Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 610
  • 748
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 68
Здравейте, след 4 дни стимулация с гонал ф и мерионал, фоликулите не са нарастнали, не са реагирали. Изписаха ми същите инжекции за още 3 дни и н събота съм на преглед, но съм скептично настроена. Хавизе каза, че понякога тръгват по- късно. Някой има ли подобен опит с такава ситуация?

Моята стимулация е същата, минимални дози и фоликулите тръгнаха да растат доста късно. На 21.10 започнах, на 30.10 доктора каза, че са започнали да нарастват вече и беше обнадежден Simple Smile Не се отказвай, имай търпение Wink

# 511
  • Мнения: 79
Заради хормоните по време на пача ли не продължи бременността според него или друга причина? При мен мисля, че този пач така ме блокира, че не можах да се разблокирам за толкова кратко време след това. Мисля че съм права, защото като си починах ето че си се получи стимулацията. Миналата година имам друга стимулация с 6 я, пак само гонал и мерионал.
Честно казано, аз поисках да пробваме с пач протокол, защото предния месец пих ясмин и като ги спрях, докторът видя само 1 фоликул и аз му казах, че от противозачатъчните яйчниците ми заспиват и че и друг път така е ставало. И той каза, че пач протоколът е много по- щадящ. Не е коментирал причината. Каза, че по- голяма е вероятността да не се имплантира добре и че има и шанс да се развие добра бременност, но много по- малък. Иначе, освен чхг, ми изследва естрадиол и прогестерон и бяха с много добри стойности. И така.....Но сега нямаше как, след биохимичната бр. трябваше ясмин.

# 512
  • Мнения: X
Ех, много жалко че така се случило!!
Да, и на мен Ясмин вече така ми действа и доктора ми ги спря, в месеците които почивах никакви хормонални не съм взимала, и нещата се повъзстановиха, само Дхеа, биостерон изписан от него за 3-4 месеца. Дано потръгнат нещата при теб сега, ако не тръгнат аз лично бих изчакала и не бих пробвала веднага отново. Дано ти се подредят нещата сега, това че си имала естествено забременяване си е знак, а щом нямате и мъжки фактор, супер, успех ти пожелавам!!

# 513
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета,
Днес направих кръвен тест и резултата е 15.74.
Трансфера ми беше на 21.10 т.е 11 ти ден е днес на едно тридневно ембрионче,свеж трансфер.
Според вас как да тълкувам резултата като отрицателен ли?

# 514
  • Мнения: 79
Ех, много жалко че така се случило!!
Да, и на мен Ясмин вече така ми действа и доктора ми ги спря, в месеците които почивах никакви хормонални не съм взимала, и нещата се повъзстановиха, само Дхеа, биостерон изписан от него за 3-4 месеца. Дано потръгнат нещата при теб сега, ако не тръгнат аз лично бих изчакала и не бих пробвала веднага отново. Дано ти се подредят нещата сега, това че си имала естествено забременяване си е знак, а щом нямате и мъжки фактор, супер, успех ти пожелавам!!
Много благодаря за подкрепата! Пожелавам от сърце голямото чудо да се случи и във вашето семейство!

# 515
  • Мнения: 134
Момичета как вървят прегледите при др Тургут? Кой хотел си запазвате за оставане и има ли бременни при др Тургут като отделен лекар.
Аз по време на стимулацията бях в апартамент близо до клиниката.Беше доста по-удобно и по-евтино от хотелите.За кратките престои иначе сме били в хотел Ория и съм доволна от хотела, особено от частта, която беше след направен ремонт.
По отношение на работата на др.Тургут като самостоятелен лекар, аз лично съм много доволна.Индивидуалния подход и решенията, които взема за отделните пациенти вече дават резултати.Има не само достта бременни, а и вече родени бебчета.

# 516
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета,
Днес направих кръвен тест и резултата е 15.74.
Трансфера ми беше на 21.10 т.е 11 ти ден е днес на едно тридневно ембрионче,свеж трансфер.
Според вас как да тълкувам резултата като отрицателен ли?
Здравей, на мен доктора ми каза, че ако е над 10 има бременност, така че има надежда. Аз в понеделник ще пускам. Успех миличка.

