Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 450
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
При мен след подобно замиране даже после и малкото налични не тръгнаха на стимулацията, само 1, камо ли да се увеличичат като бр след това, и прекъснахме. Сега бих изчакала. Не че бр се възстанови след това, но надявам се ефекта на това блокиране да е намалял, и при евентуална стимулация поне наличните да тръгнат.

# 286
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета, след няколко неуспешни опита в БГ и аз съм в Бахчеджи (не ми се коментира мъките в БГ). Предстои ми отворена операция, може ли някой да каже как протича, колко време се лежи в болницата, възстановяване.... Благодаря предварително!
Отвореа операция ?
Ами не е лапароскопия или хистеро, а отворена, така ми обясни д-р Тургут. Преди това ми предстои стимулация и ПИД, а след това ЗЕТ, но тази операция ме притеснява.
ЗЕТ е след възстановяването от операцията, а това колко време е нямам идея, затова питам, ако някой е запознат.
Благодаря предварително!

# 287
  • Мнения: 210
Здравейте, момичета, след няколко неуспешни опита в БГ и аз съм в Бахчеджи (не ми се коментира мъките в БГ). Предстои ми отворена операция, може ли някой да каже как протича, колко време се лежи в болницата, възстановяване.... Благодаря предварително!
Отвореа операция ?
Ами не е лапароскопия или хистеро, а отворена, така ми обясни д-р Тургут. Преди това ми предстои стимулация и ПИД, а след това ЗЕТ, но тази операция ме притеснява.
ЗЕТ е след възстановяването от операцията, а това колко време е нямам идея, затова питам, ако някой е запознат.
Благодаря предварително!
Явно момичетата питат каква точно операция ще ви правят,т.е за какво? Отворените операции са за премахване на много неща-кисти,полипи примерно,това позволява по-добър оглед в коремната кухина на доктора. Аз съм правила лапароскопия там и всичко беше наред,болницата беше хубава ,персоналът мил,изписаха ме на следващия ден. За отворена може би се стои няколко дни повече. Пишете на доктора каквото ви притеснява на имейла му,на мен и досега ми отговаря,ако нещо го попитам. Късмет!

# 288
  • Мнения: 2 420
Момичета към кой лекар да се насоча в Бахчеджи с ИЯР съм?

# 289
  • Мнения: 222
Момичета към кой лекар да се насоча в Бахчеджи с ИЯР съм?
Карликая

# 290
  • Мнения: 421
Това е въпрос на избор и на усещане. Аз не съм била при док. Тургут или някой др,но съм изключително доволна от Карликая.

# 291
  • Мнения: 2 420
Това е въпрос на избор и на усещане. Аз не съм била при док. Тургут или някой др,но съм изключително доволна от Карликая.

 Здравей, ако отговорът е насочен към мен Simple Smile. Попитах понеже назад в темата,  се коментираше, че единият доктор е по-добър в ИЯР предстои  ми преглед и затова се интересувам. Simple Smile
Въпросът ми е сериозен... случаят ми е сериозен, а нямам гадателски способности  за да се осланям на усещания  Wink.

# 292
  • Мнения: 251
И аз бях с почти ИЯР и д- р Карликая ми помогна! В Мемориал ме върнаха с фсх 14, пак с такива стойности започнах стимулация при Карликая. Имах 4 яйцеклетки три се оплодиха, две стигнаха до 5 ти ден правихме и ПИД и двете се оказаха здрави. Трансферираха ми единия бластоцист и в момента съм бременна.

# 293
  • Мнения: 2 420
И аз бях с почти ИЯР и д- р Карликая ми помогна! В Мемориал ме върнаха с фсх 14, пак с такива стойности започнах стимулация при Карликая. Имах 4 яйцеклетки три се оплодиха, две стигнаха до 5 ти ден правихме и ПИД и двете се оказаха здрави. Трансферираха ми единия бластоцист и в момента съм бременна.

 Много благодаря за подкрепата. Избрах доктор Карликая Simple Smile
Желая ви лека бременност  и здраво бебче Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 5
snikurs, благодаря за отговора. Операцията е за отстраняване на миомен възел, разположението и размера му деформират матката. Оказа се, че 5те опита в БГ, са били безмислени, но това не попречи на лекаря да ни вземе МНОГО пари. Сега се надяваме, че в Турция мечтата ни ще се сбъдне. Желая късмет на всички.

# 295
  • Мнения: 47
Здравейте,имам следния въпрос -при подготовка за трансфера,ако ще има такъв съответния месец се плащат 500 евро и 160 евро всяка година за ембрионите,които останат след трансфера.Та въпроса ми е е тези 500 евро включват ли се 160 за първата година или не?

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
snikurs, благодаря за отговора. Операцията е за отстраняване на миомен възел, разположението и размера му деформират матката. Оказа се, че 5те опита в БГ, са били безмислени, но това не попречи на лекаря да ни вземе МНОГО пари. Сега се надяваме, че в Турция мечтата ни ще се сбъдне. Желая късмет на всички.


Забременях 2011г. и имах миомен възел 2,5см, Родих секцио 2012г. , никой не отстрани възела , който и до ден днешен си стои със същия разер. Забременяла съм с него и съм износила плода без проблеми. Сега правя опити - инвитро и моят Доктор казва- няма да го махаме - не пречи .
Сигурна ли си , че това е пречката при теб ? Колко е голям възела ?

# 297
  • Мнения: 236
Здравейте,имам следния въпрос -при подготовка за трансфера,ако ще има такъв съответния месец се плащат 500 евро и 160 евро всяка година за ембрионите,които останат след трансфера.Та въпроса ми е е тези 500 евро включват ли се 160 за първата година или не?

Плащат се 500 евро за първата година. След което всяка следваща година се плаща по 160 евро за поддръжка.

# 298
  • Мнения: 4
Здравейте препоръчате по евтин хотел и искам да знам с какво пътувате? Автобуд или кола?

# 299
  • Мнения: 251
Kris_80 благодаря! Успешна процедура и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт