Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 403
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 183
А защо ти е отпуск след пункцията?

# 181
  • Мнения: 421
Здравейте,извинявам се пак,че пускам същия въпрос и молба,но все пак моля ако някоя от вас е в Турция или ще ходи да ми вземе Promen K  и Klomen,паричкитв мога и да ги пратя по еконт ако ще тръгвате сега,много моля !

# 182
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета. Включвам се по темата за отпуската и болничните , които се полагат докато сме в процедура. Относно болничните аз не можах да се възползвам, но ето какво ми обясниха от нои. От бахчеджи трябва да ви издадат епикриза и официален документ, който важи в тяхната държава, съответно с печат на лечебното заведение и подписи от лекарите. След това тези документи трябва да се преведат от лицензирана фирма и да се представят пред лкк, която издава болничния нищо, че е със задна дата. Относно отпуската, на всяка жена в процедура се полагат до 20 дни допълнителни освен обикновената годишна отпуска, която работодателя по закон трябва да даде. Трябва да се занесе документ от клиниката, от коя до коя дата сте били в процедура може свободен текст, но с печат и подпис от лекуващия лекар. Друг е въпроса как ще се отнасят след това с вас на работното място, защото тези допълнителни 20 дни излизат изцяло от джоба на работодателя. Аз лично и от тази опция не съм се възползвала именно по тази причина, защото нашето трз само като им спомена какъв е закона започнаха да ме гледат на криво. Иначе при всяка процедура представях такъв документ с цел да се защитя от ,, изртване" от работа. Дано съм била полезна. Успех на всички желая.

# 183
  • Мнения: 148
Епикриза от болницата,че си била на процедура при тях,те знаят какъв документ да ви изготвят.

# 184
  • Мнения: X
Добро утро момичета, бихте ли споделелили как протича подготовката за ЗЕТ, на кой ден ви викат за преглед , оставате ли от прегледа до трансфера? Мен ме викат на 15-ти ден, какво да очаквам - преглед , пускане на хормони може би? Ще връщаме 5-дневни. Моля споделете как е било при вас, благодаря предварително.

# 185
  • Мнения: 47
На мен Хафизе ми каза,че на втори ден от цикъла,в месеца на трансфера трябва да се отиде в болницата,там пускат хормони и в зависимост от резултатите се започва подготовката за трансфер.След това викат на 13-15 ден и се извършва трансфера.

# 186
  • София
  • Мнения: 562
Mimito Dimitrova - това не мисля, че е така - на 13-15 ден  те преглеждат и ти включват прогестеронов препарат, няма как да е веднага трансфера.

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 12:27 от ivkapivka1

# 187
  • Мнения: 682
Аз отидох на 2ри ден на преглед в българска клиника + хормони /по предложение на Хафизе/, прегледаха ме, направиха снимки, които и изпратих, заедно с резултатите от кръвта. Малко по-късно Хафизе ми изпрати протокол, по който да започна подготовката. Започнах с естрофем. На протокола си беше отбелязано кога да отида на преглед в Бахчеджи, като отидох, пак преглед + включване на допълнителни лекарства...

# 188
  • Мнения: 47
А самия трансфер кога е?

# 189
  • Мнения: 2 673
А самия трансфер кога е?
При всеки е различно, когато док. прецени.
Моят беше на 15-ия ден. 2 дена преди това ме извикаха на преглед.
В старите теми има много писано по тези въпроси.
Успех желая на теб и на всички от сърце! Heart

# 190
  • Мнения: 68
Здравейте, искам да попитам ако някой скоро е пътувал за Турция да сподели как беше преминаването през границата? За колко време минахте на отиване и на връщане?

# 191
  • Мнения: 47
Момичета, някой има ли останал пролутекс и кринон гел или ако някой е в Турция в момента и може да ми вземе? Благодаря предварително.

# 192
  • Мнения: 134
Здравейте, искам да попитам ако някой скоро е пътувал за Турция да сподели как беше преминаването през границата? За колко време минахте на отиване и на връщане?
Пътувахме преди десетина дни.На влизане в Турция беше чудесно, след това на влизане в БГ беше кошмар.Около 4 часа висяхме в колона на границата, беше истинска лудница.

# 193
  • Мнения: 68
Благодаря за отговора. Това видях и по новините.. само че казаха 8 часа за излизане от Турция 😁 но поне ще стигнем на време за прегледа.
Здравейте, искам да попитам ако някой скоро е пътувал за Турция да сподели как беше преминаването през границата? За колко време минахте на отиване и на връщане?
Пътувахме преди десетина дни.На влизане в Турция беше чудесно, след това на влизане в БГ беше кошмар.Около 4 часа висяхме в колона на границата, беше истинска лудница.

# 194
  • София
  • Мнения: 562
Вчера си купувах билети за в неделя и от Метро ми казаха, че задръстванията са за колите, автобусите се движат по график.

Общи условия

Активация на акаунт