# 517
  • Мнения: 7
Здравейте! Останаха ми 20 броя ампули Prolutex 25 mg( 2 кутии по 7 ампули и една кутия с 6 броя), на този етап няма да са ми нужни. Ако някой има нужда - да пише на лични.

# 518
  • Мнения: 1 695
Здравейте, момичета,
Днес направих кръвен тест и резултата е 15.74.
Трансфера ми беше на 21.10 т.е 11 ти ден е днес на едно тридневно ембрионче,свеж трансфер.
Според вас как да тълкувам резултата като отрицателен ли?

След два дни пусни нов, но ти си знаеш де, за да видиш дали нараства. Успех!

# 519
  • Мнения: 222
Благодаря ,момичета за бързия отговор.
Така ми казаха и от клиниката, но дали трябва да се надявам на чудо , според мен резултата е доста нисък.

# 520
  • Мнения: X
Момичета , трябваше да ми правят Хистеро в Адела . Но не мога да приемам противозачатъчни защото имат Лактоза .
Питането ми е тези които са правили хистероскопия как са се случили нещата в Бахчеджи . Защото  Естрофем също има лактоза . И сега съм отново в някаква безисходица . Писах на Хафизе но докато чакам да ми отговори ще се радвам на вашите отговори, Понеже в Адела ми кажаха че без приемина противозачатъчни това нещо може да се протака още 4- 5 месеца .

# 521
  • Мнения: 134
Момичета , трябваше да ми правят Хистеро в Адела . Но не мога да приемам противозачатъчни защото имат Лактоза .
Питането ми е тези които са правили хистероскопия как са се случили нещата в Бахчеджи . Защото  Естрофем също има лактоза . И сега съм отново в някаква безисходица . Писах на Хафизе но докато чакам да ми отговори ще се радвам на вашите отговори, Понеже в Адела ми кажаха че без приемина противозачатъчни това нещо може да се протака още 4- 5 месеца .
Правиха ми хистерослопия в Бахчеджи преди 4 месеца.Нито съм пила преди това противозачатъчни, нито каквито и да било други медикаменти.Но може при всеки да е различен подхода, в зависимост от конкретната ситуация.

# 522
  • Мнения: X
Каква беше цената ? И норе долу след като са ти казали че си за Хистеро как се стекоха нещата с организация на цикл , Записване на час , Колко време мина след като ти казаха че трябва да ти правят Хистерото ?

# 523
  • Мнения: 134
Каква беше цената ? И норе долу след като са ти казали че си за Хистеро как се стекоха нещата с организация на цикл , Записване на час , Колко време мина след като ти казаха че трябва да ти правят Хистерото ?
Цената беше 1300 евро.Още от януари знаех, че ще правя хистеро, но първо трябваше да ми мине стимулацията.После исках малко почивка от всички тия болници и процедури и през юли отидох за хистерото.Мина идеално, за часове нямах грижи, защото една от посредническите агенции ми организираше всичко.Самата манипулация беше около 18 ден от цикъла.

# 524
  • Мнения: 100
Здравейте аз съм съм правила хистеро в Бахчечи. Отидохме на първичен преглед март месец и др Тургут ни каза че е необходима за да се изправи една от стените на матака (може да не е съвсем медицински правилно това с изправянето Simple Smile но така излеждаше от цветната снимка) цената беше 1000е, направихе операцията на следващия ден само трябваше да не се храня след 8ч. предната вечер и следобеда ме приеха. Няма нищо страшно отне точно 10мин, имам го на видео... събуждаш се в стаята при мъжа си и до час можеш да си ходиш. Ние си пътувахме и до София същта вечер. След това 2,3 дни го усещаш и след това все едно няма нищо. Мисля че бях към 10ти ден на цикъла не съм взимала никакви лекарства предварително, след това ми дадоха някои неща но не помня точно, мисля че антибиотик за 3 дни против инфекция след манипулация.
Каква беше цената ? И норе долу след като са ти казали че си за Хистеро как се стекоха нещата с организация на цикл , Записване на час , Колко време мина след като ти казаха че трябва да ти правят Хистерото ?

Общи условия

Активация на акаунт