът не е много доказан, защо да го правиш.
Моя приятелка сега прави опит в Англия, и тя е 40+, и там не са и препоръчали да ги изследва, макар че има мисля 5 ембриона.


С повече бяхме, но като нито едно не оцеля- каква полза.

# 407
  • София
  • Мнения: 562
Момичета какво става с тази нашата темичка, защо никой не пише , че има положителни тестове, а само отрицателни в последно време. Възможно ли е някъде да има някакви пропуски, в клиниката, в доктори? Да не би да са занижили качеството и да е станал същият конвейнр като в БГ? При толкова много двойки, които са там направо се учудвам как никой не споделя хубавите новини (ако има такива)?!

# 408
  • Мнения: 685
El1t00, честито! Да са ви живи и здрави малките ангелчета и да имат много късмет.

# 409
  • Мнения: 217
Момичета какво става с тази нашата темичка, защо никой не пише , че има положителни тестове, а само отрицателни в последно време. Възможно ли е някъде да има някакви пропуски, в клиниката, в доктори? Да не би да са занижили качеството и да е станал същият конвейнр като в БГ? При толкова много двойки, които са там направо се учудвам как никой не споделя хубавите новини (ако има такива)?!
Силно се надявам да не е така. Запознахме се с 2 двойки и при тях отприцателни тестове. Аз като питай Хафизе за качеството на ембрионите ми. Очевадно има начин на оценка. Тя замота нещата...

# 410
  • София
  • Мнения: 562
О имат начин за оценка, при трансфера ембриолога идва и ти обяснява, получаваш документ с качеството на това което ти трасферират. Оценката е от типа - 5 АА, 4 АА и т.н , но това е оценка на външен вид вътре никой не може да каже какво е състоянието, освен ако не направиш ПИД.

# 411
  • Мнения: 619
Двойката, която беше с нас също е с отрицателен тест. Аз, когато споделих, че в Бахчеджи е същият конвейр като в България,че прегледът ми беше 15 Мин.,че бях качена на поточната линия с Гонал 300,че грам от така прехваленият индивидуален подход не усетих, че отношението към мен беше крайно неадекватно, както от доктора,така няколко дами тук, които дума не даваха да се издума срещу безценната клиника и се хвърляха да дискредитират с все сили всеки дръзнал да сподели негативен опит, получих грозни нападки. Откъде ли не.
 Понеже от Бахчеджи четат тази тема, в бг мама, и много се вълнуват от написаното в нея, да се замислят относно конвейра и липсата на задълбочен, индивидуален подход, вместо да разчитат, че разочарованите няма да споделят във форума.
Лошото впечатление се носи, от уста на уста, по автобуси, между познати, по ИВФ групи във Фейсбук,  и къде ли не. Лошото впечатление има много канали, за да се комуникира.

# 412
  • Мнения: 421
Много се надявам да не е така. Аз юли месец правих трансфер,забременях но в 7 седмица прокървих и сърдечната дейност спря. Сега малко почивка и ще ходим за нов трансфер. Много се надявам да не им се занижи както нивото на работа,така и на отношение и качество и всичко. Защото ни стигат в България,а това са все пак човешки съдби и надежди.

# 413
  • Мнения: 60
Момичета, след пункция кога ви идва цикълът?
На мен пункцията ми беше във вторник и днес нещо ми процапва. Преди 12 дена ми беше първият ден от последния цикъл, може ли толкова скоро пак. На мен пункцията ми беше на 9-ти ден.

# 414
  • София
  • Мнения: 562
Казват, че обикновено до 10-ия ден трябва да ти дойде, мен ми дойде 3-4 дена след пункцията.

# 415
  • Мнения: 60
Това означава, че на мен този месец цикъла ще ми е през 15-20 дена. Това нормално ли е?

# 416
  • София
  • Мнения: 562
Докато се наместят хормоните, ще има разни дисбаланси!

# 417
  • Мнения: 60
Благодаря!

# 418
  • София
  • Мнения: 562
Успех Hug

# 419
  • Мнения: 217
На мен също ми дойде 5дни след пънкцията. Беше супер обилно.

Общи условия

Активация на акаунт